Calvin Klein, Obsession Night Women EDP

Calvin Klein, Obsession Night Women EDP

'Obsession Night' to seksowny, wyrafinowany zapach. Nowa wersja 'Obsession' powstała z myślą o młodych, wyrafinowanych, pełnych życia kobietach. Calvin Klein stworzył zapach dla ryzykantek, które nie boją się eksperymentów.

Nuty zapachowe: bergamotka, gorzka pomarańcza, mandarynka, białe kwiaty, dzięgiel, gardenia, róża, konwalia, jaśmin, wanilia, bób Tonka, ambra, poziewnik polny, drzewo sandałowe, drzewo kaszmirowe.

Cena: 290zł / 50ml; 350zł / 100ml

78% jesień/zima 22% wiosna/lato

Żałuję

większość moich zapachów kupuję posiłkując się recenzjami napisanymi przez inne wizażanki. Ale tutaj poległam ( nie tylko ja ale i moja koleżanka z pracy, która kupiła ten zapach w tym samym czasie, ale w innej perfumerii).
Otóż : Nie czuć nic, nic, nic. Testowałyśmy n a ludzikach w biurze i nikt, nie czuł, żebyśmy czymkolwiek pachniały.
Byłam tak zła na ten zapach i siebie, że go kupiłam, że całą butelkę 100 ml zużyłam w 4 lub 5 tyg. i z ulgą wyrzuciłam.
Nie wyczułam ani ja ani koleżanka , a ni ktokolwiek z biura żadnych nut wymienionych w opisie. Tak jak by się człowiek perfumował czystą wodą. mimo że nie drogie, żałuję każdej wydanej złotówki i wiem ze więcej nie popełnię tego błędu i będę odradzała każdemu.

Uniwersalny i piękny

Uwielbiam ten zapach, używam go na co dzień i na wieczorne wyjścia (wtedy używam dwa-trzy psiki więcej:) Perfum ma śliczny uniwersalny, świeży i szlachetny zapach. Czasem zaskakuje mnie jego trwałość, jak na cenę 6+. Blisko mu do tych zapachów z "górnej półki".

uwielbiam !

Jak dla mnie piękny zapach, intrygujący.
Często koleżanki pytają czym pachnę.
Ale na każdym pachnie inaczej, bo kiedyś strasznie mi się podobało jak pachnie koleżanka w pracy, okazało się że pachniemy tym samym zapachem, a zupełnie inaczej ;)

Margot Robbie Calvin Klein

Ładne, ale niewyróżniające się...

Przyjemne. Uwielbia je na mnie mój chłopak, ale raczej nie zbierają komplementów od osób, które wręcz nie przyłożą nosa do naszej skóry, bo takie osoby raczej ich nie wyczują. Są bardzo delikatne i kobiece, dość neutralne, raczej każdemu się spodobają. Otulają łagodnością. Jak dla mnie trochę brak im jakiegoś pazura.

Piekne, ale zmieniajace sie

Są to piekne perfumy. Z narzeczonym poszlismy kiedys do Rossmana skorzystac z promocji " kupujesz jeden, drugi gratis;)" czy cos takiego. Nie mogłam sie zdecydowac, az w koncu moim oczom ukazało sie niebieskie pudełeczko. Stwierdzilam, ze pewnie pachna wieczorowo i mocno, wiec takich perfum potrzebuje. Zakupilismy wiec te perfumy. Na poczatku zapach wydawał mi się lekko męski. Ale to złudzenie dziewczyny. Po użyciu, spsiukaniu na cialo zapach staje się mięciutki, słodki, ale nie pachnie owocami, tylko taką poranną mgłą:D Tak mi się to kojarzy. Są piekne. Jeśli chodzi o trwałosc- pachna kilka dni na ubraniach, w ciagu dnia należy się psiuknać dwa razy -rano i jakos po poludniu żeby pachniec do wieczora. Co do butelki- bardzo wygodna, ale kolor i wyglad raczej nie odzwierciedla zapachu. Jak dla mnie swietne- fajna odmiana i charakterystyczny zapach;)

Zapach ładny, ale...

