Luksja, Delikatne mydło nawilżające

Luksja, Delikatne mydło nawilżające

Nawilżające mydło Luksja doskonale myje i pielęgnuje Twoją skórę. Delikatne substancje myjące zapewniają skuteczne oczyszczenie skóry, a receptura mydła wzbogacona naturalnymi ekstraktami daje uczucie zadbanej i zdrowej skóry. Produkt przebadany dermatologicznie.

Uwielbiałam!

Uwielbiałam te stare wersje mydeł Luksja! Co za szkoda, że teraz są już niedostępne! Przypominają mi moje licealne czasy i początki studiów gdy kupowało się tanią chemię, bo kasy jak na lekarstwo :) Ale sentyment to nie wszystko. Te mydła mają przede wszystkim świetne działanie: super myją, nie wysuszają skóry, są wydajne, tanie, pięknie pachnące, itp., itd. Dobre do całego ciała!

Mydełka, wróćcie! :):):) <3

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo różnych

Cudownie pachnie

Co prawda to mydło nie jest żadnym cudem ale polecam go serdecznie.
Cudownie pachnie, ładnie się pieni i dobrze myje ręce.
Ręce stają się gładsze.

Używam tego produktu od: mniej więcej miesiąca

Mydło jak mydło :D

Mydło jak mydło... No cudów się po nim nie spodziewałam.
Mydło ma dobrze umyć - tyle starczy. Ale oczywiście pięknie pachną - ale to każde mydło z luksji ma to do siebie, że pięknie pachnie. Nie wiem czy po tym mydle moja skóra jest nawilżona czy nie, ponieważ używam jeszcze żeli, płynów, soli, balsamów itp. Ale polecić mogę :)

Używam tego produktu od: używałam miesiąc temu.

Manicure - klasyczny

jako mydło fajne :)

Kupuję je od czasu do czasu dla wprowadzenia zmiany :) Poprawiły się te mydła od jakiegoś czasu, bo kiedyś śmierdziały okropnie. Dobrze się pienią i myją.
Zawsze jest w łazience. Pewnie kupię ponownie, bo zawsze do nich wracam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Działanie suszarki

Ja posiadam te mydełko o zapachu brzoskwini.Muszę przyznać,że pachnie baaardzo przyjemnie(choc trochę chemii czuć). Uzywam tego mydła do mycia rąk i strasznie mi je wysusza:( Gdy nie posmaruję rąk,dłonie strasznie swędzą.
Cena jest naprawdę zachęcająca.
Szkoda że tak wysusza...bo byłoby to bardzo dobre mydełko.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

wysusza na wiór

Mam to mydełko do mycia rąk ale chyba szybko zamienię na Dove lub Bambino...moje dłonie są suche, szeleszczące i matowe-wyglądają po prostu staro. Nie miałam tak z wyżej wymienionymi mydłami.
Jest tanie i wydajne-typowe tanie mydło.

Używam tego produktu od:miesiąca

mydło jak mydło

ani rewelacja, ani beznadzieja.
mydełka te mają ładne zapachy, przystępną cenę, nie są drastyczne dla skóry. mile się do nich powraca co jakiś czas:)

Używam tego produktu od: od dobrych kilku lat
Ilość zużytych opakowań: trochę ich będzie

Super!

To moje ulubione mydełka. Kupuję przeważnie zapachy: jaśminowy, migdałowy lub różany. Dobrze się pienią, nie wysuszają skóry, nie podrażniają, są bardzo wydajne. Naprawdę super!

Ślicznie pachnące.

Uwielbiam te mydełka. Luksja i Lux to moje ulubione, zaraz późnije Arko i Erica:D
Luksja są strasznie wydajne, super się pienią, ale wogóle nie zmniejszają!! Wystarczają na bardzo długo. Wszystkie zapachy są śliczne, moje ulubione to spa, niebieskie i fioletowe:) (nie pamiętam tych nazw). Skóra jest po nich dobrze nawilżona, mięciutka i gładziutka. Czasami myję się nimi cała, ale mydeł używam przede wszystkim do mycia rąk i nóg.
Poza tym przystępna cena wprost zachęca do zakupu.