Calvin Klein, Euphoria EDP

Calvin Klein, Euphoria EDP

`Euphoria` to seksowny zapach działający na wyobraźnię. Został stworzony dla kobiet, które dążą do absolutnej wolności. Są pewne siebie i charakteryzuje je wrodzona elegancja.
To zapach, którym Calvin Klein zaskoczył wszystkich. Świeży, lekko owocowy sprawia, że poczujesz euforyczny przypływ energii, czerpanej z egzotycznych kwiatów i owoców.
Flakon, którego inspiracją były pąki orchidei zaprojektował Fabien Baron.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: owoc granatu, daktyle, zielona nuta
nuta serca: kwiat lotosu, kwiat champaca, czarna orchidea
nuta bazy: płynna ambra, czarny fiołek, akord kremowy, drzewo mahoniowe.

77% jesień/zima 23% wiosna/lato

Używa produktu od: próbka

Piekny zapach

Zapach jest bardzo mocny, wyrazisty, mocno go czuć na ubraniach. Buteleczka ślicznie ozdobiona.Zapach rozwija się w interesujący sposób, stając się coraz cieplejszy, otulający, uspokajający.

Klasa sama w sobie

To klasyczny i wszystkim doskonale znany zapach. Co prawda był okres, że pachniała nim co 2 kobieta na ulicy, ale to też o czymś świadczy.
Jak dla mnie to zapach idealny na co dzień, przyjemny i bardzo długotrwały.
Cena również jest bardzo dobra w stosunku do jakości i trwałości.
Idealny przede wszystkim do eleganckich stylizacja, do pracy, ale nadadzą się również na wieczorne spotkania.

Niezłe

Według mnie każdemu podoba się co innego, więc ciężko jest ocenić perfumy pod względem zapachu. Jeśli ktoś lubi słodkie zapachy to jak najbardziej. Mnie osobiście się podobają . Perfumy sa wydajne i na pewno starczą na długi czas , są trwałe. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń

TAAAK!

Zakochałam się w tym zapachu. Słodki ale nie duszący jeśli się nie wyleje na siebie pół fiolki. Perfum dostałam w prezencie posiadałam 100ml (niestety się rozbił-ubolewam za nim nawet po 2latach) bardzo polecam osobą które lubią słodkie perfumy. Perfum pasuje i na co dzień i na kolacje wieczorową Zapach utrzymywał się u mnie dość długo i na ubraniu i na skórze, oczywiście u każdego bedzie się trzymać inaczej każdy ma inną skórę, mimo wszystko gorąco polecam ten zapach.

Nie dla mnie.

Zapach zupelnie nie w moim guscie.
Dostalam w prezencie, z reszta nietrafionym.
Probowalam sie do tej wody przekonac kilka razy ale nic z tego.
Trwalosc takze slaba.
Butelka jakas duza, nie podoba mi sie.

Nowocczesny!

Euphoria to zapach który kojarzy mi się z nowoczesnością. Wiem, że każdemu podoba się co innego, ale on mi bardzo odpowiada. Jest uwodzicielski a do tego dość delikatny. Bardzo podoba mi się buteleczka, w której znajdują się perfumy. Gorąco polecam wszystkim paniom a każdą okazje.

Zmysłowy

Perfum kupiłam z polecenia i nie żałuję, gdyż idealnie trafiają w mój gust. Są zmysłowe, wyraziste i bardzo kobiece. Lubię używać ich na jakieś specjalne okazje, zwłaszcza, że nie ulotnią się po chwili tylko będą wyczuwalne przez długie godziny. Minusem jest to, że flakon zajmuje dosyć sporo miejsca, ale mimo tego i tak jeszcze nieraz zagości na mojej półce w łazience.

Jest dobry !

Kupiłam go, ponieważ wiele osób mi go polecało. Jest zapach świeży, ale zarazem zmysłowy. Nie jest zbyt słodki ani zbyt świeży.
Kiedy użyje go rano po pewnym czasie sama go nie wyczuwam, ale jest on wyczuwalny przez innych. Jest bardzo ciekawym i godnym polecenia zapachem, ale moim zdaniem nie jest to hit, a tego właśnie oczekiwałam.

Piękny zapach

Zalety:
+zmysłowy, wyrazisty zapach (dla niektórych może być zbyt ciężki)
+trwałość (chociaż sama w ciągu dnia go nie czuje to zawsze dostaje pytania o zapach, który użyłam)
+przepiękny flakonik

Wady:
-cena, chociaż jak wiadomo za markę i jakość się płaci ;)

Euphoria ck

Wyraziste, zmysłowe i kobiece.
Opakowanie jest wykonane solidnie i nowocześnie.
Są bardzo trwałe - wystarczą dwa psiknięcie. Zapach utrzymuje się bardzo długo.
Idealne na wieczór jak i na codzień.

Zmysłowy

Perfumy dostałam w prezencie i już od pierwszej chwili pokochałam je. Idealnie trafione w mój gust. Są wyraziste, zmysłowe i bardzo kobiece. Uwielbiam używać ich na wieczór i specjalne okazje czując się w nich wyjątkowo. Zapach jest niezwykle długotrwały, utrzymuje się cały wieczór. Flakonik jest bardzo nowoczesny a zarazem minimalistyczny idealny na półkę w łazience.

Zawsze na mojej półce

To jeden z zapachów, którego nigdy nie mam dość. Świeży, ale jednocześnie elegancki zapach nadaje się zarówno na dzień jak i wieczór. Nie jest zbyt ciężki, a utrzymuje się bardzo długo! Flakon jest pękaty i zajmuje sporo miejsca... Ale przy zapachu jest to drobiazg.

Najlepszy zapach świata <3

Jest to najlepszy zakup jakiego w ostatnim czasie dokonałam! Zapach - dla mnie strzał w 10. Trwałość - utrzymuje się praktycznie do 6 godzin. Pojemność we flakoniku też na plus. Ogólnie 3 razy TAK!