Różany krem do rąk

Różany krem do rąk

Jest to krem zawierający wyciąg z płatków róży, alantoinę i glicerynę. Służy do codziennej pielegnacji rąk suchych i zniszczonych. Krem jest lekki, dobrze się rozprowadza,zmiękcza skórę dłoni, pozostawaiając ochronnny film. Szybko się wchłania. Ma subtelny zapach różany.

zł / ? ml

Bardzo lubię

Bardzo dobry krem za śmieszne pieniądze.
1. Krem sam w sobie - robi dokładnie to, co trzeba. Nawilża szybko i trwale, dłonie są gładkie i miękkie. Dodam, że skóra moich dłoni nie jest szczególnie przesuszona, ale często zmywam i piorę ręcznie. Krem świetnie sobie radzi, nie klei się i nie zostawia tłustego filmu.
2. Zapach - w opakowaniu stanowczo zbyt intensywny i początkowo bardzo mi przeszkadzał, ale na dłoniach staje się delikatny i subtelny, nie utrzymuje się zbyt długo.
3. Opakowanie - trochę toporne, niekoniecznie do torebki, ale za to można zużyć krem w całości bez potrzeby rozcinania tuby czy innych tego typu dziwnych operacji.
4. Cena - bajeczna, za jakieś 2-3 zł 100 ml kremu, które starcza naprawdę na bardzo długo.
Dodatkowo jeszcze plus za dostępność ;)

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

dla mnie rewelka

Z różnych przyczyn ciągle szukam oszczędności w budżecie... I taki kosmetyk jak ten jest dla mnie strzałem w dziesiątkę.
Nawilża, nie brudzi, ładnie się wchłania, jest wydajny i naprawdę niedrogi. Oryginalne opakowanie. Te kilka złotych można zaryzykować.
Wada: mam konkurencję w domu (siostra i mama;-)), więc szybko wychodzi, ale na nas trzy i tak długo starcza.
Jestem skłonna zgodzić się z innymi opiniami, że zapach może być zbyt intensywny, ale mnie on nie przeszkadza.

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:dużo

Potwornie mocny zapach

Kupilam ten krem ze wzgledu na dobre oceny, niewielka cene i fajny, babciny sloiczek inny niz wszystkie. No i ... hmm ... z trudem skonczylam opakowanie.
Krem jako krem jest naprawde dobry - uelastycznia i naluszcza skore dloni, dobrze sie wchlania, jest przyjemny w stosowaniu, nie klei sie, wygladza skore. Ma jednak jedna, zasadnicza wade, ktora sprawia, ze nigdy go juz nie kupie chocbym miala sie smalcem smarowac. Ta wada to zapach. Przerazajaco wrecz mocny i trwaly. Z cala pewnoscia nie jest subtelny jak obiecuje producent. Jest POWALAJACY i pozbawiajacy przytomnosci niczym maczuga zboja Sarki Farki.
Z poczatku, po otwarciu sloiczka wydaje sie sympatyczny i niewinny (taki tez jest w sklepie), ale juz po chwili, po wykremowaniu rak robi sie obezwladniajacy i nachalny, wierci w nosie, wdziera sie do zatok i perforuje mozg. Dodam, ze normalnie bardzo lubie rozana won, uwielbiam rozane toniki etc. Ale w tym przypadku zapach jest zbyt silny, aby zaliczyc go do milych. Trudno zasnac po nakremowaniu dloni wieczorem. Szczegolnie, ze posciel przechodzi tym zapachem i cale powietrze w sypialni. Szkoda. Troche mniej perfum i bylby calkiem niezly krem do rak.
Przestrzegam wszystkie osoby wrazliwe na silne i trwale niczym azbest zapachy.
Używam tego produktu od: w zeszlym roku

O botoksie mity

godny polecenia

Świetny kosmetyk. Kupiłam go za namową wizażu i nie żałuję :) Jest tani, ma fajne opakowanie, choć pod koniec ciut ciężko go wydobyć, dobrze nawilża. Polecam.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

oddałam czym prędzej

Kupiłam z czystej babskiej ciekawości i zaintrygowana ciekawym opakowaniem. Pierwsze wrażania miałam pozytywne - ładny zapach, lekka konsystencja kremu. Mniej podobało mi się już opakowanie, ale dopóki kremu było dużo to nakładałam go z łatwością.
Potem przyszła chwila refleksji - krem źle się wchłaniał, zostawiał lepką warstwę i uczucie wilgotnych dłoni.
Po ok. miesiącu przekonywania się do niego postanowiiłam go oddać. Trafił do moich rodziców i sądząc po fakcie, że już go dawno nie widzę u nich na półce został zużyty :)
Ja a pewno już nie kupię, bo mi nie służył

