Noblesse Spa, Krem intensywnie nawilżający na dzień

Noblesse Spa, Krem intensywnie nawilżający na dzień

Krem zawiera najnowocześniejsze, precyzyjnie dobrane bioaktywne składniki bionawilżające i jest wchłaniany przez skórę w ilości zależnej od jej potrzeb. Dzięki temu radykalnie zwiększa ilość wody w naskórku, zapewniając skórze młodzieńczą jędrność, sprężystość i witalność. Główne składniki aktywne:

30+ ANTI-AGING AQUA-CAPILLARY SYSTEM - biomimetyczny kompleks składający się z:

roślinnego wyciągu wykorzystującego technologię dynamicznego nawilżania komórkowego, stymulującego funkcjonowanie KAPILAR WODNYCH w komórkach skóry

bioaktywnych czynników zwiększających ilość kolagenu w skórze i chroniących komórkowe DNA.

system ten radykalnie poprawia nawodnienie zarówno komórek skóry - keratynocytów (nowość!), jak i przestrzeni międzykomórkowej

OSMOREGULATOR DSMP - specyficzny związek z roślin pustynnych Imperata cylindrica, regulujący ciśnienie osmotyczne w komórce, dzięki czemu możliwe jest zmagazynowanie zwiększonego zapasu wody

NMF - składniki naturalnego czynnika nawilżającego

Połączenie tych składników jest podstawą opracowanej przez DERMIKĘ nowatorskiej koncepcji przeciwzmarszczkowego bionawilżania. Pozwala to zwiększyć nawet dwukrotnie nawilżenie skóry w porównaniu z dotychczas stosowanymi sposobami."

****

Po prostu- ładnie.:-) Krem w ładnym opakowaniu, o ładnym , subtelnym zapachu, no i ładna skóra jako efekt działania kosmetyku.:-) Cera po stosowaniu kremu jest naprawdę dobrze nawilżona, gładka, wygląda zdrowo. Używałam tego kremu również pod oczy- nie łzawiły, a skóra pod oczami odzyskała dobrą formę. Produkt dobrze się rozprowadza po twarzy i szybko się wchłania, nie jest za lekki ani za ciężki. Czy kupię ponownie- nie wiem, na rynku jest tyle fajnych kremów nawilżających...

Używam tego produktu od: przez 2 - 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

moze byc

Przyjemny w uzytkowaniu lekki ,nawilzajacy krem.
Pachnie cos ala hydrafresh loreala tylko,ze duzo delikatniej.

Ogolnie sredni,mam wrazenie lepkosci po zastosowaniu,a tego nie lubie.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

dobry krem nawilżający

Krem ma za zadanie nawilżać i to właśnie robi. Jest bardzo wydajny, lekki, szybko się wchłania i dobrze rozprowadza. Nie zatłuszcza skóry i za to duży plus. Bardzo dobry pod makijaż, nic się nie wałkuje. Słoik bardzo estetyczny. Cóż więcej można powiedzieć ? W zasadzie nie ma się do czego przyczepić :)
Nie wiem, czy kupię ponownie, ponieważ skupiam się teraz na kremach przeciwzmarszczkowych, ale polecam jako dobry nawilżacz, uratował moją skórę po kuracji retinolem.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: lekko ponad połowa pierwszego

Serum na zmarszczki

Bardzo dobry

Dostałam ten krem w "spadku" po mamie (jej niestety nie przypasował i oddała go w dobre ręce :) )
Krem na lekką konsystencję, szybko się wchłania. Słoiczek jest dość ciężki (chyba wolałabym tubkę). Ma przyjemny, odświeżający zapach, który kojarzy mi się z wakacjami ;)
Krem przede wszystkim urzekł mnie swoimi bardzo dobrymi właściwościami nawilżającymi. Skóra po użyciu jest niewiarygodnia gładka, miękka, jędrna, nawilżona!! Bije zdrowym blaskiem ! :D
Krem nawilża, ale nie natluszcza. Dlatego jest świetny na upalne dni, bo nie czuć tlustego, ciężkiego filmu, pod którym skóra może się dusić.
Nie zapycha porów, nie podrażnia. Cena do przełknięcia.
Polecam, szczególnie w okresie wioseno-letnim ;)

Używam tego produktu od: 1,5 - 2 miesiące

nie zwiedzie!

