Dermosystem 20, Emulsja ochronna pod oczy i na powieki dla skóry młodej

Dermosystem 20, Emulsja ochronna pod oczy i na powieki dla skóry młodej

Delikatny, szybko wchłaniający się preparat. Przeznaczony do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu, która najwcześniej reaguje na wszelkie niekorzystne bodźce z zewnątrz. Emulsja doskonale nawilża skórę i nie dopuszcza do jej przesuszenia (L-prolina, Lukrecja). Likwiduje objawy zmęczenia, zmniejsza cienie i obrzęki wokół oczu (biała herbata, wit.C). Wzmacnia odporność systemu immunologicznego skóry chroniąc ją przed negatywnymi skutkami stresu (Tocomin, biała herbata). Zabezpiecza komórki przed szkodliwym wpływem promieni UV i ozonem w solariach (Tocomin). Łagodzi podrażnienia po demakijażu. Opóźnia objawy zmęczenia po długiej pracy przy komputerze.

Cena: 28 zł / 30 ml

dobry nawilżacz

Stosowałam tą emulsje w wieku 20 lat, i właśnie do takiej skóry go polecam.Dobrze nawilża,szybko się wchłania, nie wywołam ani uczuleń ani podrażnień.Nie zlikwidował niestety opuchlizny ani sinych "podkówek".Krem dla młodych dziewcząt nie mających jeszcze specjalnych problemów ze skóra wokół oczu.

B.dobry

Poszukiwałam długo kremu by zlikwidować poduchy pod moimi oczami, i całkiem przypadkiem natrafiłam na ten i jestem bardzo zadowolona. Nawilża i likwiduje worki. Szybko się wchłania i nie wałkuje się przy nakładaniu podkładu.