Calvin Klein, Obsession Night Women EDP

Calvin Klein, Obsession Night Women EDP

'Obsession Night' to seksowny, wyrafinowany zapach. Nowa wersja 'Obsession' powstała z myślą o młodych, wyrafinowanych, pełnych życia kobietach. Calvin Klein stworzył zapach dla ryzykantek, które nie boją się eksperymentów.

Nuty zapachowe: bergamotka, gorzka pomarańcza, mandarynka, białe kwiaty, dzięgiel, gardenia, róża, konwalia, jaśmin, wanilia, bób Tonka, ambra, poziewnik polny, drzewo sandałowe, drzewo kaszmirowe.

Cena: 290zł / 50ml; 350zł / 100ml

58% jesień/zima 42% wiosna/lato

Najlepsza perfuma ever

Pierwszy raz dostałam ja na gwiazdkę... po pierwszym psik wiedziałam że to zdecydowanie to. Idealnie pasuje do mnie. Jest taka uwodzicielska, piekna, kusząca wyrazista A zarazem delikatna. Wiem że żaden facet nie przejdzie nie oglądając się za kimś tak pachnącym.
Jest bardzo trwałą ciuchy pachną nawet na 3 dzien
A w pracy każdy chwali zapach i pyta co to ?
Cena po promocji w rossmanie jak na 100ml jest super! Trzeba trafić I brać od razu więcej:
Nigdy nie spotkałam takiej rewelacyjnej nuty zapachowe jak obssesion ... kocham go

Obsession everyday!

Pierwszy dostałam jako prezent, kolejne już kupiłam sama. Chociaż początkowo myślałam "Kurczę! Co oni mi kupili?" to po pewnym czasie już byłam w tym ciężkim zapachu zakochana i muszę dodać, że już od pierwszej randki mój mężczyzna także, zarówno we mnie, jak i moim zapachu! A kolejną buteleczkę tej wody toaletowej kupiliśmy już wspólnie. Jednak warto uważać na stężenie i nie zwieść się niską ceną, gdyż pierwsze opakowanie wydawało się mega trwałe, natomiast kolejne, o mniejszym stężeniu sprawiało wrażenie szybszego ulatniania się tego samego zapachu. Opakowanie nie jest skomplikowane, ot, zwyczajna owalna buteleczka z zamknięciem w ładnym, granatowym kolorze i solidnym atomizerem. Warto kupić tę wodę toaletową w normalnej drogerii, a wystrzegać się promocji!

Ciężki, ale zmieniający się...

Pierwsza nuta niesamowicie ciężka, ale po jakimś czasie zapach zmienia się na lżejszy. Pamiętam, ze jak pierwszy raz spryskałam się nimi, stwierdziłam, że śmierdzą przeokropnie. Później zmieniłam zdanie. Coś w nich jest... Choć ja wolę zapachy unisex, albo męskie, świeże.

polecam

Moja miłość ,uwielbiam ten słodko ciężki zapach , jest przepiękny . Bardzo ale to bardzo długo utrzymuje się na ubraniach ,skórze i włosach. Duża butelka ( 100 ml ) są bardzo wydajne, cena też jest tu wielkim plusem ,ponieważ często można je kupić za ok. 100 zł.

Śmierdziuszek?

Recenzje zapachów zawsze są najgorsze. Bo jak opisać zapach? I jak go polecić, czy też nie, skoro gusta są różne i to, co dla jednych jest paskudnym smrodkim dla drugich będzie najlepszą perfumą? Jak ocenić trwałość, skoro ta jest różna na różnych ludziach? Długo wzbraniałam się przed recenzowaniem perfum, których używam, ale wreszcie uznałam, że spróbuję.

Żeby ułatwić (a może utrudnić?) sobie zadanie, zacznę od innych charakterystyk tych perfum. Skupmy się na buteleczce. Jest elegancka, zamknięcie wykonane jest z solidnego, matowego plastyku. Na pewno ładnie prezentuje się na półce i przykuwa wzrok.

Cenowo perfumy wcale nie wychodzą drogo. Na promocji - choćby w Rossmannie - możecie je zdobyć już za sto złotych. Ich pojemność to 100ml, zatem moim zdaniem cena wychodzi naprawdę atrakcyjnie. Nie ma problemu z ich dostępnością, więc nie musicie sztucznie płacić na portalach aukcyjnych za ich "unikatowość".

Dobra, przejdźmy do tego zapachu. Ja preferuję perfumy cięższe. Orientalno-kwiatowe, eleganckie, wieczorowe. Nie będę kłamać - kupiłam te perfumy bez wąchania. Akurat była promocja na zapachy w Rossmannie 1+1, więc po prostu sięgnęłam po dwie, ładnie wyglądające buteleczki. Jakoś uznałam, że ta wersja "Night" to może być coś idealnego na wieczór właśnie.

Tymczasem - rzeczywistość zawiodła. Zapachowi znacznie bliżej jest do świeżego i dziennego. Nazwałabym go orzeźwiającym. Raczej uniseks, aniżeli kobiecy. Zaraz po spryskaniu ostry, ale stosunkowo szybko wietrzeje i przestaje być wyczuwalny dla otoczenia. Na ubraniach również nie utrzymuje się zbyt długo, co dla mnie było zaskoczeniem, bo zazwyczaj moje perfumy są idealnie wyczuwalne na szalikach, bluzkach, czy koszulach.

