Calvin Klein, Euphoria EDP

Calvin Klein, Euphoria EDP

`Euphoria` to seksowny zapach działający na wyobraźnię. Został stworzony dla kobiet, które dążą do absolutnej wolności. Są pewne siebie i charakteryzuje je wrodzona elegancja.
To zapach, którym Calvin Klein zaskoczył wszystkich. Świeży, lekko owocowy sprawia, że poczujesz euforyczny przypływ energii, czerpanej z egzotycznych kwiatów i owoców.
Flakon, którego inspiracją były pąki orchidei zaprojektował Fabien Baron.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: owoc granatu, daktyle, zielona nuta
nuta serca: kwiat lotosu, kwiat champaca, czarna orchidea
nuta bazy: płynna ambra, czarny fiołek, akord kremowy, drzewo mahoniowe.

79% jesień/zima 21% wiosna/lato

Używa produktu od: próbka

Piekny zapach

Zapach jest bardzo mocny, wyrazisty, mocno go czuć na ubraniach. Buteleczka ślicznie ozdobiona.Zapach rozwija się w interesujący sposób, stając się coraz cieplejszy, otulający, uspokajający.

Fajny zapach

Perfumy te dostałam w prezencie, jestem przywiązana do zupełnie innego zapachu, ale te stanowiły miłą alternatywę.

Ciężko ocenić perfumy pod względem zapachu, to zdecydowanie indywidualna kwestia, każdemu podoba się co innego.W pewnym momencie zdawały mi się zbyt ciężkawe i słodkie, także raczej sama sobie ich nie kupię.

Są bardzo trwałe, butelka ma oryginalny kształt, w porówaniu do cen innych markowych perfum nie jest tak źle.

piękno w czystej postaci

Ten zapach zakładam na siebie nałogowo. Piękny, intensywny, długo utrzymujący się i - co więcej - mam wrażenie że na każdym pachnie inaczej, ale tak samo pięknie.

niezmiennie fascynuje

Pokochałam go miłością absolutną, pokochałam go od pierwszego hm....powąchania:). Urzeka mnie niezmiennie i nic nie wskazuje na to, by mi się kiedykolwiek znudził. Świeży, a zarazem elegancki. Wyrazisty, a jednocześnie delikatny. Dobry do pracy, dobry na wieczór, tak naprawdę dobry na każdą porę roku (no, może z wyjątkiem upalnego południa w środku lata :). Idealne dopełnienie szpilek, małej czarnej i czerwonej szminki. Z powodzeniem może być wizytówką kobiety eleganckiej, pewnej siebie, a jednocześnie kobiecej i wrażliwej. Polecam!

Margot Robbie Calvin Klein

Zapach który nigdy się nie znudzi...

Należę do tych osób, którym każde perfumy prędzej czy później się znudzą. Ale nie te... Jest to zapach piękny, kobiecy, delikatny a zarazem silny. Na każdej osobie pachnie zupełnie inaczej. Cechuje go mega trwałość. Uwielbiam, po prostu kocham miłością dozgonną.

Cudowny zapach:-)

Są perfumy, które szybko po premierze zyskują status legendy. I Euphoria marki Calvin Klein do takich perfum należy. Czegokolwiek by o niej nie napisać i tak będzie mało, za mało, aby nakreślić słowami zapach. Bo Euphoria jest i owocowym szyprem, i lekkim orientem, i piękną, mroczną orchideą. Łączy musującą słodycz owoców z ciemnym, nieco dymnym woalem kwiatów.Jestem ich wielbicielką, uwielbiam ten zapach:-)

Najlepszy zapach <3

Perfumki dostałam od chłopaka, który przywiózł mi je z Holandii. Od razu zakochałam się w zapachu - miłość od pierwszego wejrzenia! Trzyma się naprawdę długo na ubraniach, torebkach. Flakonik pięknie prezentuje się na meblach, elegancki, pokryty grubym i wytrzymałym szkłem (spadł mi raz z wysokości 2 metrów i się nie stłukł). Serdecznie polecam innym wizażankom :)

Cudo !

