Wygładzający miód do ciała

Wygładzający miód do ciała

Dzięki jedwabistej ultralekkiej konsystencji doskonale rozprowadza się na skórze, otulając głębokim zapachem rozgrzanego miodu, przytulnego ciepła i zmysłowości. Niezwykle odżywcze składniki sprawiają, że ciało staje się doskonale gładkie, jędrne i satynowe w dotyku.

Idealny dla skóry normalnej i z tendencją do przetłuszczania.

Cena: 27 zł / 200 ml

Nie warto

Dostałam w prezencie i patrząc na podaną cenę w życiu bym nie kupiła. No może bym kupiła ogarnięta manią próbowania.

Ale do rzeczy:
- śmierdzi, to nawet nie pachnie to po prostu wali na odległość. W dodatku wszystko przesiąka tym zapachem, nawet cała pościel. Zapach duszący, potwornie długo utrzymuje się na skórze, co w tym wypadku jest minusem

- klei się. Jak już trochę się wchłonie to strasznie klei. Bywało, że budziłam się rano i musiałam piżamę odklejać :/

+ trochę nawilża. Ale nie zwraca się na to uwagi przy pozostałych minusach.

+ fajne opakowanie,

Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: pewnego czasu

rewelacja !

najwięcej kontrowersji jak widze wzbudza zapach i nie ma się co dziwić - jest baaardzo intensywny i bardzo charakterystyczny- ja bym go określiła bardziej jako cukrowy niż miodowy, i mnie zdecydowanie przypadł do gustu. Własciwie to wybrałam go po zapachu, po tym jak moja kolezanka wysmarował się nim od stóp do głów i sądziłam ze to jakieś słodziutkie perfumy, a ona mi wyajsniła ze to ten specyfik. Uzywam go zimą i wtedy ten zapach jest dla mnie rewelacyjny, chociaz latem intensywna woń waty cukrowej byłaby pewnie nie do zniesienia..

jeśli chodzi o własciwosci pielęgnujące są normalne- ani lepsze ani gorsze od innych używnaych przeze mnie specyfików, a dodam ze moja skóra nie jest specjalnie wymagająca...dobrze się rozprowadza, i co jest dla mnie wilekim plusem, już chwilkę po aplikacji można sie ubrać ^^

czyli podsumowując największą zaletą jest dla mnie zapach więc nie dziwie się dziewczynom, którym się nie spodobał że nie maja litości oceniajac produkt

cena za wysoka, kupie go ponownie jesli znajde w promocji, przy tych własciwosciach mógłby kosztowac połowe i byłoby ok. (pół gwiazdki odejmuje za cenę)

Jestem całkiem zadowolona

A więc...
Dostałam ten produkt w prezencie - nie wiem jaka była jego cena i nie uwzględniam tego przy mojej ocenie.
Pierwsza rzecz jaka rzuca się w oczy(a raczej w nos) to zapach. Bardzo, bardzo miodowy, bardzo intensywny. Mam wrażenie, że za bardzo. I okropnie długo trzyma się na skórze. Myślę, że gdybym nie myła się tydzień to on dalej byłby na skórze.Przez długi czas trudno było mi się przemóc żeby go użyć ponowinie...
Ogólnie konsystencja jest bardzo kremowa. Miód bardzo szybko się wchłania. Nie zostawia żadnych plam na ubraniach itp.
Doskonale łagodzi wszelkie podrażnienia.
Szorsta skóra na ramionach, pryszczyki na dekolcie lub plecach - wszystko znika po kilku użyciach. Skóra staje się gładka i nawilżona(ja mam bardzo suchą).
Ogólnie koncepcja i działanie produktu jest na 6, tylko zapach odstrasza.
Chociaż każdy lubi coś innego;).
Odejmuje gwiazdkę za zapach.

Używam tego produktu od: nie mam pojęcia
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Do wyrzucenia

Daję temu produktowi JEDNĄ gwiazdkę za opakowanie i niestety nic więcej. Ten zapach jest tak odstraszający, że nie jestem w stanie stosować. Dostałam ten balsam od mojego męża i to jest jedyny powód dla którego jeszcze go nie wyrzuciłam do śmieci. Zapach jest naprawdę irytujący, bardzo intensywny. Miałam postanowienie zużyć do końca ten balsam, ale po posmarowaniu się nim musiałam się ponownie umyć bo ciężko było to znieść. Jestem bardzo wrażliwa na zapachy, zbyt mocne perfumy i również zapach tego balsamu wywołał u mnie ból głowy.

