Kobo Professional, Glass Shine Smoothing Lip Gloss (Błyszczyk do ust dający efekt lustrzanego połysku)

Błyszczyk do ust dający efekt lustrzanego połysku. Zawarte w formule woski, olejki oraz polimery nawilżają usta i dają natychmiastowy efekt wygładzenia.

Bardzo fajny błyszczyk z koszmarnym aplikatorem.

Jako, że z błyszczykami mam jak Panty Anarchy z facetami(czyli zaliczyć ich 1000 za ziemskiego życia) to każdy ochoczo przytulam do swojego serca, a im bardziej fikuśne opakowanie czy zapach-tym lepiej. W Kobo mi się obie te cechy spodobały-opakowanie może nie fikuśne, ale bardzo eleganckie i ładne, nie zanotowałam ścierania się napisów czy pęknięć(noszę luzem w torbie), zaś zapach interesujący-słodki, ciasteczkowy, ale też przypominający mi ten, który unosi się w sali do receptury aptecznej. Na razie się nie zmienił w jakiegoś chemicznego paskuda, oby jak najdłużej to trwało.
Mam kolorek Coral Star, w opakowaniu wygląda na krzykliwą fuksję, ale na ustach daje jedynie lekki woal koloru-naturalnie zaróżowionych ust, bardzo ładny efekt na co dzień i o to mi chodziło. W błyszczyku widać mnóstwo drobinek, na ustach nie są widoczne(chyba, że jak przyjrzymy się bliżej, wtedy widać takie urocze iskierki, mi się podobają, ale co poradzę na to, że mam słabość do brokatu :D) czy wyczuwalne, nie drapią. Na trwałość jakoś uwagi nie zwracam, jak czuję potrzebę to sobie domaluję, bo mi nigdy nie szkoda błyszczyków, ale ten z Kobo raczej się trzyma przyzwoicie-jest dosyć lepki(ale znam bardziej klejące) i gęsty(więc nie spływa poza nałożony obszar), nawet jak po godzinie zniknie blask to nadal na ustach jest kolor. Pielęgnuje przyjemnie, usta są miękkie i chronione, nawilża całkiem ok jak na błyszczyk.
I naprawdę byłby cudowny i wspaniały gdyby nie ten aplikator-jest taki malutki, że jak chcę delikatnie umalować usta to muszę kilka razy go zanurzać w opakowaniu, no i nie lubię takim liliputem sunąć po wargach. Mimo tej wady chętnie go kupię ponownie, szczególnie w innych kolorach-są bardzo ładne, a sam błyszczyk bardzo przyjemny.

Lubię go

Przyznaję, że krótko go używam, ale na razie wszystko wskazuję, że się polubimy.
Kupiłam go a promocji w Naturze za ok połowę ceny (ok. 7zl)
Oceniam kolor 101 Budziak z brokatem. Krycie półtransparentne
Plusy:
+ Nawilża usta
+ Nie powoduje uczucia suchości lub ściągnięcia
+ Zapach (bardzo neutralny, lekko słodkawy)
+ Trwałość (wiadomo, że jedzenia i picia nie przetrwa, ale to nie jest longlasting ani produkt matowy)
+ Ładny efekt na ustach. Brokat nie daje bazarkowego efektu, ani nie rozprzestrzenia się po całej twarzy
+ Lepki (dla niektórych może to być minus, dla mnie jest do zaleta) lepkość jest umiarkowana (nie skleja warg do siebie)

Minusy:
- aplikator mógłby nabierać więcej produktu. lubię mieć dużo produktu na ustach, przez co wieloletnie trzeba zanurzać aplikator w buteleczce. Dla niektórych może to być plus.
- w moim przypadku nie do końca trafiłam z odcieniem, ale to moja wina. Nie produktu. Kupiłam przez internet, jednak nudziak okazał się bardziej brązowy niż myślałam, bardziej pasowałby mi odcień różu.

Chętnie spróbuję innych kolorów