Calvin Klein to znana na rynku firma. Ich produkty są klasykami, cenione na całym świecie biją rekordy popularności. Wcale się nie dziwię !
To najcudowniejsze perfumy jakie dotąd spotkałam.

Nie potrafię jednym słowem określić tego zapachu. Jest słodki a zarazem orzeźwiający. Oczywiście na pierwszy plan wysuwa się nutka granatu, orchidei oraz jak dla mnie owoców leśnych. Tak właśnie ! Kojarzy mi się z latem, w środku lasu. Kropelki deszczu spadają z listków, a promienie słoneczne zaczynają muskać trawę. Czujemy delikatną słodycz, a zarazem lekkie orzeźwienie, powiew świeżości. Po otwarciu buteleczki otula nas dość intensywny zapach, który pobudza naszą wyobraźnię, nooo zdecydowanie moją.

Są bardzo trwałe i czuć je na moich ubraniach pod koniec dnia. Mój mężczyzna twierdzi, że czuć je nawet w jego samochodzie. Używam ich niewiele, ale ich intensywność sprawia, że są wyczuwane przez wszystkich wokół.

Buteleczka jest bardzo elegancka i nowoczesna. Z jednej strony delikatna, a zarazem wyrazista. Idealnie współgra z zapachem, odzwierciedla go. Jest ozdobą na mojej toaletce, przykuwa wzrok, wyróżnia się wśród innych flakonów.

Są to perfumy dla kobiet o wielu twarzach. Zarówno dla szalonych jak i subtelnych, delikatnych, na wielkie jak i małe wyjścia. Zapach jest magnetyczny i przykuwa uwagę, czaruje zmysłami, powodując och owładnięcie...

Cudeńko

Jestem zakochana w tym zapachu! Już pare dobrych lat pozostaje wierna i nie mogę znaleźć nic równie trafionego w moje gusta! Serdecznie polecam wszystkim spróbować, a może nawet przekonacie się do tego stopnia co ja.

ZDECYDOWANIE TAK!!!

Jak dla mnie numer JEDEN! Jestem po uszy zakochana w tym zapachu

Nie lubię

Nie lubię tego zapachu i dziwię się, że inne kobiety uwielbiają te perfumy ale każda z nas ma inny gust zapachowy. Dla mnie zapach jest ciężki, duszący, gorzko słodki. Czuję kwiaty, owoce, pieprz. Flakon taki sobie-przypomina wyglądem łódkę, cena wysoka a trwałość słabiutka. Mam te perfumy i mam, które zajmują miejsce w szafce. Nie używam ich wcale. Kupiłam w ciemno przez internet po przeczytaniu pozytywnych recenzji i to był mój błąd.

Ukochane

Są to moje ulubione i najukochańsze perfumy wszechczasów! Pamiętam jak dostałam je po raz pierwszy na 18 urodziny, niewiadomo kiedy zleciało 9 lat a perfumy te zawsze przywodzą mi na myśl lata nastoletnie. Może jest to dziwne bo perfumy te kojarzą się bardziej z dojrzałymi kobietami, jednak ja odkąd je pierwszy raz poczułam - je pokochałam.
Jest to zapach charakterystyczny dla mnie niektórzy mówią ze ciężki ale ja go uwielbiam używać zarówno w lecie jak i zimą. W dzień i na noc :PPolecam każdemu

Najpiękniejsze z najpiękniejszych.

Calvin Klein Euphoria to już chyba klasyk i każdy go zna. Według mnie nie ma piękniejszych perfum niż te. Są słodkie ale w granicach rozsądku, pudrowe i niezwykle eleganckie. Jedyne co odstrasza to trochę cena ale rekompensują ją tym, że są niezwykle wydajne i trwałe. Bardzo ładnie rozwijają swój zapach w ciągu dnia - po prostu je kocham.