Go Fresh Touch, Odświeżająca kostka myjąca

Go Fresh Touch, Odświeżająca kostka myjąca

Kostka myjąca Dove zawierająca tym razem, oprócz 1/4 kremu nawilżającego również wyciąg z ogórka i ekstrakt z zielonej herbaty. Ma właściwości pielęgnujące, nawilżające i odświeżające. Pachnie konwalią, różą, jaśminem, olejkiem ylang-ylang, owocami (cytrusy, jabłko, gruszka, brzoskwinia), z domieszka piżma, wanilii, drzewa sandałowego i jeżyn.

Ok

Kostka ta pachnie zwyczajnie, taką świeżością i czystością. Zapach jest delikatny i samo mydełko też. Nie czuć wyraźnie ogórka. Nieco słabo się pieni, przez co nie jest wydajne, ale nie wysusza skóry co jest ogromną zaletą. Do tego nie uczula i szybko się zmywa. Polecam :)

;v

Mydła Dove zazwyczaj nie miękły mi w mydelniczkach. A to jest jakiś wyjątek. No chyba że mi się takie trafiło. No ale cóż, zapach jest i wadą i zaletą. Przed umyciem, mydło zbyt mocno pachnie. Lekko drażni w nozdrza. Lecz podczas mycia, zaczyna ładnie, orzeźwiająco pachnieć. Ogórek ogólnie kojarzy mi się z orzeźwieniem, lecz czasami zapach nie do końca udaje się producentowi. Ale tutaj pachnie dość ładnie. Mydło ma fajny kształt i jest poręczne, a do tego ma ładny kolor. Dobrze się pieni.
ZALETY:
+zapach podczas mycia i po umyciu
+trwałość
+wydajność
+pieni się
+kształt
+kolor
+opakowanie
+nie podrażnia
WADY:
-zapach przed umyciem
-mięknie
-cena

Ok

Mydła używam tylko i wyłącznie do mycia rąk. Pierwsze co zauważyłamto to, że nie zostawia efektu suchej skóry. Mydło jest bardzo wydajne ładnie pachnie ogólnie jestem pozytywnie zaskoczona, Że można kupić coś tak dobrego na grosze. A może nawet spróbuję użyć je na całe ciało...;)

Cellulit mity

Świetna kostka

Jest to jedna z najlepszych kostek myjących jakie obecnie mamy na rynku, a zużyłam ich na prawdę wiele, bo uwielbiam testować nowe. Do tej wracam najczęściej, jest jedną z moich ulubionych.

OPAKOWANIE

Klasyczne, proste i charakterystyczne dla mydełek Dove - kartonik o ślicznej szacie graficznej na którym znajdziemy wszelkie informacje dotyczące produktu.

MYDEŁKO

Mydełko to jasnozielona kostka, nie jest typowo owalna, ma uwypuklenia, na środku znajdziemy logo marki. Jest dosyć twarda, co przekłada się na to, że kostka wolniej się zużywa. Niewątpliwym plusem jest piękny, świeży i niebanalny zapach ogórka z dozą innych, lekko mydlanych nut zapachowych. Kiedyś miałam balsam do ciała z tej serii, który miał dokładnie taki sam zapach, bardzo go polubiłam, a to mydełko przypomina go właśnie tym charakterystycznym, orzeźwiającym zapachem. Kostka doskonale oczyszcza skórę pozostawiając ją miękką i gładką, dobrze się pieni. Można stosować ją do dłoni i ciała - w obu przypadkach świetnie się sprawdza, a przede wszystkim nie wysusza skóry. Zapach kostki pozostaje przez chwilę na dłoniach czy ciele. Jest wydajna, można ją kupić dosłownie w każdym sklepie czy drogerii w niskiej cenie. Warto wypróbować.

PLUSY

+ śliczny zapach
+ brak przesuszeń, alergii czy podrażnień
+ wydajność
+ cena
+ szata graficzna
+ dostępność

MINUSY

-brak

całkiem fajne

To takie fajne i normalne mydło. Najbardziej podoba mi się w nim to, że przy częstym myciu rąk, nie wysusza ich. Bo właśnie do tego celu go używam - leży sobie w mydelniczce i ładnie wygląda. Kształt jest rzeczywiście bardzo ładny, dobrze się pieni, ładnie pachnie - kremowo. Nie rozmięka zbytnio.

