Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Calvin Klein, Obsession Night Women EDP

Calvin Klein, Obsession Night Women EDP

'Obsession Night' to seksowny, wyrafinowany zapach. Nowa wersja 'Obsession' powstała z myślą o młodych, wyrafinowanych, pełnych życia kobietach. Calvin Klein stworzył zapach dla ryzykantek, które nie boją się eksperymentów.

Nuty zapachowe: bergamotka, gorzka pomarańcza, mandarynka, białe kwiaty, dzięgiel, gardenia, róża, konwalia, jaśmin, wanilia, bób Tonka, ambra, poziewnik polny, drzewo sandałowe, drzewo kaszmirowe.

Cena: 290zł / 50ml; 350zł / 100ml

82% jesień/zima 18% wiosna/lato

Mój ukochany.... mi cię podarował :)

Na początek powiem perfum otrzymałam w prezencie od mojego <3 męża. Jest to już 4 opakowanie, które mi podarował. Zawsze trafione:)

Perfum zapakowany w ciemnogranatowe zafoliowane pudełeczko. Po otwarciu naszym oczom ukazuje się piękny klasyczny , jajowatego kształtu flakon z grubego granatowego, przeźroczystego szkła. Zatyczka plastikowa, w całości zakrywająca atomizer- bardzo dobrej jakości idealnie rozpryskuję zapach po całym ciele. Wszystko razem tworzy klasyczny, bardzo elegancki flakon. 100 ml pojemności bardzo dużo.

Gama zapachowa. Pierwsze moje skojarzenie. On musi mnie kochać. :) A tak poważnie idealny, prawdziwie i na 100% mój zapach. Intensywnie wyczuwalna mieszanina mojej ukochanej słodkiej wanilii z kłującą różą obłaskawiony delikatnością knowali i jaśminu. Idealne połączenie.

Wspaniałe połączenie dla kobiety aktywnej, szalonej, lubiącej szaleństwo i pewnej siebie. Idealny zarówno dla młodej jak i dojrzałej kobiety.

Zapach wspaniale utrzymuje się zarówno na skórze jak i ubraniu. Nie wietrzeje, nie zmienia się w ciągu dnia. Zawsze jest na 100% sobą. Jest moim najtrwalszym zapachem.

Bywa najczęściej, że jesteśmy razem codziennie w pracy, w domu. Jednak podczas jazdy motocyklem jest to mój rytuał - używam tylko tego zapachu.

Idealny zapach z którym mam piękne wspomnienia. Podejrzewam, że każda z nas ma taki zapach, który przywołuje w nas piękne chwile.
Ten jest właśnie moim.

Cena jak dla mnie nie jest istotna. Muszę go mieć.

Piękny zapach, ale...

Zapach jest przepiękny i na dzień i na wieczór. Moim zdaniem nie są to bardzo mocne perfumy. Ciężko mi opisać ten zapach, ale moim zdaniem czuć dużą nutę świeżości, bez zbędnej ciężkości, jednak zapach intryguje. Niestety nie jest to trwałość jakiejbym oczekiwała.

Zastanawiające

Jest to rodzaj perfum jakich nie używam na co dzień . Perfum z początku wydawał mi się mało atrakcyjny , ale to jest ten rodzaj perfum który nabiera atrakcyjności przy bliższym poznaniu :) Kiedy popryskałam się nim po raz pierwszy myślałam że
zapach jest dla mnie zbyt odważny . Ale po kilku chwilach zamienił się on w zapach idealny na wieczór z naszymi partnerami :) Flakon nie do końca do mnie przemawia ze względu na swój owalny kształt ale myślę że to kwestia gustu.
Zapach jest za to dość trwały :)

Margot Robbie Calvin Klein

Ulubiony zapach na zimę

Jest to zdecydowanie mój ulubiony zapach na zimę. Pachnie pięknie i uwodzicielsko, zwraca uwagę nie tylko kobiet, ale i mężczyzn :) Jest naprawdę wydajny, a zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze i ubraniach.

Ulubione perfumy

Zdecydowanie jest to mój ulubiony zapach. Jest niezwykle trwały. W internecie można je znaleźć w atrakcyjnych cenach :) jedynie buteleczka jest mało kobieca, ale wybaczam to :)

Ładny zapach, ale..

