Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Pretty You, Antyperspirant roll-on

Pretty You, Antyperspirant roll-on

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 75 ml
Cena 7,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Bezalkoholowy dezodorant antyperspiracyjny skutecznie hamuje pocenie, zapewniając uczucie świeżości przez cały dzień. Dobrze rozprowadza się na skórze. Nie plami ubrań. Dostępny w trzech wersjach zapachowych: klasycznej, Flowers oraz Emotion.

Cena: 7 zł / 75 ml

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Lepi się,żelowy jakiś:/

Raz go miałam, właściwie nie wiem co mnie skłoniło żeby go kupić?????????Kompletnie nie wiem,co mnie zamroczyło, czym mnie przekonał,że akurat to może byc to????? Miałam kwiatowy. Zapach przyzwoity i na tym się kończą plusy. Nie wchłania się, nie zapobiega poceniu, widac plamy od potu i czuć:( I po jakimś czasie robi się najpierw jak żel- taki gęstszy a później rzadnieje:( bleee, bleee. Nie polecam.

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Nie polecam

Nie jest to dobry antyperspirant, nawet za taką cenę. To co mi w nim przeszkadza najbardziej, to fakt, że długo schnie i lepi się. Druga rzecz - zapach. Kiedy go kupowałam, nie miałam możliwości powąchania, bo był zapakowany w folię, więc w ciemno wybrałam Emotion. Jest to typowy świeży, morski zapach, który z czasem przypomina mi wodę kolońską. Może inne wersje są lepsze. :p Jeśli chodzi o skutecznosć, to powiedziałabym, że jest średnia - coś tam daje, ale i tak się pocę. Tyle dobrego, że nie brudzi skóry ani ubrań.

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  138
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  91
  recenzji

  53
  pochwał

  8,80

 3. 3

  0
  produktów

  66
  recenzji

  64
  pochwał

  7,47

Zobacz cały ranking