Hydrofirming Day Lotion SPF 15 (Emulsja głęboko nawilżająca na dzień SPF 15)

Hydrofirming Day Lotion SPF 15 (Emulsja głęboko nawilżająca na dzień SPF 15)

Świetnie nawilża, wspaniale się rozprowadza, ma bardzo lekką konsystencję, bardzo wydajne opakowanie starcza na miesiące, opakowanie z pompką - używając nie zanieczyszczamy kremu, ekologiczne opakowanie, tani kosmetyk...

Cena: 29,90 zł

don't

Jeszcze takiego kremu nie miałam! nie wiem, co za składnik tam wsadzili, ale dzięki niemu doczekałam się, po krótkim czasie stosowania, białych kaszaków, czy czegoś na ich kształt. Wobec takich karygodnych efektów żadna fantastyczna pompka opakowania nie ratuje tego, dzięki Bogu, wycofanego produktu

Używam tego produktu od:używałam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:pół

Uczulający

Cieszę sie że firma Avon wycofała ten krem ze sprzedaży, dostałam go w prezencie od koleżanki, która dostała na niego uczulenie, niestety ja też dostałam po nim uczulenie, taką dziwną białą wysypkę na twarzy, strasznie żałowałam że się połasiłam na ten krem. Nkomu nie polecam tego kremu. Mam tłustą cerę , a on był do mieszanej, strasznie mi się twarz świeciła, okropieństwo.

Odradzam

Witam wszystkichMam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania, po tym kremiku moja twarz okropnie się świeciła :( użyłam go kilka razy, nie odczułam nawet nawilżenia, później starałam się wykorzystać w inny sposób np do dłoni.... :(

Avon Mark - relacja

rozczarowanie...

kupiłam wierząc, że pomoże mojej mieszanej cerze... cóż, nadaje się jedynie do używania na skórę przesuszających się policzków. Ogólnie - nie polecam.

do jakiej cery??

Mam cerę suchą i czasami stosuję tą emulsję jako "szybki nawilżacz pod kremik" - do tego się nadaje. Wchłania się szybko, ale faktycznie zostawia lekki filmik. Mnie to nie przeszkadza, ale dla cery tłustej lub mieszanej to chyba się mało nadaje. No i dla mojej cery jest mało wydajna ;). Plus za opakowanie z pompką. W sumie oceniam na ** i pół.

Kepski

Mam mieszana skóre i mimo tego ze ma lekka konsystencje:)niestety na twarzy tworzy dość tłusta powłoke:( Jedno co dobre to opakownie (chodziaz mogloby byc plastkikowe a nie szklane ) z pompką dzieki czemu jest wydajny ale dla mnie to za malo nawet na 2 gwiazdeczki:(

a ja go lubie

ja go lubie, moze to zalezy od cery;) Dobrze nawilza, od razu czje roznice.Fakt ze zostawia lekki film, ale sadze ze jest do przezycia. Wygodne opakowanie, niska cena. Szkoda tylko ze firma go juz wycofuje;(

fatalna

Wchłania się kiepsko a w dodatku bardzo natłuszcza skórę.<BR>Odradzam tłustym i mieszanym.

co kto lubi

Wygodny dozownik, krem dobrze sie wchłania, ale działania nawilżającego nie zauważyłam. Dla mnie nie nadawał się pod makijaż, nie byłam w stanie rozprowadzić podkładu wodoodpornego (tej samej firmy), gdyż tworzyły sie ruloniki, które zdejmowałam z twarzy, brrr. Jego zaletą jest to, że nie podrażniał mi oczu, jak większość kremów Avonu (chyba jakieś środki zapachowe mi nie służą, które są także w kremach do rąk tej firmy). Krem nie jest wart swej ceny.

mi nie odpowiadała

Kupiłam ją ponad rok temu i właśnie wczoraj w końcu wylądowała w koszu,dotąd próbowałam mimo wszystko używać,choćby do rąk...<BR>Faktycznie,konsystencja emulsji jest lekka,ale fatalnie po niej błyszczała twarz,miałam wrażenie,że w ogóle się nie wchłania,ponadto nieprzyjemnie wałkowała się(nie znoszę tego,a dotyczy to wielu kosmetyków AVON-u).