Biomaris, Lakier do paznokci

Biomaris, Lakier do paznokci

Lakier do paznokci, długotrwały, o wysokim połysku; wiele odcieni z mikronizowaną miką (pięknie iskrzą). Ma własności poziomujące - wyrównuje garbki i inne niedoskonałości płytki. Zawiera składniki pielęgnujące (ekstrakt z alg).

Cena: 26 zł / 10 ml

fajny, mógłby być trwalszy

Bardzo fajne. Mam na razie jeden - nr 11, wyglądający jak mieszanina brązu, różu, beżu, fioletu (gorzej od kolorów potrafię opisywać chyba tylko zapachy). W każdym razie bardzo mi się podoba i mam w planach inne, jeżeli uda mi się je znaleźć. Lakier dobrze się rozprowadza, kryje (kładę 2 warstwy), ma metaliczny połysk. Jeśli chodzi o wyrównywanie płytki to owszem, tworzy taką warstwę, że raczej nie widać rowków i karbowania ;), czy jednak ma działanie WYGŁADZAJĄCE samą PŁYTKĘ, nie jestem pewna. Zdecydowanie nie rujnuje paznokci, po zmyciu - a zmywa sie bardzo ładnie, co jest plusem - są one w dobrym stanie, można malować znowu, podczas gdy po innych lakierach często końcówki były już rozdwojone i konieczne było ostre piłowanie i wcieranie odżywki przed kolejnym manicure. Zaletami są także niebadziewne opakowanie i spora pojemność (nie wiem jeszcze, czy wygodnie można go zużyć do końca).

Wada - raczej mała trwałość. Już następnego dnia krawędzie są na ok. 1mm :D białe, mimo że na ogół uciekam od prania, zmywania i innych takich, jedyne co to codzienne mycie włosów. Jednakże można parę dni ponosić zanim zrobi się naprawdę nieelegancki.

Wypróbuję inne kolory i może dam więcej.Używam tego produktu od: paru tygodni

mój ukochany lakier

Lakiery BIOMARIS spełniają chyba wszystkie obietnice, jakie daje producent - najlepsze jest to, że faktycznie wyrównują płytkę paznokcia! Poza tym są lśniące i wytrzymują różne codzienne stresy. Wszystko to jednak pod warunkiem prawidłowego stosowania: ponieważ jest to lakier (a nie gęsta emalia, jak np. inne moje ulubione - REVLON), podstawowy warunek to nakładanie dwóch warstw lakieru. Ja trochę oszukuję (nakładam raz) z kolorkiem 08 rosa pearl (naturalny odcień płytki paznokcia, ale iskrzący, śliczny, zbliżony do delikatnych odcieni uroczych BOURJOIS). Takie oszukiwanie nie przejdzie z kolorami, które mają więcej pigmentu - classic red (01, mój faworyt na randkę i jako element "power look") czy też orange metallic (nr 14, w klimacie orientalnym). Mam chrapkę także na lakier bezbarwny (testowałam w krakowskim salonie na Tomasza 34 - jako lakier ochronny podnosi połysk i przedłuża trwałość manicure). Jednak znalazłam wadę - więcej odcieni ucieszy oko Wizażanek, które lubią ciepłe odcienie, a ja taka zimnolubna... :-)

Kolory można sprawdzić tutaj: http://www.biomaris.com.pl

Używam 3 kolorów (zużyłam po ok. 1/3)