Pretty You, Antyperspirant roll-on

Pretty You, Antyperspirant roll-on

Bezalkoholowy dezodorant antyperspiracyjny skutecznie hamuje pocenie, zapewniając uczucie świeżości przez cały dzień. Dobrze rozprowadza się na skórze. Nie plami ubrań. Dostępny w trzech wersjach zapachowych: klasycznej, Flowers oraz Emotion.

Cena: 7 zł / 75 ml

Lepi się,żelowy jakiś:/

Raz go miałam, właściwie nie wiem co mnie skłoniło żeby go kupić?????????Kompletnie nie wiem,co mnie zamroczyło, czym mnie przekonał,że akurat to może byc to????? Miałam kwiatowy. Zapach przyzwoity i na tym się kończą plusy. Nie wchłania się, nie zapobiega poceniu, widac plamy od potu i czuć:( I po jakimś czasie robi się najpierw jak żel- taki gęstszy a później rzadnieje:( bleee, bleee. Nie polecam.

Nie polecam

Nie jest to dobry antyperspirant, nawet za taką cenę. To co mi w nim przeszkadza najbardziej, to fakt, że długo schnie i lepi się. Druga rzecz - zapach. Kiedy go kupowałam, nie miałam możliwości powąchania, bo był zapakowany w folię, więc w ciemno wybrałam Emotion. Jest to typowy świeży, morski zapach, który z czasem przypomina mi wodę kolońską. Może inne wersje są lepsze. :p Jeśli chodzi o skutecznosć, to powiedziałabym, że jest średnia - coś tam daje, ale i tak się pocę. Tyle dobrego, że nie brudzi skóry ani ubrań.

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa.