Lirene Dermoprogram, Egzotyczne orzeźwienie, Balsam nawilżający o zapachu kubeby

Nawilżający balsam o zapachu kubeby z wyciągiem z jedwabiu nawilży Twoją skórę czyniąc ją uwodzicielsko gładką i ukazując jej naturalne piękno. Proteiny jedwabiu, masło shea i olej z bawełny ochronią Twoją skórę przed wysuszeniem i zapewnią odpowiedni poziom nawilżenia. Stosuj balsam kiedy masz na to ochotę.
Zapach kubeby - z małego drzewka, z rodziny pieprzowatych - orzeźwi i poprawi Twój nastrój.

może być

W zasadzie doceniłam go dopiero po powrocie z wakacji. Okazało się, że świetnie regeneruje, nawilża i natłuszcza skórę przesuszoną leżeniem na słońcu. Trzeba go tylko nałożyć grubą warstwą. Potrzebuje kilkunastu minut na wchłonięcie, a i tak pozostawia tłustawą warstewkę. Smarowałam się nim na noc więc nie przeszkadzało mi to - jeszcze rano skóra była w takim stanie, że nie wymagała dalszej pielęgnacji.
Poza tym nie zapycha nawet nałożony grubo na dekolt.
Zapach pieprzno cytrusowy, moje dziecko było nim zachwycone - (ja też, bo z własnej woli mnie przytulał !).
Jednak przez to natłuszczanie i długie wchłanianie moze być męczący - wcześniej mi się mniej podobał.
Zaznaczyłam, że więcej nie kupię, bo chyba jużnie są w sprzedaży.

Używam tego produktu od:kilka tyg
Ilość zużytych opakowań:1 cały

temu balsamowi mowie NIE!!!!

Oglnie to o co mi chodzi w balsamie to nawilzenie, a tutaj go niestety nie ma! Balsam ma bardzo fajny zapach, dla mnie to nie pieprz, bardzie jakis cytrusowy mix, mila balsamowa konsystencja ktora sie super wchlania, ale ten balsam poprostu nie nawilza ;-( A przeciez w nazwie ma BALSAM NAWILZAJACY, moje nogi pozostaly suche, tak jak i rece, brzuch mam gladki, ale nie bylabym przekonana czy to zasluga balsamu czy zelu pod prysznic... dlonie natomiast mam wysuszone jak sahara, a przed stosowaniem tego balsamiku mialam zadbane, nawilzone i gladnie!

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Niedobry:/

Nie zdecydowanie nie przypadł mi do gusty ten balsam. Napach jest straszny, przypomina mi jakis taki pieprz ze sztuczną limonką. Konsystencja to takie raczej gęste mleko, spływa i ogólnie za rzadki jak dla mnie. Moja skóra w niektorych partiach często się przesusza, niestety balsam ten nie sprawdził się i nie nawilżył ani troche. Ogólnie raczej nie polecam tego produktu!

Używam tego produktu od: grudnia

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

dobry.

podoba mi sie, bo:

-wbrew pozorom zapach jest...ladny. aaa!!! chyba nawet troche sie wstydze, ze podoba mi sie zapach plynu do mycia naczyn. ale...uwielbiam pachniec ta sztuczna limonka:)

-nawilzenie optymalne

-cena i wydajnosc rowniez.

coz...kolejny dobry balsam lirene:) tanie i dobre.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka

fajny :)

Fajny balsam :) uwielbiam wszystkie mazidełka do ciała o cudnych zapachach, ten wywiązuje się z tego - zapach ma powalający, taki trochę cytrynowy, kwaskowaty, na mnie bardzo długo się utrzymuje :) konsystencja w sam raz, szybko się wchłania, dobrze nawilża :) ogólnie same plusy, no i kupiłam za 5,9zł. więc taniutko :)

ŚWIETNY

ZAKOCHAŁAM SIĘ W JEGO ZAPACHU NAPRAWDE PIĘKNY ORZEŹWIAJĄCY JAKBY POŁĄCZENIE CYTRYNY I MANDARYNKI ALE NIE TYLKO ZAPACH MNIE URZEKŁ BARDZO DOBRZE NAWILŻA (CHOĆ MOIM PROBLEMEM NIE JEST SUCH SKÓRA) POZOSTAWI SKÓRĘ MIĘKKĄ I GŁADKĄ W DOTYKU I POKRYWA JĄ PIĘKNYM ZAPACHEM KĄSYSTENCJA JEST DOŚĆ GĘSTA ALE BALSAM JEST WYDAJNY POLECAM WSZYSTKIM

Bez zastrzeżeń

Przyjemny balsamik. Szkoda, że nie spróbowałam go wcześniej, konsystencja pasowałby idealnie na lato. Jedank w przeciwieństwie do tych letnich-lekkich balsamów zdecydowanie lepiej działa. Świetnie nawilża i wygładza skórę. Po pierwszym użyciu byłam w szoku, bo takie efekty odczuwam dopiero po bardziej treściwych balsamach. Zapach zadowalający:) (lepszy od żelu)
Jeśli o nim nie zapomnę, na pewno sięgnę po niego na następne wakacje ;)

Nawet, nawet

Balsam fajnie pachnie,w sumie takim grejpfrutem, ale niestety bardzo krótko. Chyba dość dobrze nawilża i rzeczywiście wygładza skórę, bo zawsze jak się nim posmaruję to mój mężczyzna mówi mi że mam taką gładką skórę. Ma trochę oporne opakowanie. Szkoda że nie pachnie dłużej :(

Mieszane uczucia

Hmm, sama nie wiem na ile gwiazdek ocenić ten produkt.
Nawilża faktycznie dobrze, ma konsystencję mocno ubitej smietany, wspaniale się wchłania, dobrze rozsmarowuje. Niby same plusy, a jednak... minusem jes dla mnie zapach. W pierwszym kontakcie, jakby cytrusowy, jednak po chwili mam wrażenie, że to sztuczny zapach kwasku cytrynowego. Jest on dość intansywny i może drażnić swą sztucznością. Sprawy pielęgnacyjne sa jednak załatwione na piątkę.