Hydro-Mat Fluid Make Up (Lekki podkład)

Hydro-Mat Fluid Make Up (Lekki podkład)

Wygładzający i lekko matujący podkład pod makijaż. Nadaje skórze naturalny kolor. Łączy efekt upiększający z pielęgnacyjnym. W jego składzie są witaminy A i B oraz wyciąg z aloesu.

Szkoda, że go już nie ma :(

Owszem kupiła bym ten fluid gdyby był jeszcze produkowany, ale niestety u mnie w Rossmannie już go nie ma. Mogłam idealnie dopasować kolor, dobrze się rozprowadzał przy użyciu gąbki, ładnie maskował i wyrównywał koloryt skóry. Za taką cenę produkt bardzo fajny i wydajny jedno opakowanie jak dobrze pamiętam starczało mi na miesiąc, półtora.Cyba jakoś tak.

Używam tego produktu od: ostatni raz 3-4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

nie polecam

używałam go jakiś czas temu na początku byłam zadowolona ale potem zauważyłam jego wady:
-ma szare odcienie przez co skóra wygląda niezdrowo
-zapycha
-strasznie się świeci
-po nim pojawia mi się więcej niespodzianek na twarzy choć i bez tego nie jest najlepiej
plusy:
-cena
-dość dobrze kryje
nigdy więcej zdecydowanie nie polecam nikomu nawet wydanie tych kilku złotych to strata pieniędzy na taki badziew

Używam tego produktu od:miesiąca

dobry i tani

Staram się nie malować, ale jeżeli już chcę poprawić swój wygląd to używam tego podkładu. Świetny! Dla mojej cery jest po prostu idealny, skóra nabiera ładnego kolorytu i jest mięciutka i gładka. Przyjemnie pachnie. I nie mam wrażenia ciężkości co najważniejsze. A i do tego przystępna cena.Używam tego produktu od: około pół roku

Wibo na wiosnę 2015

bardzo dobry krem matujący

tak jak sama nazwa wskazuje lekki podkład,lub inaczej krem matujący cerę, nie mogłabym tego nazwać podkładme czy fluidem ponieważ nie był w stanie zakryć większych niedoskonałości i łatwo się zcierał.
także w kategorii fluidy miałby u mnie ocenę niedost.
LECZ okazał się bardzo dobrym kremem matującym, wyrównywał koloryt skory i dawał twarzy piękne matowe wykończenie. rownież bardzo wydajny. i co najważniejsze nie był przyczyną nowych zaskórników , oraz maskował suche miejscana twarzy.

niestety już od dłuższego czasu nie da się go znaleźć jużw sprzedaży z niewiadomych przyczyn, a szkoda...jak gdzieś znajdziecie to prosze o kontakt ;)

Używam tego produktu od:miesiąca

przyzwoity

dość sceptycznie podchodziłam Rossmannowskich wynalazków, czaiłam się, żeby kupić i nabyłam ten bardzo fajny podkład ze względu na właściwości matujące. I w sumie nie zawiodłam się. Podkład może nie należy do najlżejszych, ale mocno nie zapycha. Ładnie wyrównuje koloryt cery <miałam odcień naturalny>, a do opalonych nie należę :) W połączeniu z pudrem daje ok. 5 h matowienia. Zapach ładny, dosyć gęsty, opakowanie takie sobie. Wolę tubki otwierane a nie zakręcane. Podkład się sprawdził w trudnych warunkach < jazda na rowerze>, ale spektakularnych wyników nie osiągnął. Daję 4 gwiazdki za wrażenia ogólne oraz cenę, która jest do przełknięcia :)

Używam tego produktu od:1,5 roku

A mnie się podoba :]

