Glass Shine Smoothing Lip Gloss (Błyszczyk do ust dający efekt lustrzanego połysku)

Błyszczyk do ust dający efekt lustrzanego połysku. Zawarte w formule woski, olejki oraz polimery nawilżają usta i dają natychmiastowy efekt wygładzenia.

Lubię go

Przyznaję, że krótko go używam, ale na razie wszystko wskazuję, że się polubimy.
Kupiłam go a promocji w Naturze za ok połowę ceny (ok. 7zl)
Oceniam kolor 101 Budziak z brokatem. Krycie półtransparentne
Plusy:
+ Nawilża usta
+ Nie powoduje uczucia suchości lub ściągnięcia
+ Zapach (bardzo neutralny, lekko słodkawy)
+ Trwałość (wiadomo, że jedzenia i picia nie przetrwa, ale to nie jest longlasting ani produkt matowy)
+ Ładny efekt na ustach. Brokat nie daje bazarkowego efektu, ani nie rozprzestrzenia się po całej twarzy
+ Lepki (dla niektórych może to być minus, dla mnie jest do zaleta) lepkość jest umiarkowana (nie skleja warg do siebie)

Minusy:
- aplikator mógłby nabierać więcej produktu. lubię mieć dużo produktu na ustach, przez co wieloletnie trzeba zanurzać aplikator w buteleczce. Dla niektórych może to być plus.
- w moim przypadku nie do końca trafiłam z odcieniem, ale to moja wina. Nie produktu. Kupiłam przez internet, jednak nudziak okazał się bardziej brązowy niż myślałam, bardziej pasowałby mi odcień różu.

Chętnie spróbuję innych kolorów