Biotebal, Rzęsy XXL, Serum pobudzające wzrost rzęs

Biotebal, Rzęsy XXL, Serum pobudzające wzrost rzęs

Biotebal rzęsy XXL to specjalistyczne serum, które już po 3 tygodniach stosowania zapewnia efekt długich, pięknych i zdrowych rzęs. Dzięki specjalnej formule Inno-BiBiotin™, skutecznie i bezpiecznie wydłuża, pogrubia i wzmacnia rzęsy oraz brwi. Zawiera bimatoprost - znany i uważany obecnie na świecie za jeden z najskuteczniejszych składników pobudzających wzrost rzęs i hamujący proces ich wypadania oraz składniki pochodzenia roślinnego o właściwościach łagodzących.

stymulujące wzrost
w tuszu
<10ml
hipoalergiczna
żel

Efekt XXL :)

Znacie to uczucie, kiedy piękne rzęsy 1 do 1 zaczynają po miesiącu wypadać a z waszych własnych nie zostaje prawie nic? Ja znam.... Wtedy zazwyczaj zaczynam stosować odżywki do wzrostu rzęs. Stosowałam już kilka różnych i muszę przyznać, że dość sceptycznie podchodziłam do Biotebal a tu niepodzianka!

Pierwsze efekty po okołu 2,3 tygodniach a po okołu 5,6 - efekt wow! Rzęsy o wiele dłuższe, odbudowane (wyglądają o wiele lepiej niż moje naturalne bez używania odżywek).

Serum bardzo łatwo się aplikuje - uwielbiam pędzelek eye liner :)
Nie szczypie i nie podrażnia. Pomimo tego, że wydaje się bardzo malutkie jest naprawdę wydajne.
Kilka razy zapomniałam go zaaplikować a efekt i tak się pojawił, także super :)

Cena serum także dobra. Dostępność? Tu także dobrze - widzę je w większości aptek :)

Minusy? Jeden - słabej jakości plastikowa buteleczka - po około 2 tygodniach połamana nakrętka. Mimo to i tak bardzo polecam!

Zostaję przy 4Long Lashes

Skusiłam się niską ceną i dobrymi opiniami. Stosowałam do samego końca i stwierdzam, że $long lashes to ten produkt nie przebije. Niestety. Moje rzęsy są bardzo długie ale cienkie. Po Biotebal nie zauważyłam żadnej różnicy. Nie wzmocnił, nie pogrubił, nie zrobił nic co by mnie skłoniło do dalszej kuracji. Dziękuję ale u mnie się nie sprawdził.

Dobry dla rzęs lecz kiepski dla oczu

Faktycznie odżywka działa- po miesiącu stosowania zauważyłam efekty, czyli dłuższe i ciemniejsze rzęsy. Niestety efektem ubocznym po każdym zastosowaniu produktu byly bardzo czerwone i opuchnięte powieki. Dodatkowo do tych objawów doszło pieczenie oczu. Pomimo tego, iż odżywka dawała efekt po dluzyszm stosowaniu to jednak nie wynagradzala tego, że skóra przy oczach była bardzo podrazniona.

Super serum!

Używałam serum przez kilka tygodni i naprawdę działa! Moje rzęsy mają teraz ładny czarny kolor, mają zwiększoną objętość, wyglądają na silne i zdrowe. Obecnie używam go raz na jakiś czas, ale nie miałam efektu odstawienia (czyli nadmiernej utraty rzęs jak po Long 4 Lashes). Cena w odniesieniu do działania jest bardzo przystępna, w aptece DOZ można go kupić już za 34,90, gdzie Long 4 Lashes w promocji -50% kosztuje 40 zł. A moim zdaniem serum Biotebal rzęsy XXL jest o niebo lepsze jeżeli chodzi o efekty.

świetny

Szczerze polecam! Wcześniej długo i systematycznie stosowałam inne odżywki dostępne w aptekach, ale niestety bez większych efektów. Zachęcona opiniami kobiet zamieszczonymi na YouTube, postanowiłam spróbować i... miła niespodzianka, ponieważ po około dwóch tygodniach były już widoczne efekty, szczególnie zaczęły odrastać i gęstnieć moje brwi.Teraz, po dziesięciu latach, znów odzyskuję pięknie zarysowane, gęste łuki brwiowe, a i rzęsy są wyraźnie dłuższe, gęstsze i ciemniejsze, a to wszystko po miesiącu stosowania Bioteball Rzęsy XXL. Nadal stosuję odżywkę i cały czas widzę poprawę.

Działa - dłuższe i mocniejsze rzęsy

Zużyłam 1 opakowanie odżywki Biotebal, minęły już ponad 2 miesiące od kuracji, rzęsy zdążyły wrócić do stanu sprzed używania odżywki i na ten moment zastanawiam się nad zakupem kolejnego opakowania.