Jeśli chodzi o właściwości nawilżająco-wygładzające o których mówi producent, to niestety mnie wcale nie nawilża. Mam suchą skórę i potrzebuję czegoś mocniejszego, ale może dla innych będzie OK. Jeśli chodzi o wygładzanie to też nie zauważyłam takiego działania.

Poza tym konsystencja tego balsamu jest żelowa, tak więc zaraz po rozsmarowaniu koszmarnie się lepi.

Naprawdę z całego serca nie polecam.

Używam tego produktu od: Sporadycznie od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

nigdy więcej!!!!

Jestem na NIE!! Jedynym plusem w tym specyfiku była cena, w jakieś promocji kupiłam za jedyne 13 zł, choć przyznam, ze gdybym wiedziała co to jest to nie wydałabym nawet tych pieniędzy. Zapach jest okropny, duszący i strasznie trwały, przechodził nawet na ubrania. Zero nawilżenia, skóra wyschnięta na pieprz i ta kleista konsystencja.Tylko fajne opakowanie. Ja nie wiem jak ja go zużyłam?!Sama się sobie dziwię.

Używam tego produktu od: właśnie skończyłam

ciekawy produkt

Miód znalazłam przypadkiem na półce w łazience. Zaintrygowała mnie nazwa oraz wygląd mazi w środku ;)

+ super konsystencja, miód jest gęsty, dość zbity, ale jednocześnie ma w sobie coś żelowego (konsystencja jest maślana, ale rozprowadza się w taki śliski sposób jak mleczka o lekkiej konsystencji)
+ błyskawicznie się wchłania, nie lepi się
+ zostawia aksamitną warstwę na skórze (skóra nie jest natłuszczona, ale wyraźnie czuć zmianę - aż przyjemnie dotykać ;))

- zapach jest mocno miodowy, dla wielbicielek miodu będzie super, ale dla mnie jest zbyt duszący. Gdyby chociaż zapach nikł z czasem, ale gdzie tam.. Jest bardzo trwały i intensywny, czuć go nawet na następny dzień.
- nie nawilża jakoś specjalnie, myślę, że to dobry produkt dla normalnej lub wręcz tłustej skóry.

Podsumowując - jest to produkt interesujący, bardzo podoba mi się konsystencja i błyskawiczne wchłanianie, natomiast zapach skutecznie odejmuje mi przyjemność używania. Z tego powodu skończę to opakowanie co mam, ale następnego nie kupię. Jako ciekawostka kosmetyczna jest ok, ale do regularnego używania.. hmmm, chyba tylko dla miłośniczek miodu...

Używam tego produktu od: ciężko stwierdzić, kilkanaście aplikacji raz na jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: połowa

Miodny poemacik z kłosowcem w tle

Pierwszy plus - zgodnie z nazwą, jest to miód do ciała.
Drugi plus - zapach ma jak najbardziej miodowy i w miarę naturalny. Przy czym jest to specyficzny miodzik - nieco mleczny i mdły jak lukrecja. Najbardziej zbliżona woń? Tak mógłby pachnieć miód z kłosowca fenkułowego (Agastache foeniculum/Agastache anisata).
Po trzecie - lepi się jak miód. To chyba też ma być plus. Za to szybko się wchłania. Na noc jest więc idealny. Dodatkowo zapach usypia.

Uwaga! Może podrażniać. Dostałam miód w spadku po mamie, która - choć nie ma wcale jakoś nadwrażliwego naskórka - nie była w stanie go używać. Swędziało, szczypało, denerwowało. Przyznam, że mnie na początku też ... i to było dziwne, bo raczej mi się coś podobnego nie zdarza. Ale żadnych złych zmian na skórze nie zauważyłam. Pozytywnych też nie.

Wydajny - używam od dawna, a jeszcze sporo brakuje do dna. Ale smaruję głównie szyję, dekolt, przedramiona, czasem brzuch. Słoiczek stoi na moim stoliku nocnym - gdy sobie o nim przypomnę, to otwieram i czerpię miód jak najbardziej.

