Body Art Tricellux (Trójaktywny krem antycellulitowy)

Body Art Tricellux

Cena już od 90,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Tricellu Cream trójaktowy krem antycellulitowy to nowatorska formuła kuracji o potrójnym działaniu antycellulitowym. Wyciąg z imbiru pobudza mikro-krążenie, aby usprawnić transport substancji wewnątrz skóry. Fito DHEA pomaga wzmocnić kolagenowy "szkielet" skóry, aby zredukować skórkę pomarańczowa. Pro-Lipolis stymuluje spalanie tłuszczu, aby wyszczuplić sylwetkę. Efekty:
- zmniejszenie szorstkości i złuszczania naskórka - poprawa 80%
- poprawa krążenia w obszarach objętych cellulitem
- wygładzenie nierówności skóry nawet do 74,4%
- poprawa elastyczności i jędrności skóry: 76% badanych
- zmniejszenie obwodu uda aż do 2,5 cm
- wyszczuplenie sylwetki: 62% badanych.

• Alantoina,
  • lecytyna,
  • Sodium Chondroitin Sulfate

Dodanych produktów: 31

Napisanych recenzji: 283

Jeden z lepszych, jakie miałam...

Od kilku lat regularnie używam kremów, serów i innych preparatów antycellulitowych. Ten akurat kupiłam przypadkiem - był na wyprzedaży w mojej ulubionej perfumerii. Kupiłam go za 60% ceny i uważam, że to nie były pieniądze wyrzucone w błoto, bo w całej stercie wsmarowanych w moje ciało preparatów antycellulitowych ten jest chyba najlepszy.

No oczywiście, nie wiem, ile trzeba by używać preparaty tego typu, żeby bez wysiłku z naszej strony "pożarły" pomarańczową skórkę. Ja dołożyłam trochę ruchu i dietę i z różnym skutkiem zwalczam od roku cellulit. A ten preparat świetnie się sprawdził jako uzupełnienie. Oczywiście przez miesiąc nie zlikwidował całego cellulitu, ale widocznie go zmniejszył. Do tego skóra jest delikatna i rzeczywiście ujędrniona. Na tych miejscach, gdzie cellulitu było najmniej(uda) praktycznie zniknął zupełnie. Jestem z efektu zadowolona. Zaczynam teraz kurację serum z tej samej serii.

Minus za wydajność. Produkt jest lekki, dobrze się wchłania i praktycznie znika ze skóry. Finał jest taki, że opakowanie starczyło mi na niespełna 1,5 miesiąca.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 tuba

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[863140].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Zdecydowanie nie wart swojej ceny

Skusiłam się na zakup tego produktu, bo była promocja w perfumerii. I tak 70 zł wyrzuciłam w błoto. kosmetyk zdecydowanie nie jest wart swojej ceny. Nie ma żadnych właściwości ujędrniających, o likwidacji cellulitu nie wspomnę. Dużo lepsze rezultaty ujędrniające uzyskałam dzięki kosmetykowi innej polskiej firmy, który kosztował 16,90 zł. Zdecydowanie odradzam.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[561772].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 67

najlepszy w swojej kategorii

Żaden preparat na cellulitis go nie zlikwiduje. Cudów nie ma, ale ten kremik ma plusy:
- skóra staje się jędrna
- dobrze się wchłania, nie brudzi ubrania i nie muszę odprawiać rytuałów przy jego aplikacji
- ładny zapach
- wydajny
- po zużyciu całego opakowania zauważam, że cellulitis jest mniej widoczny
- najlepiej stosować razem z peelingiem
- cena adekwatna do rezultatu (Vichy może się schować)

Ilość zużytych opakowań: 4 op

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[454935].usefull || 0 }}% pomocna.

pierwsza depilacja bikini

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 66

sama nie wiem

krem jest dobry, ale nie spełnia swojej najważniejszej funkcji: nie redukuje cellulitu, a nawet jeśli trochę to nie można się spodziewać powalających efektów.

+ nawilża
+ ujędrnia
+ wygładza
+ ładny zapach
+ wygodna tubka
+ komfort stosowania super!

- średnia wydajność
- nie wspomaga spalania tłuszczu
- wysoka cena w stosunku do jakości

krem dostałam w prezencie.
sama bym go pewnie nie kupiła ponieważ nie mam bardzo widocznego cellulitu.
nie zachęcił mnie też do zakupu kolejnej tubki.
jako balsam ujędrniający i napinający jest po prostu świetny, ale jak na ujędrniacz cena jest dosyć wygórowana.

