Hydrating Shampoo (Szampon nawilżający (stara wersja))

Hydrating Shampoo (Szampon nawilżający (stara wersja))

Szampon do włosów normalnych, suchych i farbowanych oraz poddawanych innym zabiegom chemicznym. Zawiera naturalny jedwab, ekstrakty roślinne i wit. E. Łagodnie myje i głęboko nawilża włosy Może być stosowany bezpośrednio przy zmywaniu farby, rozjaśnianiu lub zdejmowaniu koloru.

Przeciętniak.

Szampon z gatunku: dużo obiecuje, daje niewiele.

Zniszczonym włosom nie podoła, nie ma o czym mówić.
Jak masz "farbowane" szamponetką raz w miesiącu włosy, to może i coś pomoże, ale tym faktycznie umęczonym - nie ma szans.
Ślicznie pachnie, doskonale się go używa (jak wszystkie Farouki), ale nie ma co się napalać na powalające efekty.
Taka miła alternatywa (choć droższa!) od Timotejów, Pantenów i innych g*wien.

Używałam tego produktu: 1 miesiąc

Godny polecenia

Dla mnie świetny. Włosy po użyciu tego szamponu są rewelacyjne. Mięciutkie, swiecące (to za sprawą jedwabiu prawdopodonbnie). Swietnie nawilza włosy jak i skórę glowy skłonną do podrażnien lub różnego rodzaju łupiezopodobnego dziadostwa na głowie. Polecam. Wypróbowałam już setki szamponów, z reguły kupuję te w hurtowniach fryzjerskich.Godny polecenia. Jedyny minus - cena. Zapłaciłam 39 zł

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:jestem w trakcie pierwszego

nie lubimy

Po pierwsze, kosztował mnie 50 zł, chyba że to ichnie wrocławskie salony fryzjerskie w Rynku mają taką marżę;-) Do dziś pamiętam, jak drżącą reka ubogiej studencki wysupłałam rzeczoną kwotę, pełna nadziei na nowe, lepsze włosy...I co?Nic. Zupełnie przeciętny szamponik, klasy timoteja. Niewydajny (pani w salonie kłamała w tej kwestii). Mogłabym dać 2*, bo szkody wielkiej nie wyrządził, ale że pożytku wielkiego też nie, to za moją studencką krzywdę, będzie 1.

Używam tego produktu od: kilka late temu przez 1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań: jw