W sumie nie mam mu nic do zarzucenia...
Ładnie kryje, nie tworzy efektu maski, dobrze się rozprowadza, nie zostawaia smug, jest wydajny... Ja niestety z rozpędu wybrałam za ciemny kolor ale mieszam go z innym podkładem i jest w porządku ;)
Nie wiem czy go jeszcze kupie.. Pewnie tak bo jest tani i jak nie bede miala kasy to bedzie jak znalazł..
Narazie używam City Matt z lirene :]

niespecjalny

Kupiłam go w sytuacji awaryjnej, gdy nie miałam pod ręką swoich kosmetyków, a bałam się pokazać światu swoją daleką od doskonałości cerę.
Tak jak jednej z poprzedniczek, zapach kojarzy mi się z kremem Nivea. Konsystencja sprawia wrażenie nieco plastelinowatej, ale w sumie podkład bezproblemowo rozprowadza się na skórze, nie tworząc smug itp. Mimo, że użyłam go zaledwie kilka razy, to mam wrażenie, że zapycha pory. Na plus muszę mu policzyć to, że dobrze nawilża skórę. W zasadzie to bardziej krem koloryzujący niż podkład. O kryciu, czy porządnym wyrównaniu kolorytu można raczej zapomnieć.
Polecam tylko jeżeli akurat w Waszym zasięgu nie ma niczego lepszego.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: kilka ml pierwszego

zapychacz

Ładnie pachnie, nie tworzy maski, latwo się rozprowadza, ale wielkim minusem jest to, że okropnie zapycha pory! Dlatego też nie kupię jego ponownie, dodatkowo muszę uzdrowić moją skórę. Pachnie trochę jak znany wszystkim krem Nivea, mam wrażenie, że jest na bazie tegoż kosmetyku, ponieważ po nałożeniu cera nie wydaje się być matowa. OK, ale szału nie ma

dość dobry

Jestem z tego podkładu dość zadowolona. Mam cerę raczej gładką, bezproblemową, więc nie jestem zbyt wymagająca. Chciałam tylko, by wyrównał koloryt i zamatował cerę. Matuje naprawdę bardzo dobrze i na długi czas, co bardzo mnie zdziwiło jak za tą cenę. Dość długo jednak trzeba się namęczyć, by równomiernie rozprowadzić podkład.

Strasznie jednak zapycha pory, a to niedopuszczalne, wiec nie kupię go już raczej

Najbardziej jednak zirytowały mnie dostępne kolory. Kolor naturalny jest dla mnie za jasny, a morelowy za ciemny(nie wspominając o opalonym). Są ludzie ze śniadą cerą, a o tym chyba producenci zapomnieli. Wzięłam jednak kolor morelowy, gdyż zbliża się lato i pewnie się opalę, więc skóra będzie ciemniejsza.
Bałam się, że będzie on dużo za ciemny, jednak jakoś się przystosował i wygląda on całkiem nieźle. Używam tego produktu od: tygodnia...

Jak na tą cenę - super!

Jest dobry - łatwo się rozprowadza i idealnie dobrałam odcień. Nie tworzy na twarzy maski, dobrze się w nim czuję. Jeśli chodzi o matowienie, to jest to sprawa indywidualna, trudna jest tak naprawdę i na długo zmatowić tłustą cerę. Jak na tą cenę - dla mnie bomba :)

i ja to kupi?am!?

Oczywi?cie,?e wi?cej go nie kupi?.Zupe?nie nie dzia?a,kolejna ma?,konsysytencja ciut lepsza od jednego z erisowskich podk?adów,ale i tak do niczego,w ogóle nie stapia si? ze skór?,szkoda gada?.

U?ywam tego produktu od:dawno nie
Ilo?? zu?ytych opakowa?:1/3

ok:)

Dla mnie bardzo dobry. Skora wyglada bardzo naturalnie,(na szczescie brak efektu tzw.\maski\ na twarzy;)wybralam odcien \opalony\ bo mam ciemna karnacje. Jestem bardzo zadowolona z zakupu do tego dochodzi niska cena, widac odpowiedni dla mojej cery, gdyz lekko matuje i wygladza:)

Używam tego produktu od:2miesiecy
Ilość zużytych opakowan:1