Używam tego produktu od: rok temu przez parę tyg.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[439241].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 33

średniaczek

Spodziewałam się czegoś lepszego. Balsam ten stosowałam w połączeniu z wiśniowym peelingiem drenującym z tej samej firmy i muszę przyznać, że peeling spisywał się o wiele lepiej. Natomiast ten krem to raczej nawilżacz niż preparat na cellulit. Niby mam tylko niewielką skórkę pomarańczową (1 stopień ) a i z nią nie mógł sobie poradzić gdy początkowo stosowałam go solo, tzn. bez peelingu. Jeśli więc ktoś chce zlikwidować cellulit to niech nie liczy na sam krem i raczej zaopatrzy się w zestaw - peeling drenujący + krem trójaktywny.

Używam tego produktu od: używałam ok. 3 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[273251].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

cudownie gładka skóra!

Zacznę od tego, że krem ma świetną konststencję, super się wchłania, czuć po nim, że nie jest to tani kosmetyk. Już od pierwszego użycia daje uczucie świeżości i niesamowitej gładkości. Ma cudowny zapech. Dość wydajny. Jako krem nawilżający i ujędrniający jest naprawde rewelacyjny. Ale! Nie do tego miał służyć :-/ oczekiwanych efektów brak :-( Jeśli ma być to tylko krem nawilżający to jest zdecydowanie za drogi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[239435].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 52

Napisanych recenzji: 270

Wygładza.

Po regularnym stosowaniu tego produktu moja skóra była niesamowicie, jedwabiście gładka, ujędrniona, a ciało lekko wymodelowane. Cellulit całkowicie nie zniknął (a jest dopiero w pierwszej fazie), ale nie spotkałam się jeszcze z takim produktem, który by sobie z cellulitem poradził.
Przy tym produkt bosko pachnie, i jest bardzo wydajny, szczególnie jeżeli nakładamy go jedynie na zainteresowane partie ciała :-)
Niestety cena jest zbyt wygórowana i za to minus.

Używam tego produktu od: rok z przerwami

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[208050].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

cudownie pachnie!

Kupiłam ten kosmetyk rok temu przed wyjazdem na wakacje. Stosowałam dwa razy dziennie - czy działa? - trudn powiedzieć.... jak to na wakacjach folgowałam sobie trochę z jedzeniem, więc nie obyło się od przytycia odrobinę i ten krem jakoś tego nie powstrzymał ;)
Wspaniale wygładza skórę - po użyciu jest naprawdę aksamitna w dotyku.
Krem jest bardzo drogi, więc raczej więsej go nie kupię, ale zapach ma zniewalający! - jak ekskluzywny perfum (wydaje mi się, że jest w nim nuta piżmowa) - gdyby Eris wypuścił perfum o tym zapachu, pierwsza stałabym w kolejce do zakupu :)

Używam tego produktu od: rok temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[168302].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 11

Napisanych recenzji: 79

nie za taką cenę...

Po otrzymaniu od koleżanki kilkunastu próbek postanowiłam zastosować ten krem na lekko zwiotczałą po "przeleżanej" zimie skórę brzucha. Zgodnie z założeniem krem powinien dawać sobie radę nawet w trudniejszych sytuacjach, a w moim przypadku nie zdziałał niczego wielkiego nawet przy tak lekkim problemie... Owszem, skóra po kilkunastu próbach była lekko ujędrniona, ale podobny efekt mogłabym uzyskać z pomocą dobrego taniego balsamu do ciała... NIe zauważyłam też żadnego większego komfortu stosowania. Słowem - nie polecam. Nie za taką cenę...

Używam tego produktu od: kilkanaście razy
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście próbek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[152792].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

niezły

Pomimo, ze spodziewałam sie lepszych efektów sadzę, ze krem ogolnie jest ok pod wzgledem fantastycznie aksamitnej skóry po stosowaniu przez zaledwie pare dni, natomiast jesli chodzi o faktyczny cel kremu, coż ; spodziewałam sie efektów adekwatnych do celu kosmetyku, nieco sie zawiodłam

Używam tego produktu od:2006 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[150519].usefull || 0 }}% pomocna.