Używam tego produktu od:miesiąca kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 1/4 z opakowania

mam mieszane uczucia

Zalety:
- tani
- bardzo fajne opakowanie
- wydajny
- ładny zapach

Wady:
- nie nawilża wysatrczająco - więc tylko do użytku domowego

Niby dobry krem. Żużyłam już jedno opakowanie i kupiłam następne. Ale po zużyciu ok. 1/3 słoiczka krem zaczął śmierdzieć. Zniknął różany zapach, a czuć tylko stary tłuszcz. Pojęcia nie mam, dlaczego - krem zawsze stoi zakręcony, kupiłam go niedawno - może po prostu trafiłam na przeterminowany produkt.
Ale na użytek domowy warto go mieć.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe i 1/3 drugiego

dobry :)

Nigdy nie kupiłabym tego kremu gdyby nie Wizaz :D

Zalety:
- tani- ok 3 zł za 100 ml
- natłuszcza i nawilża, chociaz czasem kiedy dlonie sa szczegolnie przesuszone trzeba powtorzyc aplikację
- opakowanie wystarcza na długo
- zabawny, ekologiczny słoiczek

Wady:
- dla mnie: zbyt intensywny rozany zapach (zimą przesiakly mi nim rekawiczki)

Używam tego produktu od:od m-ca

tylko zapach

Kupiłam zachęcona ceną (2,49zł ;]) i recenzjami wizażanek. A tu się okazało, że kremik ma super zapach, ale to wszystko. Właściwie nie zauważyłam nawilżenia. A po ok 2 godzinach gdyby nie zapach (który utrzymuje się wyjątkowo długo) można by zapomnieć że wogóle się posmarowało ręce. Ale plusem jest jeszcze to, że jest wydajny. Wydaje się że jest w takim małym słoiczku, ale kremik jest naprawde wydajny ;)

zdziwienie

kupiłam go od tak sobie, bo kosztował 2,99 i dlatego, że opakowania tej serii rossmana mnie po prostu zachwycają :) ich prostota kojarzy mi się z kosmetykami naturalnymi, przyroda, babcinym kremem :) lubię takie klimaty... duzy plus za opakowanie, Polacy nie umieją tak ładnie pakować najtańszych kosmetyków (może poza ziaja).
krem jest tłusty, treściwy, idealny w domu, na noc i po sprzataniu, pachnie pudrowo różą- hmm pachnie tak jak powinien pachniec krem różany, cale nie sztucznie, tylko zapach jest stłumiony zapachem kremu.. wiecie o co mi chodzi :)

minus za niewygodne opakowanie, ale widziały gały co brały :) mogłam przewidzić, że krem w słoiczku bedzie mi się nabierał pod paznokcie :D

edit: podwyzszam o jedna gwiazdke.. nie dlatego, że odkryłam jakieś cudowne właściwości, ale odkąd go uzywam TŻ jakoś podejrzanie częściej całuje mnie po rękach ;) za taki efekt- wieeelki plus :)

ogólnie miłe zaskoczenie- polecamUżywam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/4

Bardzo dobry

Kupiłam go za 2,99. Krem znajduje się w niebrzydkim słoiczku, jak dla mnie jest to średnio wygodne, ale jego wydobycie nie stwarza większych problemów. Dobrze nawilża, uważam że nieporównywalnie lepiej niż inne kremy za 3 zł. Zapach jest średnio silny, ja osobiście nie przepadam ze różnym olejkiem, ale na szcząście nie jest on zbyt trwały.

Ogólnie: przyzwoity produkt w bardzo atrakcyjnej cenie.

piękny zapach

Najlepszy w tym kremie jest chyba zapach:) mogę go wąchać całymi dniami;) oczywiście ma też inne zalety: niezle nawilża i po użyciu ręce wydają sę byc odpowiednio wypielęgnowane. No i ten świetny słoiczek;)
nie wiem czy kupię jeszcze, bo kremu jest dużo i jednocześnie jest wydajny, a stosuję go tlyko wiosną i latem, bo na chłodne dni potrzebuję czegoś mocniejszego.

Używam tego produktu od:lata

za tą cenę...

Całkiem przyjemny kremik. Nawet nieźle nawilża i wygładza, ale denerwuje mnie lekko tłustawa powłoka jaka zostaje na moich dłoniach. Z tego powodu używam go głównie na noc. Krem ładnie pachnie, opakowanie tez mi się podoba, cena niziutka - za to dodaję jedną gwiazdkę.