Pojedyncze cienie do powiek

Pojedyncze cienie do powiek

Super delikatne i aksamitne cienie są łatwe i komfortowe w aplikacji. Dają efekt subtelnego i bardzo trwałego makijażu.

najlepsze!!!

nareszcie je znalazłam :) Dogrzebałam się wreszcie, że ta firma to wcześniejsza Xena, a ja kupiłam te cienie jeszcze właśnie pod nazwą Xena. I bardzo się cieszę że firma nie znikła, bo te cienie są moimi najukochańszymi, mam je już chyba z 4 lata i ciągle kocham je najbardziej, szczególnie kolor 113 (mam nadzieję że po zmianie nazwy jest to ten sam kolor, taki chłodny, bardzo naturalny satynowy beż). Cienie są cudne, bardzo trwałe i wydajne, świetnie się dają łączyć z innymi, no i KOLOR CUDNY!!! Muszę się wybrać na przegląd po sklepach, żeby sprawdzić czy faktycznie PS to to samo, co mam jako Xena, ale jeśli tak, to szczerze polecam, ja na pewno dokupię ich jeszcze dużo :)Używam tego produktu od: 3-4 lata

EDIT: Właśnie sprawdziłam na moim pudełeczku adres firmy - jest ten sam co na stronie PS a więc to ta sama firma :) Czyli teraz już z 1000% pewnością polecam :) ja już się nie mogę doczekać kiedy je dopadnę :D

najlepsze (obok Clinique)

Baza przy stosowaniu tych cieni jest zbędna. Trzymają się cały dzień. A cerę mam tłustą i na moich powiekach prawie wszystkie cienie się rolują. Wytrzymałość tych cieni oceniam na 5+ :) Dla przykładu: umalowałam się nimi dziś o 6 rano, teraz mija ponad 12 godzin, a cienie wciąż w takim samym stanie na powiekach. Kolor nie wyblakł, a cienie się nie zrolowały:)

Mam kolor 113, który jest b. naturalny. Warto zaznaczyć, ze na powiece kolor jest taki sam jak w opakowaniu.

Cena bardzo przystępna.

Na 100% kupie kilka innych kolorów. Jestem zachwycona.

Ilość zużytych opakowań:

Moje paskudy!!

Napisałam Paskudy, bo to cienie,które mnie totalnie rozpaskudziły - od kiedy je używam (już ze 3-4 lata) nic innego mi nie chce podpasować a już na pewno nic innego za porównywalne pieniądze. Zdecydowanie najtańsze z tych najlepszych. pojedyncze cienie są tak ogromne, że.żadnego nie udało mi się jeszcze skończyć. Są bardzo wydajne, mięciutkie i aksamitne, są w różnych wersjach ale większość jest półperłowych - takich satynowych. Utrzymują się bez bazy nawet przez cały dzień.I to co napisał Mia -wszędzie i od zawsze kosztują tyle samo - tylko 17 zł!!
Fajne są też w wersji z brokatem !
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:mam ok.6 kolorków pierwsze od 3 lat ...
Muszę donieść, że ostatnio zmieniło się zewnętrzne opakowanie, aplikator i cena. Teraz cienie są w etui, w które wchodzi też super jakości pacynka. Nowa cena to 25 zł. Nadal uważam, że warto a naewt jeszcze bardziej!!

Eris film 1

REWELACJA!

Cienie sa swietne! Trwale ( nie rozmazuja, nie zbieraja w zalamaniach, makijaz bez bazy wytrzymuje calonocne imprezy ;)), latwe w aplikacji, sliczne kolory ktore mozna mieszac i laczyc ze soba - co daje mozliwosc wielu kombinacji makijazy :) Do cieni dolaczone gratis 2 aplikatory. Ladne i odporne na wstrzasy opakowanie! Jedyny minus- trudno dostepne! :( Cena za to przystepna i wszedzie taka sama, to wielki plus Sagana!