Huile d'Ales, Kuracja intensywnie nawilżajaca do włosów w ampułkach

Huile d'Ales, Kuracja intensywnie nawilżajaca do włosów w ampułkach

Rewitalizujący kompleks olejków roślinnych poprawia kondycję włosów, wygładza, nawilża i chroni przed kolejnymi zniszczeniami. Działanie: utrzymuje prawidłowe nawilżanie włosa, zmiękcza zrogowaciałe komórki naskórka, odżywia i chroni włosy, łagodzi podrażnienia, wzmacnia włosy. Przeznaczenie: przeznaczony do włosów suchych, matowych, ze zniszczonymi końcówkami, po zabiegach chemicznych. Stosowanie: skropić włosy partia po partii, wmasować zaczynając od końcówek włosów do nasady w celu prawidłowego wchłonięcia preparatu we włosy, pozostawić na 10 - 15 minut, spłukać obficie i umyć włosy szamponem.

OK z plusem

Plusy:
+ bardzo dobry skład, bogaty w naturalne olejki
+ SPEŁNIA OBIETNICE PRODUCENTA - po kilkukrotnym użyciu włosy są w zdecydowanie lepszej kondycji - sa bardziej zdyscyplinowane, nawilżone, nie puszą się
+ nie ma problemu ze zmyciem olejku z włosów
+ wydajność - ampułka spokojnie wystarcza na pokrycie nawet moich długich i bardzo gęstych (tfu, tfu!) włosów :)

Minusy:
- sposób przygotowania: ampułki są (jak dla mnie) ciężkie do przełamywania
- rozpylacz; myślałam że w moim opakowaniu był jakis felerny ale zakupiłam drugie i to samo. Strasznie się zatyka, ma bardzo szeroki promień rozpylania :) Cała łazienka w olejku.

Ogólnie produkt jest naprawdę dobry, działanie olejków widać już po pierwszym zastosowaniu. Jednak moim zdaniem producenci powinni popracować nad sposobem aplikacji, zwłaszcza nad atomizerem.
Polecam Paniom z włosami zniszczonymi zabiegami fryzjerskimi, po lecie, po rozjaśnianiu włosów.
Jest naprawde godny uwagi :)

Używam tego produktu od: okolo 3-4 miesiące, ampułka co tydzień
Ilość zużytych opakowań: 2 po 5 ampułek każde

cudowna

- piękne i błyszczące włosy
- doskonale nawilża

Pozostawiłam ją na całą noc, rano umyłam włosy, wyprostowałam i nigdy, ale to nigdy wcześniej nie miałam tak pięknie błyszczących się włosów.

Z natury mam płowe, puszące się włosy, ani skręcone ani proste, poprostu nijakie, nawet po użyciu prostownicy nie są idealnie ujarzmione, a tu taka niespodzianka.

Używam nie częsciej jak raz w miesiącu.

Polecam!

Używam tego produktu od: stycznia 2012

Ideał

Jeszcze niedawno miałam na głowie suche siano, mimo stosowania różnych wspomagaczy, w dodatku to siano miało wielkie tendencje do zbijania się w strąki, bez względu na to, czy użyłam odżywki albo silikonu, czy nie. Wystarczyło kilka podmuchów wiatru i na głowie kołtun.

Ale to już było... :D

Ten olejek pozbawił mnie tych wszystkich 'atrakcji' i to od pierwszego użycia. Po pierwsze mało tak naprawdę przypomina olejek - ma konsystencję płynu, pachnie wyraźnie cytrusami i szałwią, spłukuje się bez problemu nawet samą wodą, chociaż z założenia jest to produkt typu pre-wash.
Mam jedno zastrzeżenie - jest go mało. Ampułka 10ml z trudem wystarcza mi na pokrycie włosów (mam do łopatek), a producent zaleca jeszcze spryskać skórę głowy :(
Natomiast jeśli chodzi o efekty, są genialne :) Super nawilżenie, super błysk, włosy są sypkie, i to wszystko bez minimalnego nawet obciążenia. Efekt taki utrzymuje się około tygodnia, więc traktuję to jako cotygodniowy zabieg (w cieple i pod czepkiem działa zdecydowanie lepiej).
Bardzo polecam. Będę mu wierna aż po grób ;)

Jestem w trakcie 3-go opakowania.