Lancome, Primordiale Nuit

Lancome, Primordiale Nuit

Uważam, że jest doskonały, już po pierwszym zastosowaniu czuje się głębokie nawilżenie, a po nocy cera jest wypoczęta jak po powrocie z urlopu. Świetnie się wchłania, cudownie pachnie, działa relaksująco. Gorąco polecam.

Cena: ok. 190 zł / 30 ml, ok. 260 zł / 50 ml

Godny zaufania

Moim zdanie jest to krem godny polecenia dla młodych kobiet.Świetnie nawilż buzie nie jest cieżki.Mnie nie uczulił .Jednak nie posiada on żadnych cudownych właściwosci odmładzających,po prostu pozadny krem na noc.

Używam tego produktu od:1,5 roku

duża przyjemność

Pierwszy krem Lancome, z którego jestem naprawdę zadowolona.Bardzo dobrze nawilża i odżywia. Rano buzia jest gładka, wygląda na zrelaksowaną i wypoczętą.Krem ma solidną konsystencję, ale w rezultacie podczas aplikowania okazuje się dosyć lekki, łatwo się wchłania i zostawia przyjemny film na twarzy (tego oczekuję od kremu na noc).Zapach jest dość intensywny, różany - może się podobać, dla mnie jednak zbyt agresywny, na noc wolę coś bardziej wyciszającego.

bardzo dobry

Odżywia, nawilża i relaksuje cerę.Rankiem twarz jest wypoczęta, rozluźniona, wygładzona.To dla mnie taki eliksir na specjalne okazje.Może troszkę za bardzo nawilża i wywołuje u mnie powstawanie sebum, ale w końcu to krem na noc. :)

depilacja czego nie wolno

przeciętny

Cena wysoka a jakość przeciętna. Nie zauważyłam efektów stosowania, jedynie minimalne nawilżenie skóry. Nie kupię już chyba nigdy kosmetyku pielęgnacyjnego Lancome - cena wygórowana, a efektów - brak. Krem pod oczy z tej samej serii daje także mierne rezultaty.

Oceniam na 4.00

Nawilżenie niezaprzeczalne, zapach super, szybko niestety znika ale może to dlatego, ze trudno mu sie oprzeć. Polecam bardzo.

Oceniam na 5.00

Jest to naprawdę świetny krem. Coprawda używa go moja mama (jest pod jego wrażeniem), ale mi też się zdażyło parę razy. Efekt jest wspaniały, skóra jest nawilżona, odżywiona, wypoczęta. Dobrze się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, ma przyjemną konsystencję i zapach. Od czasu do czasu moja młoda skóra potrzebuje energetycznego zastrzyku, wtedy sięgam po Primodiale nuit. Extra !

Oceniam na 4.00

Ten zapach.... Rzeczywiście uczucie nawilżenia jest niezaprzeczalne. I ma bardzo ładny kolor. Szybko się wchłania. Rano cera jest naprawdę w dokonałej formie.