So Clear (Puder prasowany antybakteryjny) (stara wersja)

So Clear (Puder prasowany antybakteryjny) (stara wersja)

Puder antybakteryjny dla cery trądzikowej. Matujący i kryjący.

Cena: 14 zł

Super.

Mam resztki tego pudru i trudno mi się pogodzić z jego końcówka. Produkt jest dla osób które nie stosują mocnego makijażu, tylko lekki.

-dopasowuje się do jasnej karnacji
-antybakteryjny
-przyjemny w użytkowaniu
-przydatne lusterko

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Rozstałam się z nim już po pierwszym użyciu

Kupiłam go, ponieważ potrzebowałam jakiegoś pudru. Mój ulubiony się skończył i niestety musiałam kupić coś na zastępstwo. Skusił mnie on, był na promocji w rossmannie i miał całkiem fajny, jasny odcień. Niestety już po pierwszym użyciu pożegnałam się z nim i oddałam go koleżance. Dodam, że mam cerę tłustą.

+ bardzo fajny, jasny odcień, idealny dla bardzo jasnej karnacji
+ fajne było to, że miał lustereczko
+ cena jest całkiem w porządku

- opakowanie badziewne, przy każdym otwieraniu bałam się, że zniszcze
- gąbeczka, która do niczego się nie nadaje
- puder w ogóle nie widoczny na twarzy, nie robi nic! nic nie kryje, tak jakby rozpływał się w powietrzu, a ja jednak oczekuje od pudru w miarę fajnego krycia, ponieważ ze względu na moją tłustą cerę rzadko używam fluidów
- nie matuje na długo, prawie w ogóle?

Jednym słowem kompletnie się nie sprawdził! Od razu go oddałam, nie było sensu. Jeśli masz cerę tłustą NIE! Może być fajny dla osób, które używają podkładu, spełni się wtedy jako wykańczający makijaż.

Używam tego produktu od: użyłam tylko raz, to wystarczyło
Ilość zużytych opakowań: jedno - już oddane w inne ręce

Jak dla mnie ok! ;)

Przede wszystkim kusi ceną ;) nie mam cery z problemami ale kupiłam go, ze względu na to, że miał też tym niedoskonałościom zapobiegać. Wielki plus za to, że jest transparentny i moja blada twarz idealnie sie z nim stapia ;) Jest bezzapachowy, dużym minusem jest to, że matuje na krótko. Jak dla mnie jest okej ;)

Plusy:
-cena,
-kolor -transparenty,
-dobrze się sprawdza nawet bez podkładu (podkreślam, że nie mam cery tłustej),
-bardzo wydajny.

Minusy:
-krótkotrwały efekt matujący, ale warto mieć go ze sobą w torbie, lustereczko i gąbeczka są bardzo przydtane;)

Manicure - geometryczny french

nie dla mnie

jedyną zaletą tego produktu jest to, że nie robi efektu maski i w opakowaniu jest lusterko. w tym miejscu kończą się pochwały

WADY:
-te 7h to wymysł producenta, w rzeczywistości to max 5h
-słabe krycie, chyba że jako puder wykańczający makijaż
-właściwości antybakteryjnych nie zauważyłam, w pewnej chwili było wręcz odwrotnie. nie mam skóry skłonnej do trądziku itp. a jak zaczęłam używać tego pudru to mi jakieś dziwne syfy wyskoczyły na twarzy :/
-FATALNA gąbeczka, która w ogóle nie nakłada kosmetyku, a jedynie zostawia go w swoim wnętrzu

Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Idealny dla mnie

Według mnie jest to jeden z najlepszych pudrów matujących z tej półki cenowej. W rossmanie można go kupic za 11zł i przy codziennym stosowaniu starcza spokojnie na 2-3 miesiące.

Plusy:
+ Idealny kolor! Nie znalazłam jeszcze innego pudru, który tak idelanie wtapiałby się w moją skórę. Po nałożeniu wogóle go nie widać.
+ Bardzo poręczne opakowanie. Mocny zatrzask zapobiega przypadkowemu otworzeniu się, lusterko i gąbeczka pozwalają na poprawienie makijażu poza domem.
+ Jeszcze nigdy mi się nie pokruszył, a inne pudry i owszem.
+ Utrzymuje się dosć długo na skórze, bo dopiero po 5 godzinach konieczne są drobne poprawki.
+ Niska cena jak za taką jakość.
+ Wydajny - mi jedno opakowanie 9,4g starcza na około 3 miesiące przy codziennym stosowaniu.

Minusy:
- opakowanie niezbyt ładne, wygląda trochę tandetnie
- raczej nie jest przeznaczony dla cery tłustej, takiej na długo nie ujarzmi

Używam tego produktu od: dłuuugo
Ilość zużytych opakowań: 3 i pół

Nie dla mnie.

Produkt nie dla mnie. Mam lekko tłustą cerę na policzkach i brodzie i suchą skórę na czole. Ale po kolei.