Uwielbiam kremy dermiki za jakość. Trzeba oczywiście dobrze dobrać do potrzeb skóry. Kupiłam zestaw na dzień i na noc. Mam cerę bardzo sucha ale wiadomo wiosną mniej . Używam dość mocno wysuszających podkładów bo długotrwałych ale taki mus. Krem radzi sobie doskonale z tym. Chroni dobrze cały dzień przed wysuszeniem. Buzia jest ładnie nawilżona i jęrna aż miło. Nawet nieliczne jeszcze mimiczne ładnie wygładzone a mam 28 lat. Szczerze polecam.

Używam tego produktu od:3 m-cy

Bardzo dobry

To bardzo dobry kosmetyk. Nawilża, wygładza. Skóra po nim jest miękka i delikatna. Bardzo dobry pod makijaż. Jest dość treściwy, więc raczej nadaje się na okres jesienno-wiosenny. Używam go zarówno na dzień i na noc. Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąc

Przyjemny w użyciu

Mam bardzo podobne odczucia z maniaa :-).
Krem jest bardzo przyjemny w użyciu. Ma świetną, lekką konsystencję, doskonale się rozprowadza i wchłania. Zapach bardzo delikatny, taki w sam raz. Po użyciu natychmiastowe uczucie nawilżenia skóry. Moja skóra bardzo dobrze się po nim czuje...ale za taką cenę oczekiwałabym czegoś więcej niż porządnego nawilżenia.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

żadna rewelacja

hmmmm..dałam 56zl i..nie wiem za co!!
żadan rewlacja, jesli chodzi o jakośc kremu(tak samo dziala a moze nawet i troche lepiej seria Oceanic przeciwzmarszczkowa-ta zielonkawa)
tak wiec..
po tej firmie i cenie(szok jak dla mnie!) spodziewalam sie ze bedzie to cos extra
a tu tylko zwykly kremik w szklanym sloiczku
coz widac firma poszla na reklame, kolorowe przyciagajace wzrok opakowanie, szklany sloiczek i 50ml..., zaskornikow nie powoduje i na tym koniec zachwytow
przynajmniej moich
czyli tak:
przy nakladaniu ma fajny poslizg, zasycha na buźce dosc szybko,krostek nie robi
i to tyle zachwytow

natomiast minusy to:
nic nie nawilza(po nocy dalej mam sucha szorstka skore) wiem wiem ze to niby krem na dzien,ale ja lubie na noc porzadnie nawilzyc skore, wiec tak go uzywam,choc na dzien tez go uzywalam i efekt ten sam,czyli zero!
podraznienia jesli sa jakies to jeszcze poglebia nie szczypiac co prawda, ale w sposob widoczny

jednym slowem, krem jak krem,zaden zachwyt i mowiac szczerze, szkoda kasy na to cos, co niby jest taka extra nowiscia
21.10-poprawak, zrobilam drugie podejscie do kremu i.. powoduje zaskorniki, po jakims czasie,oddalam go wiec mamie(55lat) i.. ja uczulil,dostala czerwone plamy na buzi!:( wiec ogolnie krem lipa!!!

spodobał mi się

Bardzo miły krem - daje przyjemne uczucie nawilżenia skóry, cera staje się gładka- ale nie tak sucho (jak np. po Idealist) tylko ta gładkość pochodzi jakby od nasycenia wilgocią ( no ale nakombinowałam :rolleyes: ale właśnie tak to odczuwam) Po użyciu skóra jakby się odpręża, nabiera zdrowego kolorytu- jest lekko ujędrniona. Podoba mi się to. Zapach jest wyraźny ale jak dla mnie przyjemny. Konsystencja jogurtu - świetnie się rozprowadza.
Jeszcze nie wiem czy krem daje jakieś super efekty długofalowe, ale to co mogę powiedzieć na pewno, to to, że jest bardzo przyjemny w użyciu, i rzeczywiście bardzo fajnie nawilża- a ja mam bzika na punkcie nawilżania - obecnie zastąpił nawet moją niepobitą maskę nawilżającą Guerlaina,głównie ze względu na to, że jest od niej tańszy a całkiem niezły.

Przyznać muszę, że do zakupu oprócz domniemywanych przeze mnie właściwości skusiło mnie opakowanie - sliczne niebieske pudełeczko z zatopionym w nim połyskującym brokacikiem cudnie migoczacym w świetle perfumerii- taka sroka jak ja nie przejdzie obojętnie ;)