Szybko zdegradowałam ten zapach do bycia perfumami "na szybkie wyjście". Wiecie co mam na myśli - wypad do Biedry, czy coś w tym stylu. Szkoda, bo zawsze wydawało mi się, że Calvin Klein to raczej przyjemne, ładne zapachy. Ten niestety nie trafił w moje gusta.

Uwielbiam ten zapach !

Calvin Klein, Obsession Night Women to Mój ukochany zapach . Poznałam go jakiś rok temu , wpadłam na niego przypadkiem w jednej z perfumerii . Zakochałam się od razu i od tamtej pory stanowczo na stałe gości w mojej kolekcji perfum . Jest to jeden z zapachów , które pasują do mnie w 100 %. Nie jest nadmiernie intensywny . Delikatnie otula zapachem , który utrzymuje się na skórze długi czas . To zapach bardzo zmysłowy, tajemniczy i niesamowicie sexy. Mój mężczyzna go uwielbia !!!

Śliczne perfumy!

Dostałam perfumy w prezencie i bardzo przypadły mi do gustu. Zapach jest dość intensywny i długo utrzymuje utrzymuje się na skórze i ubraniach. Ma ładny, charakterystyczny flakon. Jest to zapach dla kobiet odważnych i pewnych siebie. Zdecydowanie jestem zadowolona z prezentu . Na pewno będę do niego wracać oraz polecać go innym. :)

Jedno wielkie WOW

Jest to obecnie jeden z najlepszych, najtrwalszych i najbardziej komplementowanych na mnie zapachów, jakie mam w swojej aktualnej kolekcji. Dość mocny, ale nie przytłaczający ani mnie, ani otoczenia.
Dość specyficzny. Na mnie rozwija się raczej w stronę białych kwiatów z gorzką pomarańczą czy tą bergamotą, nie jest zbytnio słodki, świeży też nie. Niby ciężkawy, ale na wiosenny dzień odpowiedni. Na wieczór również. Bardzo sensualny. Zabójczo trwały.
Dla mnie murowany hit od CK i to jeszcze często na promocji.

Wilgotna piwnica porośnięta mchem

Kupiłam ten zapach w ciemno i niestety ten zakup okazał się miażdżącą pomyłką. Dla mnie jest to zapach ostry, zimny, wilgotny i niemalże piwniczny, posiada też jakiś męski pierwiastek. Kompletnie nie mój gust - ani lekki, ani ciężki, ale niebywale ostry i drażniący. Cytrusowe akordy zamiast dodawać uroku psują wszystko swoją sztucznością, wanilia absolutnie dla mnie niewyczuwalna, róża plastikowa i nijaka. Kompletnie mi ten zapach nie podpasował, a wiele sobie po nim obiecywałam. Myślałam że będzie chociaż odrobinę zbliżony w odbiorze do Obsession (że będzie to odrobinę chłodniejsza wersja), ale dla mnie to zupełnie inna bajka. Ten zapach jest na mojej skórze nie do wytrzymania, drażni ostrością i nijakością na przemian. Nie wiem nawet do czego mogłabym go porównać. Kojarzy mi się z intensywnie cytrynowo-morskimi odświeżaczami powietrza sprzed 20 lat. Jak dla mnie jest płaski i nie rozwija się na skórze, tylko po prostu zanika - jak szybko nabyłam, tak szybko pozbyłam się tego flakonu.

Kocham ten zapach

Tak jak wspomniałam w tytule ja po prostu kocham te perfumy. To mój ideał na zimowe miesiące. Są ciepłe, seksowne, otulające. Uwielbiam je. Kupowałam je "w ciemno" kierując się tylko kolorem i kształtem opakowania i nie rozczarowałam się, a wręcz przeciwnie. Zapach był dokładnie taki jak sobie wyobrażałam. Nie umiem wyodrębnić poszczególnych nut, ale całość jest cudowna, a na dodatek w Rossmanie można je często dostać w promocji. Tak jak uwielbiam testować nowe zapachy to dla Obsession Night zrobię wyjątek i kupię je jeszcze raz.

Rewelacja :)

Zapach ten dostałam w prezencie od mojego ukochanego <3 początkowo nie przypadł mi do gusty (wtedy wolała słodkie zapachy). Ten zapach jest bardzo subtelny, elegancki, wieczorowy, odważny. Kojarzy mi się z kobietą sukcesu. Juz po pierwszym użyciu na skórę zakochałam się w tym zapachu. Jest przepiękny! Bardzo długo się utrzymuje, jest bardzo kobiecy i mega działa na mężczyzn ;) Zdarzyło mi sie usłyszeć sporo komplementów odnośnie zapachu :) Polecam z całego serca <3

To jest to!!!

Tajemniczy, intrygujący, zmysłowy... Słodki, ale świeży... Pokochałam go od pierwszego psiknięcia w perfumerii!!! Bardzo trwały, pasuje na wieczór, na randkę, do łózka... ;) Wracam do niego, mam już 3 buteleczkę i pewnie nie ostatnią! Jedyne do czego mogę się doczepić to do flakonu, mało kobiecy, prosty, bez szału, a zapach jest naprawdę WOW!!!