Piękny zapach, tylko szkoda że go w ogóle go nie czuć. Nie wiem czy akurat ja trafiłam na taką butelkę, ale mam wrażenie jakbym psikala się wodą. Po 15 minutach nic nie czuję.

Niezastąpiony!

Jeśli szukanie idealnych perfum, o mocnym i wyrazistym zapachu, który będzie długo utrzymywał się na skórze, to to jest właśnie to :)
Butelka cudna, opływowy kształt, ładny, wyrazisty kolor i najważniejsze- trwała! Szkło jest na tyle grube, że po upadku nie będziemy płakać z powodu straty.
Produkt ma intensywny, uwodzicielski zapach. Jest bardzo zmysłowy. Niezawodny w każdej sytuacji- nadaje się na imprezowe wieczory, jak i słoneczne dni. Jak dla mnie to 100 ml szczęścia :)
Duży plus za przystępną cenę i wydajność!

Żałuję

większość moich zapachów kupuję posiłkując się recenzjami napisanymi przez inne wizażanki. Ale tutaj poległam ( nie tylko ja ale i moja koleżanka z pracy, która kupiła ten zapach w tym samym czasie, ale w innej perfumerii).
Otóż : Nie czuć nic, nic, nic. Testowałyśmy n a ludzikach w biurze i nikt, nie czuł, żebyśmy czymkolwiek pachniały.
Byłam tak zła na ten zapach i siebie, że go kupiłam, że całą butelkę 100 ml zużyłam w 4 lub 5 tyg. i z ulgą wyrzuciłam.
Nie wyczułam ani ja ani koleżanka , a ni ktokolwiek z biura żadnych nut wymienionych w opisie. Tak jak by się człowiek perfumował czystą wodą. mimo że nie drogie, żałuję każdej wydanej złotówki i wiem ze więcej nie popełnię tego błędu i będę odradzała każdemu.

Uniwersalny i piękny

Uwielbiam ten zapach, używam go na co dzień i na wieczorne wyjścia (wtedy używam dwa-trzy psiki więcej:) Perfum ma śliczny uniwersalny, świeży i szlachetny zapach. Czasem zaskakuje mnie jego trwałość, jak na cenę 6+. Blisko mu do tych zapachów z "górnej półki".

uwielbiam !

Jak dla mnie piękny zapach, intrygujący.
Często koleżanki pytają czym pachnę.
Ale na każdym pachnie inaczej, bo kiedyś strasznie mi się podobało jak pachnie koleżanka w pracy, okazało się że pachniemy tym samym zapachem, a zupełnie inaczej ;)

Ładne, ale niewyróżniające się...

Przyjemne. Uwielbia je na mnie mój chłopak, ale raczej nie zbierają komplementów od osób, które wręcz nie przyłożą nosa do naszej skóry, bo takie osoby raczej ich nie wyczują. Są bardzo delikatne i kobiece, dość neutralne, raczej każdemu się spodobają. Otulają łagodnością. Jak dla mnie trochę brak im jakiegoś pazura.

Piekne, ale zmieniajace sie

Są to piekne perfumy. Z narzeczonym poszlismy kiedys do Rossmana skorzystac z promocji " kupujesz jeden, drugi gratis;)" czy cos takiego. Nie mogłam sie zdecydowac, az w koncu moim oczom ukazało sie niebieskie pudełeczko. Stwierdzilam, ze pewnie pachna wieczorowo i mocno, wiec takich perfum potrzebuje. Zakupilismy wiec te perfumy. Na poczatku zapach wydawał mi się lekko męski. Ale to złudzenie dziewczyny. Po użyciu, spsiukaniu na cialo zapach staje się mięciutki, słodki, ale nie pachnie owocami, tylko taką poranną mgłą:D Tak mi się to kojarzy. Są piekne. Jeśli chodzi o trwałosc- pachna kilka dni na ubraniach, w ciagu dnia należy się psiuknać dwa razy -rano i jakos po poludniu żeby pachniec do wieczora. Co do butelki- bardzo wygodna, ale kolor i wyglad raczej nie odzwierciedla zapachu. Jak dla mnie swietne- fajna odmiana i charakterystyczny zapach;)