Calvin Klein, Euphoria EDP

Calvin Klein, Euphoria EDP

`Euphoria` to seksowny zapach działający na wyobraźnię. Został stworzony dla kobiet, które dążą do absolutnej wolności. Są pewne siebie i charakteryzuje je wrodzona elegancja.
To zapach, którym Calvin Klein zaskoczył wszystkich. Świeży, lekko owocowy sprawia, że poczujesz euforyczny przypływ energii, czerpanej z egzotycznych kwiatów i owoców.
Flakon, którego inspiracją były pąki orchidei zaprojektował Fabien Baron.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: owoc granatu, daktyle, zielona nuta
nuta serca: kwiat lotosu, kwiat champaca, czarna orchidea
nuta bazy: płynna ambra, czarny fiołek, akord kremowy, drzewo mahoniowe.

77% jesień/zima 23% wiosna/lato

Używa produktu od: próbka

Piekny zapach

Zapach jest bardzo mocny, wyrazisty, mocno go czuć na ubraniach. Buteleczka ślicznie ozdobiona.Zapach rozwija się w interesujący sposób, stając się coraz cieplejszy, otulający, uspokajający.

Absolutnie cudowny

Jeden z najpiękniejszych zapachów jakie są dostępne na rynku, zmysłowy , kobiecy , urzekający i oryginalny . Długo utrzymuje sie na skórze i urzeka swoją wonią. Opakowanie tez jest bardzo zmysłowe i pięknie wyglada w łazience . Żadna kobieta nie pogardzi tym cudownym aromatem. Kilka kropel i czuć go na skórze.

Lekki, enegetyzujący zapach

Dla mnie tak pachnie wiosna. Energia, świeżość, lekkość, dziewczęcość - tak bym opisała ten zapach. Jak dla mnie nie jest on wieczorowy, a raczej na dzień. Nie jest też uniwersalny, moim zdaniem nie pasuje jesienią czy zimą. Jedyny jego minus to trwałość.

nie w moim typie

Zapach zdecydowanie nie w moim guście, nie moje nuty zapachowe. Zachęcona przez koleżankę zdecydowałam się na zakup tego zapachu, ale niestety - cały czas go na sobie czułam (w złym sensie) i źle się "w nim" czułam. Zapach oddałam mamie, której się bardzo podoba :)

Margot Robbie Calvin Klein

Piękny kobiecy zapach na każdą porę roku.
Idealny zarówno na dzień, jak i wieczorne wyjścia.
Bardzo elegancki, nie duszący.
Trwałość powiem szczerze jest średnia.
Perfum znajduję się w pięknych opakowaniu.
Można upolować w drogeriach internetowych w dobrej cenie.
Polecam do stosowania na co dzień.

Genialny

Perfum pachnie bardzo ładnie. Utrzymuje się naprawdę długo. Można polecić tym, które lubią intensywne zapachy. Mam jednak wrażenie, że ze względu na popularność i cenę, co druga kobieta pachnie Euphorią.

Zapach nie dla mnie

W czasie codziennego używania CK IN2U postanowiłam kupić ten zapach. W sklepie bardzo mi się podobał. Był świeży ale jednocześnie elegancki nadający się na wieczór. Zanim go kupiłam, użyłam testera na wewnętrzną stronę nadgarstków i się przeszłam. Chciałam sprawdzić jego trwałość i zapach realny na mojej skórze. Niby wszystko było OK. Kupiłam przy okazji z jakimś rabatem. Jednak po trzech dniach to nie było to. Zapach i trwałość przeciętna. Bez rewelacji... Plusem jest flakon. Bardzo ładny, elegancki ale jak dla mnie nieadekwatny do takiej sobie zawartości.

Zapach piękny,jeden z ulubionych.

Woda perfumowana Euphoria rewelacja,mialam 100 ml bylam bardzo zadowolona.Piekne nuty zapachowe,jedyny tak udany zapach Kleina.Trwalosc swietna,zapach wyczuwalny,slodki i intensywny.Nic dodac nic ujac.

kobiecy

Słodko kobiecy zapach, bardziej wieczorowy wg mnie ale w ciągu dnia też będzie ok. Bardzo mi się podoba ale chyba jak dla mnie zbyt poważny, zależy co kto lubi.

Ładny zapach za małe pieniądze

Jak na zapachy mainstreamowe ceny Euphorii są dość niskie,szczegolnie w perfumeriach internetowych.Zapach przyjemnie słodki,trwały,dość mocny.Elegancki flakon i baaardzo zachęcająca reklama komercyjna.Zapach kreowany na wieczorowy,intymny. I coś w nim jest posiada tę magię chwili we dwoje,zachęca mężczyzn do bliższej znajomości.Jednak dla mnie to zapach dzienny,nadaje sie rowniez na wieczorne wyjscia,ale smialo stosuje go w dzien takze poza jesienia i zima.Nie w upalne lato,ale wiosna rewelacyjnie lezy na skorze.Uważam,że sa to bardzo dobre,dopracowane perfumy.Jak nic mnie nie zachwyca i nie porywa z nowosci to czesto i gesto z podkulonym ogonem wracam wlasnie do Euphorii CK.Dodam,ze jakieś ok 10 lat temu Dolce&Gabbana The One oraz Euphoria CK to były moje pierwsze poważne perfumy.Może nie do końca oryginalne,bo kupione na aukcjach allegro ale zapadły w pamięć.

Mocny trwały zapach

Zapach bardzo popularny, co oznacza, że dla wielu kobiet ( i nie tylko) ladny i atrakcyjny. Mi też się podoba choć ideałem moim nie jest. Zapach jest mocny, trwały, bardzo kobiecy, generalnie godny polecenia.

Ulubione perfumy

To perfumy które towarzyszą mi od zawsze. Od momentu kiedy pojawiły się w sklepach nie było miesiąca żebym ich nie używała. Kiedy kończy mi się flakonik, na mojej półce od razu musi pojawić się kolejny.
Cudowne, lekko słodkie, jak dla mnie idealne na wieczór.

Fajny zapach

Perfumy te dostałam w prezencie, jestem przywiązana do zupełnie innego zapachu, ale te stanowiły miłą alternatywę.

Ciężko ocenić perfumy pod względem zapachu, to zdecydowanie indywidualna kwestia, każdemu podoba się co innego.W pewnym momencie zdawały mi się zbyt ciężkawe i słodkie, także raczej sama sobie ich nie kupię.

Są bardzo trwałe, butelka ma oryginalny kształt, w porówaniu do cen innych markowych perfum nie jest tak źle.