Rival de Loop, Chusteczka z efektem peelingu do mycia twarzy

Rival de Loop, Chusteczka z efektem peelingu do mycia twarzy

Chusteczka Rival de Loop jest idealna do codziennej pielęgnacji twarzy. Specjalna struktura mikrowłókien delikatnie masuje skórę, usuwając makijaż, cząstki brudu i zrogowaciały naskórek. Cera jest odświeżona.
Chusteczka nadaje się również dla cer wrażliwych.

Sklad: 86% Poliester, 14% Poliamid.

Cena: 3,45 euro za sztukę / wymiary 25x30 cm

do zmywania gestych maseczek

Posiadam ta chusteczke w nowej szacie, czyli opakowanie wyglada treoche inaczej i sama chusteczka jest w zoltym kolorze, co widac przez okienko w kartonie. balam sie efektu peelingu o ktorym mowa na opakowaniu, ale chusteczka jest miekka. Kupilam ja do zmywania gestych maseczek. Lubie nalozyc sobie grubo krem NIvea i potem ciezko sie to zmywa. Sciaganie papierem toaletowym nawet tym najmiekciejszym czy chusteczka kosmetyczna nie jest zawsze dla mnie przyjemne, chcialam cos miekkiego i padlo na ta tania chusteczke z mikrofazy. Tak mi sie zmywanie spodobalo, ze usuwam nia wszystkie maski nawet te ktore bardzo dobrze zmywa sie woda. Mocze chusteczke wyrzymam i przecieram taka wilgotna twarz. Wszystko pieknie schodzi, bez podraznien i bez drapania, czyli u mnie efekt peelingu nie wystepuje. Nawet gesty krem NIvea dobrze sie wyplukuje z tej mikrofazy. Posiadam chusteczke z miesiac czasu i uzywalam jej chyba z 5-6 razy, wiec za malo mowic na ile starczy, jak dlugo potrzebuje zeby sie wlokienka zaczely przecirac. Czytalam recenzje na niemieckim forum i tam dziewczyny uzywaja ten chusteczki do codziennego zmywania/mycia buzi i jedna na dosc dlugo im starcza, wiec mysle ze moja nie uzywana codziennie starczy na jeszcze dluzej.

Używam tego produktu od: ok miesiaca
Ilość zużytych opakowań: dopiero uzywam pierwsza sztuke

ujdzie

nie lubie i nie moge uzywac peelingow mechanicznych, z reguly swietnie obywalam sie bez nich, uzywajac po prostu produktow z kwasami BHA. Niestety podczas kuracji Retinem-A skora zaczela mi sie dosc mocno luszczyc i potrzebowalam czegos co pomoze mi likwidowac skorki.
Chusteczka peelingujaca faktycznie po zmoczeniu robi sie szorstka i dobrze sobie radzi z powierzchownym czysczeniem skory, rowniez dobrze usuwa owe luszczace sie komorki. Ale - nie ma szans by uzywac jej dluzej niz kilka sekund bo zaczyna coraz mocniej drapac i moze podraznic buzie. Oczywiscie nie wierze w to zeby czyscila pory i to doglebnie, nie zaobserwowalam takiego dzialania.
Uzywam jej tylko na juz umyta zelem skore.

Co do trwalosci to poki co oceniam ja na ***, acz jest to troche naciagane, jako ze od czasu do czasu wychodza z niej wlokienka ... pewnie po wypraniu bede musiala obnizyc ocene.

Generalnie - mozna kupic jak sie naprawde potrzebuje, cena jest do przelkniecia. Ale niezbednik to to nie jest.