Chciałbym cię pieścić mydełkiem Dove...

Kolejna, bardzo dobra kostka myjąca. Tym razem z dodatkiem ogórka. Zapach jest lżejszy, nie tak kremowy jak w wersji klasycznej. Przyjemny, rześki, odświeżający. Mydło jest bardzo delikatne. Świetnie nawilża.
Dosyć szybko się kończy.

Dobry produkt za taką cenę...

Mydełko tak jak normalna wersja, nie pozostawia białego nalotu na skórze.
Ma bardzo przyjemny zapach, który relaksuje nas podczas kąpieli. Dobrze pielęgnuje skórę i ją nawilża. Kształt mydełka jest bardzo wygodny, utrzymuje się dobrze w dłoni.
Mydełko jest wydajne,

moje ukochane

Od kiedy zrezygnowałam z żeli na rzecz mydeł w kostce moja skóra jest w decydowanie lepszej kondycji. Spośród wszystkich mydełek, które stosowałam to jest moim zdecydowanym numerem jeden.
W małym, uroczym kartoniku znajdujemy wyprofilowaną kosteczkę o ślicznym, miętowym kolorze. Mydełko pachnie po prostu prześlicznie. Dawniej żel o tym samym zapachu wyrządził mojej skórze jesień średniowiecza, więc obawiałam się Dove. Kostki jednak są o wiele delikatniejsze.
Mydełko pieni się bardzo obficie, pianka jest mięciutka i kremowa. Podczas prysznica unosi się śliczny rześki, a zarazem kremowy zapach. Mydełko nie wysusza, nie pozostawia osadu.
Wydajne jest średnio, jednak cena nie jest wysoka, a dostępność bardzo dobra. Byłabym w siódmym niebie gdyby powstała wersja go fresh z peelingiem, ale póki to nie nastąpi to będzie mój KWC. Bardzo polecam.

Cudowne mydełko

Moje ulubione od lat mydło w kostce, uwielbiam jego odświeżający zapach pozostawiony na dłoniach, zapach ogórka to jest to :) Kremowa konsystencia pięknie nawilżająca skórę.
Cena przystępna, jakość bardzo dobra.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

fajny seledyn :)

Na stałe się przerzuciłam na mydła w kostce firmy DOVE, innych nie kupuję, te są najlepsze.
Pięknie pachną, super się pienią, nie wysuszają skóry, jest całkiem wydajne i ma fajny seledynowy kolor i ładnie wygląda w łazience jak sobie leży

Znalazłam jednak minusa: cena.
Chodzi o to, że to mydło jest 2 lub 3 krotnie droższe od np Palmolive. Nie wydaje się to dużo, bo cena jest 4zł, ale mimo wszystko jest 200% drożej.

Ilość zużytych opakowań: 1 kostka

super mydełko

Uwielbiam mydła Dove, świetnie zastępują żele pod prysznic.

+zapach, uwielbiam go zwłaszcza latem, cudownie orzeźwia
+ nie wysusza, tak jak robi to większość mydeł w kostkach
+ dostępny wszędzie, można go kupić w każdym sklepie

Jedynym minusem jest wydajność, niestety szybko się kończy.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu, nie umiem określić
Ilość zużytych opakowań: kilka

spoko mydełko

Ogólnie nie jestem fanką mydełek w kostce. Pod prysznic wolę żele, a do mycia rąk mydła w płynie.
Kostki Dove otrzymałam do przetestowania więc chcąc czy nie musiałam z nich skorzystać :)

+przyjemna konsystencja
+przyjemnie się pieni aksamitną pianką
+ładnie pachnie
+nie wysusza dłoni ani ciała

+pomiędzy różnymi rodzajami kostek Dove jedyną różnicą jaką dostrzegłam jest zapach. Reszta plusów bez zmian :)

-jak to mydło w kostce ma tendencję do wyślizgiwania się z dłoni
+dla mnie mało higieniczne jest używanie mydła w kostce: po pierwsze ze względu na przechowywanie, po drugie, że zazwyczaj korzysta z niego więcej niż jedna osoba.

Nie kupię ponownie gdyż jak pisałam nie lubię tego typu produktów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 kostka