Mydło w kostce

Mydło w kostce

Marka LUX została wprowadzona na rynek pod koniec 1992 roku i kojarzona była dotychczas głównie z mydłem toaletowym. Są to pachnące mydła do ciała i twarzy. Dostępne w wielu zapachach i kolorach (białe, różowe, zielone, żółte, niebieskie). Dodatkowo wprowadzono na rynek nową linię 6 mydeł toaletowych w atrakcyjnej niskiej cenie:
- Ekstrakty Rumianku i Aloesu,
- Kwiat Lipy i Zielona Herbata,
- Lawenda i Olejek z Drzewa Herbacianego,
- Kwiat Jabłoni i Olejek Migdałowy,
- Lilia Wodna i Witamina E,
- Róża i Sól z Morza Martwego

Cena: ok. 2 zł / 100 g

fajne i tanie mydełko

Przetestowałam już wszystkie rodzaje tego mydła i polecam każdy z nich, w szczególności jabłko i migdały - doskonałe połączenie;

Zalety:
+ bardzo niska cena;
+ duża wydajność; mydełko dobre zarówno do rąk jak i do mycia całego ciała;
+ zbita, twarda konsystencja; nie klei się do ciała;
+ nie podrażnia, ani nie wysusza; czasami używam go do demakijażu, gdy mam mocno umalowane oczy; świetnie sobie radzi;
+ dobrze i skutecznie oczyszcza;
+ pięknie pachnie świeżością;
+ ładne, klasyczne opakowanie;

Wad nie zauważyłam. Dobre mydełko do codziennego użycia.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: z 6 albo wiecej

Jestem na TAK

Kupiłam to mydełko parę dni temu,zupełnie przez przypadek(zwykle używam Nivea albo Palmolive),ponieważ skończyło mi się poprzednie mydło,a trzeba było się czymś umyć:D

Mój wzrok przyciągnęlo zielone opakowanie,więc kupiłam.Okazało się,że Lux to najlepsze mydło,jakie dotychczas używałam!!Dziwię się,że dotąd go nie kupowałam...Nie wysusza skóry,dobrze się pieni,ładnie pachnie......A kiedy się zmyje z siebie tą pachnącą piankę:),to na skórze pozostaje delikatny zapach:):)Z czystym sumieniem polecam:):):)

P.S. Według mnie,nadaje się do mycia twarzy.....Przynajmniej mnie się nic nie stało,a mam cerę mieszaną:]
Zwykle używam specialnych preparatów do oczyszczania twarzy,ale gdy skończyły mi się wszystkie cuda,to postanowiłam się przemóc i....efekt ok:)
Używam tego produktu od:Parę dni temu kupiłam:)
Ilość zużytych opakowań:Pierwsze,ale na pewno nie ostatnie:*

cudowne zapachy

mydła te mają sw swej kolekcji niezmiernie ładne zapachy- kazdy jest delikatny i przyjemny, przyciaga. Mydło jest dosc wydajne, kremowe, miłe w uzyciu i nie wysusza skóry jak yo niektórym się zdarza. polecam

Używam tego produktu od:dawno
Ilość zużytych opakowań:kilkanascie

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

piękny zapach

kupujemy to mydło, kiedy jest w promocji w supermarkecie-
za 80 groszy! mój ukochany kolor i zapach to lawendowy(szczególnie ten kolor, taki soczysty fiolet, aż cieszy oko!!!!!!!!!!!). nie nadaje się do mycia twarzy, bo wysusza, nie polecam też do ciała, ale do rąk jak znalazł!
ozdoba łazienki, a ten zapach.....zawsze wkładam nowe mydełko lawendowe po wyjęciu z opakowania do szafki z ciuchami-pachną potem bosko!
mimo powyższych uwag o wysuszaniu daję 4 gwiazdki, bo
kocham ten zapach.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:razem z rodziną to chyba z 5

średnio na jeża

Mydło jak mydło, złe nie jest, ale na kolana nie rzuca. Nie wiem, jak to się dzieje, że od dawna jest żelaznym wyposażeniem mojej łazienki. Może ze względu na cenę, a może z uwagi na szeroki wybór różnych rodzajów mydełek, a może ze względu na przyciągające wzrok opakowanie. Mydło tak poza tym jest wydajne. I pewnie znowu je kupię :D

Ulubione!

Uwielbiam te mydła. Kojarzą mi się z eleganckimi kobietami i luksusem;) Pamiętam je z dzieciństwa, jak tata nam przysyłał z zagranicy, wtedy miały jeszcze inne opakowania, takie gładkie,"śliskie", ze zdjęciem twarzy jakiejś modelki. Z siostrą wycinałyśmy te głowy i naklejałyśmy na postacie wycięte z papieru i tak się bawiłyśmy w wybory miss itp:D
Mydełka nic się nie zmieniły, zapachy wciąż zniewalające! Doskonale się pienią, pielęgnują skórę i poprostu to są moje ulubione mydełka:D Zasługują na tytuł KWC, właśnie z tych względów.