Puder ma bardzo fajne opakowanie, zamykane na taki mocny zatrzask, w środku lusterko. Sama zawartość opakowania mnie nie zachwyciła. Matowił, ale tylko na ok. 2 godziny, choć moja cera nie świeci się jkaoś bardzo, tylko tak całkiem w normie :). Niestety bardzo podkreśla suche skórki, BARDZO! Jest mało wydajny, bardzo lubi się kruszyć i wtedy ciężko się go używa. Zaletą był dla mnie kolor, wybrałam transparentną wersję pudru i była ok. Jednak ogólnie jestem na nie.

Używam tego produktu od: trzech miesiący

Mój KWC !

PRZEDE WSZYSTKIM: Nareszcie znalazłam puder, którego producenci przewidzieli istnienie osób z bardzo jasną karnacją. I nie mam na myśli jasnego beżu, tylko niemalże biel. Cieszę się, bo wszystkie jasne beże czy inne udziwnienia były wiecznie dla mnie za ciemne.

Poza tym: mogę rano nałożyć bazę z BB kremu Garniera, na to fluid Illuminating od Wibo, wykończył tym właśnie pudrem i mam zagwarantowany brak błysków na twarzy przez dobre 4-5 godzin. Nie zapewniają tego nawet bardzo drogie pudry. Gąbeczka dołączona do pudru nie jest może szczytem marzeń, ale też nie jest zła. Dodatkowo puder ma poręczne lusterko.

Mam jeszcze bardzo osobisty plus tego pudru. Jego opakowanie jest jasne, co mi bardzo odpowiada. Kiedy mam puder w ciemnym opakowaniu, to jest mi go ciężko znaleźć wśród bałaganu w torbie, natomiast ten znajduję w moment, bo jego błękitne opakowanie się wyróżnia.

Jedynym minusem jest to, że puder się dość mocno kruszy, ale wystarczy trzymać go w kosmetyczce, która jest w miarę miękka i amortyzująca i nie będzie z tym problemu.

POLECAM!!!

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Super.

Teraz jest chyba nowa wersja i zdecydowanie po nią sięgnę.

PLUSY:

+ Bardzo wydajny. Nakładam go pędzlem i w ogóle go nie ubywa.

+ Bardzo przyjemny, sybtelny zapach, uwielbiam go.

+ Dobrze matuje.

+ Przedłuża trwałość podkładu.

+ Nie zapycha.

+ Do pewnego stopnia tuszuje niedoskonałości! Nawet bez podkładu, gdy nałożę go na nos to te czarne zaskórniki robią się mniej widoczne. A co podkład nie do końca zakrył, to puder stanowi idealne wykończenie.
Makijaż wystrzymuje cały dzień bez poprawek.

MINUSY: Cóż.. minusem może być jeden odcień. Wiele osób mówi, że jest za jasny. Chociaż kompletnie tego nie rozumiem, bo nałożony pędzlem idealnie wtapia się w cerę. Dla mnie nawet mogłby być jeszcze trochę jaśniejszy. Ale jestem bardzo blada więc jest ok.

Używam tego produktu od: pół roku.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

ujdzie w tłoku

Kupiłam, bo nie miałam zbyt dużo gotówki, a akurat mi się puder skończył. Nie wiem dlaczego akurat on. Skusiła mnie cena i nic więcej .. Wzięłam pierwszy lepszy.

+cena
+ładnie kryje
+lusterko
+wydajny

-opakowanie
-nie do cery przetłuszczającej się
-matuje na krótko
-jasny odcień-jak mąka..

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

nieciekawy

Wzięłam go na szybko w drogerii, bo akurat wpadł mi w dłonie. Puder na początku wydawał się ok, ale wady wyszły przy "bliższym poznaniu". Robi plamy na twarzy niestety, schodzi z buzi pozostawiając pomarańczowe place, niemiłosiernie ciemnieje na podkładzie. Opakowanie też na minus, gdyż skruszył się gdy pozostało mi trochę produktu przy ściankach opakowania. Cena 10 zł to niewiele, ale wolę zainwestować w coś lepszego.

bardzo okej :)

Jak najbardziej okej, mam również podkład z tej serii i jestem bardzo zadowolona, trzymają się długo, ładnie kryją. nic tylko chwalić ! jedynym minusem jest opakowanie takie tandetne troszeczke :D mozna aplikować zarówno pędzlem jak i tą watką(?) która jest w opakowaniu.

Na prawdę OK

Podkład jest na prawdę dobry, mimo tego że jest tani. Ale wiadomo tani nie zawsze znaczy zły. Tak właśnie jest w tym przypadku.
Kupiłam go dlatego, że szukałam jakiegoś lekkiego podkładu na lato. W oko wpadł mi własnie ten. Dziwie się tym, ktorzy piszą, ze podkład jest cięzki i tworzy maskę.. Kosmetyk bardzo dobrze sie sprawuje, ale jedyne czego mu brakuje to trwałość. Efekt nie trzyma się zbyt dugo, ale zauważyłam, że jak nałozy się go odrobine wiecej to dłuzej sie utrzymuje.
Ten podkład + puder w kamieniu = dobry, naturalny makijaż.
Ogólnie - polecam.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego