Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Calvin Klein, Euphoria EDP

Calvin Klein, Euphoria EDP

`Euphoria` to seksowny zapach działający na wyobraźnię. Został stworzony dla kobiet, które dążą do absolutnej wolności. Są pewne siebie i charakteryzuje je wrodzona elegancja.
To zapach, którym Calvin Klein zaskoczył wszystkich. Świeży, lekko owocowy sprawia, że poczujesz euforyczny przypływ energii, czerpanej z egzotycznych kwiatów i owoców.
Flakon, którego inspiracją były pąki orchidei zaprojektował Fabien Baron.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: owoc granatu, daktyle, zielona nuta
nuta serca: kwiat lotosu, kwiat champaca, czarna orchidea
nuta bazy: płynna ambra, czarny fiołek, akord kremowy, drzewo mahoniowe.

76% jesień/zima 24% wiosna/lato

Używa produktu od: próbka

Piekny zapach

Zapach jest bardzo mocny, wyrazisty, mocno go czuć na ubraniach. Buteleczka ślicznie ozdobiona.Zapach rozwija się w interesujący sposób, stając się coraz cieplejszy, otulający, uspokajający.

mieszane zdanie

Perfum na mnie dziwnie pachnie,jest mocny ,czuje lekko zapachy męskie ,nawet moja siostra kiedys powiedziała, że pachnę mężczyzną i czy sie tuliłam do swojego faceta :D
Ale.... po czasie zaczyna być całkiem przyjemny ,nie nadaje się na lato ,jest intensywny . Moja znajoma go miała,psika się nim na każdym kroku , kupuje nawet podróbki bo tak go lubi .

Zapach woww

Zapach trwały.
Wydajność super.
Zapach nie jest męczący - czyli nie przysparza mnie o ból głowy .
Delikatny zapach.
Cena Ok.
Gorąco polecam
Używam od miesiąca i kupie następny

Bardzo dobry

Bardzo seksowny, a zarazem elegancki. Według mnie lekki, ale być może to kwestia tego, że wolę cięższe nuty. Używam go na dzień, do pracy. Idealny na jesień. Cena Kleinowska - nie za tanio, nie za drogo. Utrzymuje sie dość długo, ale trzeba wykonać ok 2 poprawek w ciągu dłuuugiego dnia. Na ubraniach zostaje natomiast bardzo długo :)

Margot Robbie Calvin Klein

wyrazisty intensywny piekny zapach dobra cena ladna butelka

Woda perfumowana Calvin Klein Euphoria oczaruje Cię i otuli zmysłowym, świeżym i wyrazistym zapachem.
Na początku olśni Cię soczysty zapach granatu, dzięki któremu poczujesz się lekko i świeżo. Jednak to nie egzotyczny owoc doprowadzi Cię do całkowitej euforii, lecz zniewalająca woń czarnej orchidei i kwiatu lotosu wsparta mahoniowo-bursztynowym akordem. Uwagę zwraca też charakterystyczny kształt flakonu przywodzący na myśl kwiat orchidei w pełnym rozkwicie.

Mega!

Super perfumy dla kobiet pewnych siebie, mocny zapach i mega trwałość. Perfumy są bardzo wydajne, a zapach utrzymuje się cały dzień.
To jest to czego od dawna szukałam!

Intrygujący

Zapach intrygujący i trochę ciężki. Po pierwszym psiknięciu czuć tą jego 'ciężkość', dopiero w trakcie utleniania się zapach staje się jakby słodki. Według mnie zapach typowo pod klimat zimowy, na lato może być za ciężki. No i nie każdemu może się spodobać. Dodać jeszcze mogę że jest trwały, na ubraniu czuć go jeszcze następnego dnia.

miałam i dobrze, że się skończyły

Flakonik bardzo fajny, ciekawy i wytrzymały, śmiało można nosić w torebce bez obaw. Zapach okropny duszący jakiś taki ostry, wręcz mnie drażnił. Trwałość dość dobra

Mnie euforia nie ponosi....

Otwiera się czerwonymi owocami pruszonymi cukrem pudrem. Póżniej dochodzi lekki fiołek który szybko kryje lotos- w tym przypadku kredowy. W sercu odzywa się orchidea i byłoby pięknie gdyby już została tak zawiesisto cukrowa niestety wtedy dołącza się ta piżmowa baza która psuje całość a szkoda bo zapowiada się super. Nie jestem w stanie zrozumieć magii Ephorii. Poważnie

Perełka wśród zapachów

Kiedyś używała go moja współlokatorka i od tamtego czasu zawsze był w mojej pamięci. Choć zawsze myślałam, że to nie jest mój zapach, to ostatnio postanowiłam spróbować i zażyczyłam sobie go pod choinkę. Jest przepięęękny. Kobiecy, głęboki, uwodzicielski i co najważniejsze - utrzymuje się cały dzień, na szyi, na włosach, odzieży. Uwielbiam ten zapach i szczerze żałuję, że wcześniej się na niego nie zdecydowałam. Mój absolutny ulubieniec, choć bardzo różni się od moich dotychczasowych perfum, to jest jedyny w swoim rodzaju. Elegancki flakon zdobi moją toaletkę, a zapach szyję.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Piękne

To przepiękny zapach dla kobiety seksownej, zmysłowej, pewnej siebie...
Ma w sobie to "coś" czego szukam w perfumach...I pewnie kupowałabym je jak wściekła...tylko...zwyczajnie mnie na nie nie stać..a szkoda...naprawdę je uwielbiam...niemniej flakonik, choć uroczy, jest niezbyt wygodny do noszenia w torebce. Cóż...na razie zadowoliłam się tańszym odpowiednikiem, ale CK z pewnością pojawią się na mojej toaletce

Euphoria dobra na codzień

Klasyczny zapach , którego używam od bardzo dawna .
Odpowiedni dla kobiet pewnych siebie , zmysłowy z nutą tajemniczości .
Jednak jego trwałość nie zadawala mnie w 100% .

Intrygujący i rozpoznawalny

Od zawsze podobał mi się ten zapach, ale przez lata nie chciałam go kupować. Wydawał mi się zbyt pospolity, używało go większość moich koleżanek. Po kilku latach zrobiłam do niego drugie podejście. I od razu kupiłam opakowanie 100ml. Tez zapach jest intrygujący, ciekawy, seksowny i rozpoznawalny. Większość kobiet, które choć trochę interesują się branżą perfumeryjną od razu je rozpoznają. Zapach zwraca uwagę mężczyzn. Perfumy raczej do używania jesienią i wieczorową porą. Chyba, że tak jak ja lubicie dość ciężkie i mocne zapachy. Ja używam tego zapachu od rana i w środku tygodnia. To zapach "ciepły", otulający, intensywny. Dla kobiet nie bojących się zwracać na siebie uwagi.