Pojemność 1 szt

Specjalne płytki ceramiczne zawierające powłokę Ultimate Glide ułatwiają przesuwanie prostownicy po włosach i powodują ich wygładzenie. Szybkie nagrzewanie pozwala na natychmiastowe użycie produktu. Cyfrowy wyświetlacz ułatwia dostosowywanie temperatury do struktury włosa. Prostownica również posiada technologię OPTIHeat, dzięki której otrzymujemy długotrwałe utrwalenie fryzury.

prostownice
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Po prostu świetna!

Otrzymałam ją do przetestowania przed świętami. Od tego czasu stara prostownica poszła w odstawkę, ponieważ ta daje mi wszystko, czego wymagam od prostownicy.
+ płytki są długie, dzięki czemu na jedno pociągnięcie mogę chwycić spore pasmo włosów,
+ gładkość płytki, nie ciągną, nie szarpią włosów,
+ baaardzo szybko się nagrzewa (jak obiecuje producent - 15 sekund do 150°)
+ duża skala zmiany temperatury (na co dzień 150° jest wystarczające),
+ praktycznie jedno-dwa pociągnięcia wystarczą, aby pasma były proste, przez co prostowanie włosów zajmuje mi bardzo mało czasu,
+ efekt utrzymuje się długo, nawet jeśli nie utrwalę fryzury żadnymi kosmetykami, spokojnie mogę cieszyć się prostymi włosami do wieczora (wytrzymują nawet drzemki ;)),
+ jest bardzo poręczna, wąska, lekka i po prostu ładnie wygląda,
+ bardzo ładne etui ułatwia przechowywanie i przewożenie prostownicy,
+/- kabel jest długi (dla jednych może to być ogromny plus, dla innych minus - dla mnie ni jedno, ni drugie :>)

Podsumowując, jak dla mnie produkt jest rewelacyjny i mogę go polecić z czystym sercem, nie ma się do czego przyczepić.

Rewelacja :)

Prostownicę Proluxe otrzymałam w ramach testowania :)
Używam jej od ponad miesiąca i śmiało mogę ją polecić wszystkim miłośniczkom idealnie prostych włosów, które na codzień tak jak ja bez prostownicy nie potrafią żyć ;)

Może zacznę od designu - zachwyt dla oczu ;)
Prostownica jest bardzo solidnie wykonana, a przy tym bardzo leciutka - więc używanie jej to sama przyjemność; posiada długi - obrotowy kabel, funkcję blokady płytek, do tego ma przecudowny bladoróżowy babski kolorek.
Najważniejszą jej zaletą jak dla mnie jest funkcja regulacji temperatury czego moja stara prostownica nie posiadała - a wiadomo jak ważna jest odpowiednia temperatura aby nie uszkodzić łuski włosa.
Do prostownicy dołączone jest też praktyczne i solidne etui, co rewelacyjnie sprawdzi się w podróży.

A jak radzi sobie z wyprostowaniem niesfornych kosmyków ???
Rewelacyjnie :) Wyprostowanie włosów przy pomocy mojej starej prostownicy to istny koszmar :/ teraz wszystko trwa niecałe 10 minut, prostownica bardzo szybko się nagrzewa, ceramiczne płytki suną po włosach jak marzenie - wystarczy jedno przeciągnięcie po paśmie i włoski są idealnie wyprostowane - i to przy najniższej temperaturze 150°.
Włoski są gładkie, błyszczące i taki efekt utrzymuje się przez cały dzień - niezależnie od pogody ;)
Jak dla mnie numer jeden !!!

Polecam :)

Świetny produkt

Zacznę od tego, że prostownicę dostałam do testów. Używam jej codziennie od około miesiąca i jestem z niej bardzo zadowolona. Włosy po jej użyciu są proste cały dzień a nawet i dwa, kładę się spać i wstaję z prostymi (co kiedyś było nieosiągalne). A warto nadmienić, że używam prostownicy ustawionej na najniższą temperaturę czyli 150°C. Tak szczerze mówiąc to nawet nie próbowałam prostować nią włosów z ustawieniem na temp wyższą, bo i po co jak przy tej już efekt jest taki jakiego oczekuję. Sam czas nagrzewania wynosi dosłownie parę sekund.
Z wyglądu prostownica jest bardzo ładna, wręcz elegancka, tak samo jak dołączone do niej etui. Kabel jest długi i obrotowy, co również uważam za duży plus. Ogromnym plusem dla mnie jest funkcja blokady, pracownicy. I mam tu na myśli blokadę, po której wciśnięciu prostownica jest zamknięta, a nie wiecznie rozłożona. Dla mnie jest to bardzo praktycznie bo zajmuje mniej miejsca, a nie wkładam jej za każdym razem do etui.
Jedyny minus tej pracownicy jaki dostrzegam to to, że ciągnie, wyrywa włoski. Płytki ceramiczne są zakończone jakimś czarnym plastikiem i to on chyba ciągnie za włosy.
Ogóle wrażenia super i gorąco polecam!

