Zielona Apteka, Maseczka odżywczo - regenerująca z ekstraktem z awokado i mandarynki

Delikatny preparat błyskawicznie likwiduje objawy zmęczenia i stresu, rewitalizuje oraz odświeża cerę. Skóra, dzięki kompleksowej regeneracji, odzyskuje promienny i atrakcyjny wygląd.
Zawiera ekstrakty z awokado i mandarynki. Polecany do cery suchej i zmęczonej w każdym wieku.

Polubiłam ją :)

Zapach - autentyczny, czuć i mandarynkę, i awokado :)
po nałożeniu na twarz, skóra mnie nie piekła, nie miałam żadnych skutków ubocznych.
Wręcz przeciwnie - moja skóra była miękka, świeża, świetnie nawilżona.
Koloryt cery stał się jednolity, przez co twarz lekko się rozjaśniła. Dodatkowo maseczka rewelacyjnie złagodziła podrażnienia i ukoiła moją cerę.
Wg. mnie rozprowadza się ją dobrze i bez problemów zmywa , ja robię to płatkiem lub wacikiem.
W przeciwieństwie do innych maseczek jest dość gęsta i zostawia lekko natłuszczający efekt.
Tak więc przyjemnie nawilża, dobrze się wchłania, zapach super :)

Używam tego produktu od: luty
Ilość zużytych opakowań: dwie saszetki

Piękna cera !

Piękny zapach to jedno :)
A świetne działanie to druga sprawa :)
Moją skórę przede wszystkich mocno nawilżyła,o wiele lepiej niż przeciętny krem !
Cera po zmyciu maseczki była uspokojona,podrażnienia "przygasły",wyrównał się koloryt no i cera wyglądała na wypoczętą i odświeżoną :)
Za to oraz za cenę i wydajność a także cenę, działanie i relaks jaki miałam dzięki niej daję pięć *****

Używam tego produktu od: jedno zużyłam już
Ilość zużytych opakowań: saszetka

Jest O.K

Produkt dobry, ładnie pachnie, skóra po użyciu jest taka "świeża". Duża pojemnosc, tania, efekt widoczny :)) Zastnawiam się and jakąś oczyszczająca... POLECAM chociaż sprobowac.

Używam tego produktu od: niedługiego czasu, niedawno kupiona
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Cellulit mity

ukojenie!!!

Mam cerę suchą, dodatkowo zniszczyłam ją walką z trądzikiem... bez rezultatu ;(

Ta maseczka jest dla mnie ratunkiem!. Jest jak kompres regenerujący. Po połozenie grubej warstwy większosć zostaje wchłonięta przez skórę i juz sam ten fakt do mnie przemawia. Cera jest dogłębnie nawilżona i faktycznie zregenerowana. U mnie objawia się to "leczeniem" wszelkich śladów po wypryskach. Chwała jej za to!
Po zmyciu maseczki moja skóra nie była juz w stanie wchłonąć kremu na noc ;)

Buzia jak brzoskwinka!

Używam tego produktu od: tygodnia

Moja mandaryneczka :D

To druga po czereśniowej maseczka Mincera, jaką miałam przyjemność przetestować.
Ma wspaniałą kremową konsystencję, która rozprowadza się równomiernie i komfortowo oraz urzekający zapach mandarynki :slina: Bardzo przyjemnie nakłada się ją wyjętą prosto z lodówki.
Skóra po użyciu jest doskonale nawilżona, promienna, elastyczna, o poprawionym kolorycie. :) Na opakowaniu nie napisano, by omijać okolice oczu, dlatego eksperymentując nałożyłam ją także pod oczami. O dziwo nic mnie nie szczypało, a wymagająca, delikatna skóra została świetnie odżywiona.
Naprawdę warto wypróbować tą maseczkę, bo cena jest rewelacyjnie niska, a wydajność zaskakująca(4 użycia).

Dopisek: Po ostatnim użyciu wyskoczyło mi kilka ropnych krostek. Na szczęście szybko się zagoiły.

Używam tego produktu od: 4 użycia

boski zapach!

prześlicznie pachnie ;o dzieki temu aplikacja jest przyjemnością, a nie męką ;d
Maseczki z Z.A. bardzo lubię, wszystkie bez wyjątku, dobrze nawilżają, nie powodują wysypu, likwidują suche skórki - ta maseczka również dziala tak samo, acha i starczą mi na 4-5 aplikacji.

Używam tego produktu od:2 miesiecy?
Ilość zużytych opakowań:

Prześliczny zapach

Naprawdę wspaniałe maseczki i nie trzeba wywalać stówki na maski z najwyższej półki, aby osiągnąć efekt wygładzenia, nawilżenia i odżywienia. Buzi po tych maseczkach aż chce się dotykać! Wypróbowałam prawie wszystkie z Zielonej Apteki i jestem przekonana, że cudze chwalimy, a swego nie znamy! Starcza na 4 razy na twarz i dwa razy z szyją, wystarczy dobrze zamknąć i trzymać w lodówce.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: kilka

niezła

Kupiłam zachęcona cudownym dzialaniem innych maseczek Mincer.
I troszkę się zawiodlam. Maseczka jest dobra ale inne wersje znacznie lepiej slużyły mojej skórze.
Ma piekny mandarynkowy, słodkawy zapach.
Jest gęsta, kremowa, nie spływa.
Ale efekt jest raczej średni-troche bardziej nawilżona skóra ale żadnego odzywienia nie zauważyłam.
W tej kwestii maseczka melonowa sprawdza się dużo lepiej.
Maseczka jest wydajna-1 opakowanie starcza na 4 razy.

bdb

Ta maseczka mnie zachwycila. Ma delikatna kremowa konsystencje, a przy tym pieknie pachnie. Uznalam, ze moja cera po wakacjach jest wymagajaca. Uzylam jednej sasztki. Maseczka pieknie sie wchlania. Buzia jest wyraznie wygladzona, ujedrniona, a zmarszczki mimiczne wygladzone.
Produkt godny polecenia.Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1saszetka

urocza

Maseczka ma śliczny zapach, przesmacznie pachnie mandarynką, konsystencja gęsta, kremowa, ładnie nawilża, chwilę się wchłania ale to żadna przeszkoda, nie uczula, nie podrażnia, a skóra jest milutka i mięciutka,do tego tania i wydajna!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka saszetek

sympatyczna

Maseczka jest bardzo przyjemna, nie widzę powodów, by nie dac jej 4 *.
Wydajna - jedna saszetka starcza na dwa razy, a są dwie. Kremowa, dośc gęsta, dobrze sie rozprowadza na twarzy. Zapach - wspaniały, mandarynkowy, naturalny - to jej duży atut!
Nakładam ją grubą warstwą, wiekszośc sie wchłąnia, reszte wycieram, bo było by za tłusto. Nawilza, odzywia. Mam cerę w przyzwoitym stanie i więcej nie oczekuję.

Świetna maseczka

używam na przemian z inną maseczką Mincera (miód i melon)... Jest rewelacyjna!

+ doskonale nawilża
+ skóra nie jest ściągnięta (często nawet po intensywnie i głęboko nawilżających maseczkach - np Bielendy Beauty Milky - skóra była ściągnieta)
+ skóra jest gładnka i miękka
+ rewelacyjny zapach - intensywnie pachnie mandarynką (nie jest on chemiczny, sztuczny)
+ jedna półsaszetka starcza na 2 uzycia
+ cena przystępna

- szkoda że nie ma jej w tradycyjnej tubce :(

edycja: nadal jej używam i nadal uważam że jest super :D