Kupić ponownie to nie kupię, bo z miodnych produktów wolę cudeńka Korany. To dopiero miód na gębie! ;) Niestety, produkty Farmony można kupić wszędzie, a miodowe i lukrecjowe klejnoty kosmetyczne Korany widziałam jedynie w Krynicy i w Kamiannej.

Ilość zużytych opakowań: 1/6 pojemniczka

w zgodzie z naturą

Rozumiem, że ten miodzik może być kontrowersyjny. Ale wg mnie jest świetny. Wygładza, uelastycznia, długo sprawia, że skóra jest aksamitna. Zapach nie każdemu może odpowiadać. Mnie najpierw odrzucił ale z każdym dniem używania nie tylko mi nie przeszkadzał ale wręcz sprawiał przyjemność. Używając go miałam wrażenie, że jest to ekologiczny, naturalny a nie chemiczny produkt. Taki trochę babciny.
Ponieważ jest bogaty, ciężki, rozgrzewający to zdecydowanie polecam na chłody.

Używam tego produktu od: używałam ostatniej zimy
Ilość zużytych opakowań: jedno ale będzie więcej

DZIWADŁO

Długo się zastanawiałam nad swoją oceną tego produktu. Wywołał u mnie strasznie mieszane uczucia. A pod spodem moje plusy i minusy zaobserwowane po używaniu tego kosmetyku:

+ naprawde wygładza przyjemnie skóre
+/- to zapach, z jednej strony dla mnie plusem jest jego intensywność- choć nie każdemu to będzie pasowało, zapach utrzymuje sie naprawde bardzo bardzo długo i pachnie w całym pomieszczaniu, ale minusem może być fakt, że to bardzo specyficzna woń, z jednej strony śmierdzi z drugiej gdzieś tam pachnie- ocena zapachu jest bardzo subiektywna. Lepiej pachnie na ciele niż w opakowaniu.
+ ma fajną konsystencję, która dla mnie przyjemnie się aplikuje na skórę
+ opakowanie

- cena, uważam że ta regularna jest zdecydowanie zbyt wysoka, ja miałam okazje kupić go na promocji inaczej bym się nie skusiła
- producent podaje, że produkt nie klei się na ciele i to jest straszna ściema- klei się dość mocno jakiś czas po aplikowaniu go na ciało,

Niestety to był moj nieudany zakup, chociaż zużyje ten produkt do końca, nie jest dla mnie aż tak straszny, żeby go wyrzucić.
Ogólnie ja go nie polecam, chyba ze wielkim miłośniczkom miodowych zapachów :)

o bożena

Może i bardzo dobrze wygładza ciało i ma fajną konsystencje jednak strasznie śmierdzi i mimo zapewnień producenta troche się lepi.Okropieństwo i to do tego w wygurowanej jak dla mnie cenie za teki bubel

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Rewelacja!

Dla mnie jest to idealny kosmetyk. Pachnie jak prawdziwy miód (ja akurat lubię zapach miodu) :-)

Jego zapach długo utrzymuje się na skórze.

Bardzo dobrze nawilża moją suchą skórę.

Szybko się wchłania i co najważniejsze dla mnie nie zostawia filmu na ciele. Nie lepi się.

Opakowanie jest bardzo eleganckie i stylowe.

Kupię go ponownie :-)Używam tego produktu od: 1 miesiąca.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie zużywania :-)

nie

Zraziłam się do kosmetyku tuż po jego otwarciu, kiedy do mojego nosa dotarł jego zapach... kosmetyk ma fajną konsystencję, ale jak się nim posmarowałam to wsiąkł i ciężko było odróżnić którą część ciała posmarowałam, a która nie.. za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Byłam wytrwała w stosowaniu, bo pomyślałam, że zapach jakoś przetrwam, może skóra będzie po nim fajna, ale zauważyłam że robią się po nim tylko krosty na dekolcie.. ostatnio postanowiłam dać mu ostatnią szansę, bo szkoda tylu pieniędzy.. posmarowałam sobie nim całe ręce, ale niestety nie wytrzymałam i w środku nocy musiałam wstać i się umyć, bo spać nie mogłam tak mi zapach przeszkadzał. ogólnie nie polecam. natomiast balsam tej firmy wanilia i pomarańcza jest dla mnie super!

Używam tego produktu od:miesiąca