Calvin Klein, Obsession Night Women EDP

Calvin Klein, Obsession Night Women EDP

'Obsession Night' to seksowny, wyrafinowany zapach. Nowa wersja 'Obsession' powstała z myślą o młodych, wyrafinowanych, pełnych życia kobietach. Calvin Klein stworzył zapach dla ryzykantek, które nie boją się eksperymentów.

Nuty zapachowe: bergamotka, gorzka pomarańcza, mandarynka, białe kwiaty, dzięgiel, gardenia, róża, konwalia, jaśmin, wanilia, bób Tonka, ambra, poziewnik polny, drzewo sandałowe, drzewo kaszmirowe.

Cena: 290zł / 50ml; 350zł / 100ml

80% jesień/zima 20% wiosna/lato

Ulubiony zapach na zimę

Jest to zdecydowanie mój ulubiony zapach na zimę. Pachnie pięknie i uwodzicielsko, zwraca uwagę nie tylko kobiet, ale i mężczyzn :) Jest naprawdę wydajny, a zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze i ubraniach.

Ulubione perfumy

Zdecydowanie jest to mój ulubiony zapach. Jest niezwykle trwały. W internecie można je znaleźć w atrakcyjnych cenach :) jedynie buteleczka jest mało kobieca, ale wybaczam to :)

Ładny zapach, ale..

Piękny zapach, tylko szkoda że go w ogóle go nie czuć. Nie wiem czy akurat ja trafiłam na taką butelkę, ale mam wrażenie jakbym psikala się wodą. Po 15 minutach nic nie czuję.

Margot Robbie Calvin Klein

Niezastąpiony!

Jeśli szukanie idealnych perfum, o mocnym i wyrazistym zapachu, który będzie długo utrzymywał się na skórze, to to jest właśnie to :)
Butelka cudna, opływowy kształt, ładny, wyrazisty kolor i najważniejsze- trwała! Szkło jest na tyle grube, że po upadku nie będziemy płakać z powodu straty.
Produkt ma intensywny, uwodzicielski zapach. Jest bardzo zmysłowy. Niezawodny w każdej sytuacji- nadaje się na imprezowe wieczory, jak i słoneczne dni. Jak dla mnie to 100 ml szczęścia :)
Duży plus za przystępną cenę i wydajność!

Żałuję

większość moich zapachów kupuję posiłkując się recenzjami napisanymi przez inne wizażanki. Ale tutaj poległam ( nie tylko ja ale i moja koleżanka z pracy, która kupiła ten zapach w tym samym czasie, ale w innej perfumerii).
Otóż : Nie czuć nic, nic, nic. Testowałyśmy n a ludzikach w biurze i nikt, nie czuł, żebyśmy czymkolwiek pachniały.
Byłam tak zła na ten zapach i siebie, że go kupiłam, że całą butelkę 100 ml zużyłam w 4 lub 5 tyg. i z ulgą wyrzuciłam.
Nie wyczułam ani ja ani koleżanka , a ni ktokolwiek z biura żadnych nut wymienionych w opisie. Tak jak by się człowiek perfumował czystą wodą. mimo że nie drogie, żałuję każdej wydanej złotówki i wiem ze więcej nie popełnię tego błędu i będę odradzała każdemu.

Uniwersalny i piękny

Uwielbiam ten zapach, używam go na co dzień i na wieczorne wyjścia (wtedy używam dwa-trzy psiki więcej:) Perfum ma śliczny uniwersalny, świeży i szlachetny zapach. Czasem zaskakuje mnie jego trwałość, jak na cenę 6+. Blisko mu do tych zapachów z "górnej półki".

uwielbiam !

Jak dla mnie piękny zapach, intrygujący.
Często koleżanki pytają czym pachnę.
Ale na każdym pachnie inaczej, bo kiedyś strasznie mi się podobało jak pachnie koleżanka w pracy, okazało się że pachniemy tym samym zapachem, a zupełnie inaczej ;)

Ładne, ale niewyróżniające się...

Przyjemne. Uwielbia je na mnie mój chłopak, ale raczej nie zbierają komplementów od osób, które wręcz nie przyłożą nosa do naszej skóry, bo takie osoby raczej ich nie wyczują. Są bardzo delikatne i kobiece, dość neutralne, raczej każdemu się spodobają. Otulają łagodnością. Jak dla mnie trochę brak im jakiegoś pazura.

Piekne, ale zmieniajace sie

Są to piekne perfumy. Z narzeczonym poszlismy kiedys do Rossmana skorzystac z promocji " kupujesz jeden, drugi gratis;)" czy cos takiego. Nie mogłam sie zdecydowac, az w koncu moim oczom ukazało sie niebieskie pudełeczko. Stwierdzilam, ze pewnie pachna wieczorowo i mocno, wiec takich perfum potrzebuje. Zakupilismy wiec te perfumy. Na poczatku zapach wydawał mi się lekko męski. Ale to złudzenie dziewczyny. Po użyciu, spsiukaniu na cialo zapach staje się mięciutki, słodki, ale nie pachnie owocami, tylko taką poranną mgłą:D Tak mi się to kojarzy. Są piekne. Jeśli chodzi o trwałosc- pachna kilka dni na ubraniach, w ciagu dnia należy się psiuknać dwa razy -rano i jakos po poludniu żeby pachniec do wieczora. Co do butelki- bardzo wygodna, ale kolor i wyglad raczej nie odzwierciedla zapachu. Jak dla mnie swietne- fajna odmiana i charakterystyczny zapach;)

Zapach ładny, ale...

No właśnie, jedno ale - totalnie szybko wietrzeje i w ogóle go nie czuć, a szkoda bo pachnie pięknie.
Zapach świeży, wyrazisty, bardzo kobiecy.
Niestety, żeby pachnieć nim cały dzień trzeba kilka razy dodatkowo się perfumować.
Flakon jest zwykły, niczym się nie wyróżnia.
Za cenę na promocji w drogeriach jest ok :)

Piękny :)

Zapach ten dostałam w prezencie i jest naprawdę przyjemny. Uważam, że można go stosować zarówno na co dzień jak i na ważniejsze wydarzenia. Niestety minusem dla mnie jest jego nie zbyt długa trwałość. Po około 2 godzinach zapach jest dla mnie bardzo słabo wyczuwalny, więc niestety jeśli chcemy nim nadal pachnieć warto mieć go w torebce. Flakon jest dość prosty, niczym się specjalnie nie wyróżnia.

Przepiękne

Uwielbiam Ren zapach stosować wlasnie w okresie zimowy bądź na wieczór i wyjścia. Dla mnie zapach jest poprostu piękny i elegancki czuć nieco ciężkości . Jedyny minus to ze mógłby byc nieco trwalszy jednak za te cenę wybaczam . Polecam jeden z ładniejszych zapachów Ck