Ralph Cool EDT

Ralph Cool EDT

Nowy zapach Ralpha Laurena reklamowany jest jako "inspirowany młodością". To kompozycja owocowo-kwiatowa, pełna energii, sportowa, przeznaczona dla pań aktywnych, ale wolących zapachy o nutach typowo kobiecych a nie unisex. W zapachu znajdziemy nuty: kiwi, melona, mrożonej nektarynki, skórki ogórka, piżma,drewna.

50 - 100ml
Nuty
drzewne

cool

Nie wiem, czy są osoby bardziej wybredne ode mnie,jeśli chodzi o zapachy...:)Najczęściej jest tak, iż zapachy, które mi się wcześniej bardzo podobały, szybko zaczynają przytłaczać, męczyć. Ralph Lauren Cool to jedyny zapach, od któego jestem uzależniona. To co mi się w nim najbardziej podoba, to połączenie świeżości, lekkości z głębią (nuta pieprzu, piżma). Moim zdaniem jest niezwykle intrygujący, trwały, kobiecy . Jedynym minusem jest opakowanie-ostry róż nie współgra z tym zapachem.
RL Cool polecam przede wszystkim kobietom naturalnym. Odradzam tym. które lubią ciężkie, ciepłe, słodkie zapachy)

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:

Pieprz

Niespecjalnie lubiłam, zużyłam bez przekonania połowę flakonika i sprzedałam bez żalu na allegro.
Zapach zdecydowanie dziwny, choć przyznaję, że wyróżniający się. Przede wszystkim czuć pieprz w niezbyt szczęśliwym połączeniu z czymś owocowym.A potem znowu ten pieprz.
Męczące.
Poza tym niezbyt trwałe.

Używam tego produktu od:połowa 50ml

nic specjalnego

pierwsze moje skojarzenie - zapachowe echo charakterystyczne dla letniej serii escady. szkoda tylko, że bardzo delikatne, ulotne i w sumie nietrwałe.
a jakimś czasie pozostaje już tylko landrynkowatość...

zapach dobry do odświeżenia się, ale nie na cały dzień.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

o nie!

Szczerze mówiac po różowym flakoniku spodziewalam się deliktnego, słodkiego zapachu :) Jakież było moje zaskoczenie gdy poczułam okropne, duszące kwiatki doprawione czarnym pieprzem! Zapach jest naprawde nieciekawy-mało przyjemny, duszący... Po kilkunastu minutach znika pieprz a do kwiatków dołącza ogorek... :mdleje: Zdecydowanie nie dla mnie ten zapach.
Flakon jak to zwykle u Ralpha;) Mnie się nie podoba. w dodatku ten wściekły róż... Brrr

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

zwyczajny

Zawsze testujac zapachy tego producenta licze na cos fajnego i niestety tym razem to juz trzecia klapa.

Perfumy sa zupełnie bez polotu, ze az zal mojego biednego nadgarstka.

Otwieraja sie dosyc ostrymi nutami i jest to chyba pieprz. Ta nutka trwa dobre kilka minut.

Nastepnie perfumy przechodza w owocowa breje cos na ala arbuza i kiwi.

Niestety dalej sie juz nie rozwijaja i trzymaja sie dosc blisko skory.

Nie jest to dla mnie trauma zapachowa, ale ralph lauren nie wymyslił zapachu godnego uwagi.

Używam tego produktu od:testy

Melon i ogorki

Od Cool wole Hot. Cool jest jak dla mnie zbyt mlodziezowym "zapaszkiem". Butelka nie najbrzydsza, ale za bardzo rzuca sie w oczy. Cool wyglada i pachnie jak zapach dla mlodej dziewczynki, ktora chce sobie kupic pierwsze drogie perfumy. Tak jak podsumowalam to zapach ogorkow i melona, jak dla mnie troszke tandetny i pod publiczke, bez zadnej glebi... No niestety.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:test

Piękny

Przeczytałam właśnie recenzje dla tych perfumek i postanowiłam dodać kilka gwiazdek, bo zasługują na nie. Osobiście wolę wersję niebieską, ale ta też jest śliczna. Od niebieskiej wydaje się być bardziej kwiatowa, mniej "orzeźwiająca" i bardziej kobieca. Są bardzo trwałe, co z przyjemnością zauważyłam nie raz, kiedy osoby z którymi przebywałam pytały o zapach, po ponad 8 godzinach!! Niektórym zapach kojarzył się z różami, inni wyczuwali troszkę herbaty (która nie jest składnikiem kompozycji), ja wyczuwam tam jeszcze melona i piżmo :) Polecam :)Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Szukam dalej ZAPACHU ŻYCIA....

Skusiłam się na ten zapach w ciemno...bo niebieski Ralph taki śliczny to i ten pewnie równie ładny.
Na szczęście kupiłam tę wodę na Allegro - używaną . Ogromne rozczarowanie !Zapach dziwaczny - czułam w nim tylko lipę ( jest w nim lipa ?). Kolezanka zasugerowała ,ze czuje w nim arbuza...Nie wiem , ale dla mnie to ani on seksowny, ani świeży ,ani COOL...
Na szczęscie jest Allegro i mogłam je odsprzedać.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1ml

Nijaki

Dla mnie zapach bez zapachu, zupełnie nijaki, nie wyróżnia się niczym szczególnym, nie mogę dobrać okazji kiedy chciałabym go czuć na sobie, no właśnie czuć, ja w ogóle tu jako takiego zapachu nie czuje, żeby cokolwiek wybijało się, jakaś nuta, tak jakby nie było na mnie żadnych perfum, nie czuję ich w ogóle, w pierwszym momencie tylko nijaki zapach bardzo szybko się ulatniający.
ilość zużytych opakowań: pierwsze

nieciekawy

Swiezakowy, owocowy, niby nie az taki brzydki, ale zupelnie bez polotu i "pazura". Po mojemu dla rozpoczynajacych zabawe z perfumami nastolatek, taki jeszcze dziecinny, malo kobiecy.

Uwielbiam Go :)

Kocham ten zapach. Spodobał mi sie w wakacje!! Taki wakacyjny, arbuzowy, swiezy i nietuzinkowy zapach!!!! U nas była to kompletna nowosc ,a w Londynie kupiłam go za smieszne pieniazki z balsamem w zestawie!!!!!!! I zaakochałam sie :)!!! Moi znajomi do dzis wachaja mnie z zachwytem...."czym tak pieknie pachniesz???" Jest po prostwu stworzony dla mnie!!!!!!!!!!! Uwielbiam Go!!!!!

fajny

Biegnąc na spotkanie z moim przyszłym chłopakiem zahaczyłam o sephorę i psikłam się tymże ralphem (wpadł mi w oko za sprawą kolorowego opakowania). Zapach mnie oczarował i chłopaka chyba też. Wracając ze spotkania poszłam i je kupiłam. Jak dla mnie śliczny, intrygujący i inny niż wszystkie. Kojarzy mi się ze słodko-gorzkim zapachem miłości. Nutka maliny sprawia, że zapach jest soczysty. Na mnie utrzymuje się długo.
Opakowanie nieco przewrotne. Nie każdemu może sie podobać. Faktycznie zdecydowanie bardziej pasuje na półkę nastolatki niż starszej pani. Może nawet sprawiać wrażenie tandetnego..Mnie osobiście się podoba, choć widziałam ładniejsze flakoniki. Jest to zapach limitowany, więc myślę, że z tego powodu i projektant flakonu i zapachu pozwolił sobie na odrobinę szaleństwa.

ilość zużytych opakowań: jeszcze trwa 30 ml