Świetna prostownica.

Prostownicę otrzymałam w ramach testowania z czego bardzo się cieszę. Moje włosy są długie dlatego prostowanie i robienie fryzur zawsze zajmowało mi dużo czasu. W przypadku tej prostownicy czas jest o wiele krótszy. Po pierwsze prostownica szybko się nagrzewa więc praktycznie od razu można przystąpić do działania. :) Dodatkowo bardzo szybko prostuje i podkręca włosy, nie niszcząc ich przy tym. Ogromnym plusem jest także wytrzymałość fryzury, która po użyciu tej prostownicy utrzymuje się cały dzień. Kolejnym plusem jest też możliwość dostosowania temperatury i długi kabel. Włosy po użyciu tej prostownicy są idealnie gładkie. Nie mogłabym też nie wspomnieć o designie. Prostownica prezentuje się rewelacyjnie. Bardzo podoba mi się także dołączenie kosmetyczki dzięki czemu bez problemu i w czystości przechowuję prostownicę i bez problemu mogę zabrać ją ze sobą podczas wyjazdu. :) Jak dla mnie najlepsza prostownica jaką do tej pory miałam okazję używać.

Rewelacyjna prostownica!

Prostownica PRO-Luxe jest po prostu świetna. Udało mi się ją otrzymać w ramach testowania i muszę stwierdzić, że jestem pod wrażeniem. Zacznę od tego, że zawsze miałam problem z idealnym wyprostowaniem włosów, a kiedy się to już udało efekt nie był zadowalający i utrzymywał się maksymalnie kilka godzin. Natomiast dzięki tej prostownicy wszystko stało się prostsze. Wystarczy jedno pociągnięcie po włosach i są idealnie proste, dzięki czemu nie muszę poświęcać im dużo czasu , a efekt jest świetny i co najważniejsze utrzymuje się do następnego mycia. Kolejnym plusem jest możliwość regulacji temperatury, a także funkcja pro+, którą najczęściej używam. Bardzo podoba mi się dołączone etui, dzięki któremu przechowywanie prostownicy jest bezpieczniejsze. Ogólny wygląd prostownicy- kolor różowego złota, długi kabel oraz płytki, które nie szarpią włosów spełnią oczekiwania najbardziej wymagających dziewczyn. Moje są spełnione w 100% :) i z całą pewnością będę polecać ją innym osobom.

Minusów nie widzę :)

Remington, Prostownica Proluxe S9100

Zdecydowanie najlepsza prostownica, którą miałam okazję używać.
Po pierwsze, nie pali włosów
Po drugie, włosy są bardzo gładkie po prostowaniu
Po trzecie, efekt prostowania utrzymuje się przez cały dzień - a dodam, że prostuję przy najniższej możliwej temperaturze - 150 stopni.
Po czwarte - piękne etui, które idealnie sprawdza się w podróży :)

Zdecydowanie polecam!

Rewelacja

To jedna z lepszych prostownic jakie kiedykolwiek miałam.Piękny dziewczęcy kolor,który przyciąga,spełnia wszystkie moje oczekiwania,co do efektów jakie oczekuję,włosy prostuję bardzo ładnie i utrzymują się cały dzień proste,bez poprawek ja nigdy.Fajnie,że już przy temperaturze nawet 150 stopni efekt jest fajny,więc nie trzeba włosów narażać na ogromną temperaturę,która niszczy włosy.Dodatkowo fajny,schludny pokrowiec do którego chowamy prostownicę.Prostownica posiada bardzo długi kabel i dodatkowo z obrotową końcówką,co pozwala na obracanie w przeróżne strony.Prostownica jest bardzo lekka,a co ważne wygodna w użytkowaniu.Wyposażona jest w automatyczne wyłączanie,to fajna opcja,kiedy zapominamy o wyłączeniu i wychodzimy z domu,dodatkowo funkcja blokady płytek.Dla mnie rewelacja

Przyjaciółka moich włosów :)

Wszystkie produkty marki Remington są wysokiej jakości, i tak jest również w przypadku prostownicy Remington. Idealnie prostuje moje włosy , efekt utrzymuje się na długi czas. Prostownica jest wygodna w użyciu, szybko się nagrzewa. Przeważnie wystarczy raz przeciągnąć po kosmyku, aby uzyskać pożądany efekt. Jej sam wygląd przykuwa uwagę, kolor różowego złota , jest elegancki i bardzo stylowy. Prostownica jest bardzo lekka i poręczna. Ma szeroki zakres temperatury i bezpieczne płytki ceramiczne. :) Polecam :)