Efekty jakie daje nam ta odżywka są zadowalające - rzęsy wydłużają się, wzmacniają, są grubsze i ciemniejsze. Codzienne malowanie oczu zajmuje dużo mniej czasu, bo wystarczą 2 pociągnięcia tuszem i oczy są wyraziste.
U siebie nie zauważyłam zgęstnienia rzęs, na co po cichu liczyłam, ale jak napisałam efekt i tak jest super. Nie wystąpiło u mnie wyraźne podrażnienie oczu, czy pogorszenie wzroku, jednak niekiedy nad linią rzęs dawało się zauważyć delikatne zaczerwienienie. Produktu nakładałam niewielką ilość, starając się nie dopuścić do przedostania się do oka.
Po zakończeniu stosowania nie zaobserwowałam wzmożonego wypadania rzęs ani pogorszenia ich stanu w stosunku do tego co było przed rozpoczęciem kuracji.

Serum znajduje się w opakowaniu z poręcznym pędzelkiem, który umożliwia dokładną aplikację na linię rzęs.

Cena w stosunku do innych produktów na rynku w porządku. Produkt jest wydajny.

Bardzo fajny

Bardzo skuteczne serum do rzęs :)naprawdę zgodne z tym co w opisie że po 3 tygodniach wyraźnie jest zauważalne że rzęsy zaczynają rosnąć dosyć intensywnie i że gęstość ich też jest widoczna . Już dawno nie miałam tak pięknych i odżywionych rzęs .teraz nie wymagają aż tak intensywnego tuszowania wystarczy kilka razy przeczesać szczoteczką i wyglądają naprawdę imponująco ,serum godne polecenia !

znakomita

używam już drugiego opakowania tej odżywki, pierwsze wystarczyło mi na ok. pół roku. używałam na początku codziennie wieczorem na oczyszczoną skórę wokół oczu. u mnie efekty pojawiły się po ok. 3 miesiącach stosowania i był to efekt, na który czekałam. rzęsy są dłuższe, gęstsze i takie sztywno-sprężyste, mocniejsze. pomalowane tuszem robią efekt "wow". pomysł doklejania rzęs odszedł w zapomnienie, bo teraz mam firanki za jedyne 40zl, jak się dobrze poszuka. co ważne, po zakończeniu kuracji rzęsy nie lecą. dla podtrzymania efektu używam 2-3 razy w tygodniu.

Po prostu dobra

Biotebal często porównywany jest z Long 4 Lashes. Na opakowaniu Biotebal jest informacja, że efekt jest po 3 tygodniach, a u mnie fajne efekty widać było dopiero po 2 miesiącach. Nie jest to spektakularny efekt jak po Long 4 Lashes, ale nie mogę powiedzieć, że Biotebal nie działa. Rzęsy miałam krótkie i rzadkie, a po zastosowaniu odżywki stały się mocniejsze, bardziej czarne, dłuższe i zagęściły się. Dla ładnego efektu odżywkę trzeba stosować regularnie, ale dla miłych dla oka efektów warto ;)

Rzęsy po nim wypadają a nie rosną.

I chyba na tym powinnam zakończyć tę recenzję. Zamiast wzrostu rzęs zauważyłam ich wypadanie.
Preparat poza tym jest wydajny, bezzapachowy, nic nie szczypie w oczy, ma miękki pędzelek jak od eyelinera, ale odstawiłam go po kilku tygodniach, bo efekt wypadających rzęs jedynie się nasilał.

Mega zadowolenie, ale...

Używałam go dość dlugo, 4 miesiące, bardzo wydajny, lecz cena jak dla mnie troszkę przesadzona. Efekty byly widoczne, moje rzesy byly jak doczepiane, nie musialam ich malować a wyglądały pięknie.

Lecz po czasie zobaczyłam niechciane skutki uzywania tego produktu. Rzesy zaczęły wyrastać mi w kąciku oka, co niestety powodowalo wieczne kłucie i podrażnienie oka. Po skonczeniu buteleczki nie kupilam kolejnej.
Wadą która mogę podkreślić jest również pędzelek który jest dość niewygodny i nie aplikuje serum tak jak powinien.

Działa

Jest to moje drugie serum do rzęs po L`biotice i muszę powiedzieć,że z tego jestem również bardzo zadowolona.
Efekt pojawił się bardzo szybko bo po dwóch tygodniach,teraz minęły dwa miesiące i rzęsy są naprawdę długie
Umieściłam jeszcze zdjęcie-tak rzęsy wyglądają bez makijażu,a obok pomalowane