Veet, Krem do depilacji z olejkami pielęgnacyjnymi

Veet, Krem do depilacji z olejkami pielęgnacyjnymi

Krem do depilacji starej znanej marki, zawierający olejki pielęgnacyjne, o przyjemnym zapachu. W zestawie szpatułka ułatwiająca nakładanie i usuwanie kremu. Efekt uzyskuje się po max. 10 minutach od nałożenia.

Cena: 10-15 zł

gdyby nie ten zapach:(

Depiluję swoje owłosienie woskiem / depilatorem, ale czasem zdarzają się sytuacje awaryjne, w których muszę sięgnąć po depilator chemiczny. Veet to w zasadzie jedyny znany mi preparat, który na prawdę radzi sobie z moimi włoskami:) Faktycznie nie podrażnia najwrażliwszych;) okolic, po zmyciu skóra jest gładka i dokładnie "odchwaszczona", z nakładaniem też nie ma większych problemów. Dla mnie jedynym minusem jest jego koszmarny zapach, a raczej niemiłosierny smród, który utrzymuje się na mojej skórze i w łazience bardzo długo:(

Używam tego produktu od:ok 3 lat(bardzo sporadycznie)
Ilość zużytych opakowań: nie wiem

Bardzo dobry

Według mnie to najlepszy krem do depilacji jaki kiedykolwiek używałam. Stosuję go już od wielu lat, w ostatnim czasie jego formuła została poprawiona, przez co wystarczy go trzymać na skórze jeszcze krócej, bo zaledwie 3 do 6 minut. Używam zawsze wersji różowej o zapachu kwiatowym, bo po prostu najmniej śmierdzi.:-) Co prawda na opakowaniu jest wyraźnie napisane, że nie jest on przeznaczony do depilacji "okolic odbytu i genitaliów";), ale ja właśnie w tych miejscach go stosuję i przyznam, że nigdy mnie nie podrażnił. Włoski usuwa świetnie, skóra po depilacji jest gładziutka, a odrastające włoski są miękkie i coraz słabsze. Nie ma co porównywać z goleniem maszynką, po której mam zawsze czerwone krostki a włoski odrastając strasznie kłują. Jedynym minusem tego kremu jest cena - według mnie za wysoka - dlatego do depilacji nóg i pach używam maszynki i depilatora.

fajniutko ale krótko

ogólnie lubię ten krem. nie podrażnia mojej skóry- a po zastosowaniu skóra jest bardzo miła i nie wysuszona- a przynajmniej nie bardzo. Nie miałam żadnych krost ani innych paskudztw po jego zastosowaniu:) Uwaga- używałam go na nogi, pod pachami, na okolice bikini i na....całe intymne owłosienie! i nic mi sie nie stało- nawet nie piekło:)oczywiście trzeba bardzo uważać- ale to chyba każda kobieta wie:)
niestety odjęłam mu gwiazdke, bo szybko włoski odrastają i jakoś średnio na ledwo odrośniętych sie spisuje:( acha- i cena:(

Bordowe usta H&M

ok

Kiedy do niedawna stosowałam depilacje chemiczną uzywałam właśnie tego właśnie kremu. Usuwa wiekszość włosków i nie podraznia mojej skóry.Minusem jest sama forma depilacji- 10 minut z kremem na nogach i cena -raz na tydzień/2 tygodnie trzeba wydać kilkanaście złotych. Krem stosowałam tylko do nóg.

ilość zużytych opakowań: 10
Recenzja: ...

dla mnie ok!