No właśnie, jedno ale - totalnie szybko wietrzeje i w ogóle go nie czuć, a szkoda bo pachnie pięknie.
Zapach świeży, wyrazisty, bardzo kobiecy.
Niestety, żeby pachnieć nim cały dzień trzeba kilka razy dodatkowo się perfumować.
Flakon jest zwykły, niczym się nie wyróżnia.
Za cenę na promocji w drogeriach jest ok :)

Piękny :)

Zapach ten dostałam w prezencie i jest naprawdę przyjemny. Uważam, że można go stosować zarówno na co dzień jak i na ważniejsze wydarzenia. Niestety minusem dla mnie jest jego nie zbyt długa trwałość. Po około 2 godzinach zapach jest dla mnie bardzo słabo wyczuwalny, więc niestety jeśli chcemy nim nadal pachnieć warto mieć go w torebce. Flakon jest dość prosty, niczym się specjalnie nie wyróżnia.

Przepiękne

Uwielbiam Ren zapach stosować wlasnie w okresie zimowy bądź na wieczór i wyjścia. Dla mnie zapach jest poprostu piękny i elegancki czuć nieco ciężkości . Jedyny minus to ze mógłby byc nieco trwalszy jednak za te cenę wybaczam . Polecam jeden z ładniejszych zapachów Ck

Piękny zapach, intrygujący...

Z tym zapachem spotkałam się parę lat temu. Poczułam go na koleżance i od razu pomyślałam, że muszę go mieć. Złożyłam zamówienie gwiazdkowe i magia się zaczęła! Zapach mnie oczarował, otulił i zachwycił otoczenie. Nie jest typem zapachu lekkiego i zwiewnego. Wręcz przeciwnie, raczej powinny używać go miłośniczki "konkretnych" perfum. Dlatego w moim przypadku, zapach ten jest idealny jesienią i zimą. Wtedy moja miłość do Obsession Night osiąga apogeum i używam go w dzień i na wieczorne wyjścia. Wiosną uczucie nieco słabnie, a za to latem (i tu pierwsze słowa niepochlebne) znika całkowicie. W przypadku wysokich temperatur mój nos odmawia kontaktu z tymi perfumami... Jednak jestem zdania, że to naturalne, że pory roku wpływają na nasze preferencje zapachowe i wcale nie przeszkadza mi to by uznać CK Obsession Night za "mój zapach". Dodatkową zaletą perfum jest ich cena. Często można kupić je w Rossmannie w promocji albo na stronie Empiku. A w porównaniu z innymi moimi dużo droższymi faworytami, to na prawdę spory plus ;) Kieszeń nie cierpi a nos jest zadowolony (pod warunkiem, że nie ma upałów ;) ).

Jeśli chodzi o trwałość to oceniam na dobrą. Parę godzin zapach jest wyczuwalny na skórze, za to na ubraniach zostaje nawet parę dni! Projekcja przez pierwsze 2 godziny duża, a potem maleje, ale ja i mój facet jesteśmy w stanie wyczuć perfumy.

oj tak

Jest to zapach, który dosyć długo znajduje się w mojej łazience. Dostałam obsesji na jego punkcie, bo jest rzeczywiście świetnym zapachem. Zdecydowany, bardzo kobiecy, "mocny". Długo utrzymuje się na skórze. Towarzyszy mi właściwie przez cały dzień.

Trwały przez godzinkę

Zapach sam w sobie jest bardzo zmysłowy i kobiecy, specyficzny. Podoba się mężowi. Wyraźnie wyczuwalny przez kwadrans, potem stopniowo maleje aż do godzinki. Szkoda. Drugim minusem jest to, że dużo osób go używa a specyfika zapachu jest taka, że zaraz poznać czym się koleżanka z pracy psika. Nie daje to nam oryginalności. Kupując zapach w Rossmanie ekspedientka też pochwalila zapach i powiedziała, że to tez jej perfumy :) Cena podstawowa przesadna. Zazwyczaj w promocji za 100 jeszcze ujdzie. Napewno nie kupię ponownie, ale jako prezent zużyłabym w przeciągu roku.

Mój ulubiony zapach

Wspaniały zapach uwielbiam go !!!!!! Ja i Obsession Night Women to jedność . Polecam dla kobiet takich jak ja pięknych i pewnych siebie . Nie wyobrażam sobie wieczornego wyjścia bez moje ulubionej perfumy .