Moim zdaniem nic mu nie brakuje! Szybko usuwa mi włoski, a stosuję go do okolic bikini (oczywiście trzeba troszkę pomyśleć i zasłonić newralgiczne miejsca). mam dzięki temu gładziutką skórkę, a włoski nie odrastają twarde tak jak po goleniu. Po 5 minutach dają się usunąć wszystkie prawie za pomocą szpatułki, a reszta i tak się zmywa wraz z wodą :D No i nie mam tych czerwonych punkcików jak po goleniu.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

nienajgorszy

W sumie sporo zapewnień jest spełnionych. Jest delikatny, nie podrażnia skóry. W miarę skuteczny, choć mógłby byc trochę dokładniejszy. Jest chyba najlepszym kremem do depilacji, jaki używałam, z tym, ze ja nie przepadam za tą formę depilacji, gdyż trzeba czekać w niewygodnej pozycji całe 10 min az niechciane owłosienie zostanie usunięte.

To jest to!

Super kremik do depilacji. Używam go wprawdzie tylko do depilacji okolic bikini ale spełnił moje oczekiwanie. Trzymam go trochę dłużej niż zalecił producent (14 min.) ale skóra wogóle nie jest podrażniona. Depiluje dokładnie, nie trzeba wspomagać sie dodatkowo maszynką, choć włoski odrastają dość szybko i za to gwiazdka minus. Ogólnie najlepszy jaki kiedykolwiek miałam.

Aaaaaaa!

Nie polecam do depilacji okolic bikini. Powiedzenie, że podrażnił mi skórę byłoby niepotrzebnym sileniem się na eufemizm. Gdyby nie Sudocrem, to nie wiem, czy nie wylądowałabym u dermatologa. Włoski owszem usunął, ale nie wszystkie, bo byłam zmuszona zmyć go dużo wcześniej niż napisane jest na opakowaniu. Nigdy nigdy nigdy więcej!!! Nie daję jednej gwiazdki, bo używałam go tylko do bikini i nie wiem jak się sprawdza, np. na nogach (boję się spróbować, chociaż wrażliwcem przesadnym nie jestem).

Bdb :)

Naprawde dobry krem. Byl moim faworytem przed zakupem depilatora elektrycznego, pozniej zdradzilam go z tym do wrazliwej skory (choc nie wiem wlasciwie dlaczego, bo ten wcale nie podraznial mojej skory). Porzadnie usuwa wloski (choc odrastaja po nim bardzo szybko-jednak czego mozna oczekiwac po kremie), skora po zastosowaniu jest miekka, nawilzona i przyjemna w dotyku, slicznie wyglada.
Polecam!

Zuzylam pare opakowan.

nie usuwa włosków!!

dla mnie kiepski :/
Po użyciu tego kremu nie widzę większych rezultatów... Włoski jak były tak są. Jedyną zaletą jest to, że po 15 minutach, jk zmyję krem, to później mniej boli depilacja zwykłym depilatorem, bo włoski stają się cieńsze i delikatniejsze, ale i tak za dużo roboty i zamieszania... Najpierw 15 minut siedzenia z tym piekącym i śmierdzącym kremem na nogach a później długi czas na depilację depilatorem... Większą oczczędnością czasu jest używanie maszynki, chociaż włoski odrastają szybko :/
WNIOSEK: Tak źle i tak nie dobrze...

super:)

Dla mnie rewelacja, nie podrażnia, nie uczula (mam bardzo wrażliwą skórę)a nie ma róznicy czy uzywam tego czy do wrażliwej skóry:), tak jak i przy veet do bikini trzymam go około 13 minut bo 10 to za krótko aby usunoł wszystkie włoski(przynajmniej dla mnie) napewno kupie jeszcze nie jedno opakowanie:)

świetny

Trochę się bałam używać go do okolic bikini, więc najpierw kupiłam ten dla skóry wrażliwej (który okazał się nieskuteczny).
Okazało się, że nie ma się czego bać. Nic mnie nie podrażniło, po 10 minutach wszystkie włoski dają się łatwo usunąć.
Efekt przerósł moje oczekiwania: latem stosuję go raz w tygodniu, zimą rzadziej.
Może nie jest najtańszy, ale jak dla mnie jedyny naprawdę skuteczny. Aha, stosuję tylko do bikini.