Happy Style, Żel do mycia twarzy normalizujący o działaniu nawilżającym

Happy Style, Żel do mycia twarzy normalizujący o działaniu nawilżającym

Żel do mycia twarzy o działaniu normalizującym to preparat zastępujący mydło dla cery wrażliwej i delikatnej. Dzięki delikatnym środkom powierzchniowo czynnym głęboko oczyszcza pory i ujścia gruczołów łojowych z naturalnych wydzielin i zanieczyszczeń.

na początku było ok...ale

Na początku faktycznie byłam nim zachwycona. Mam skórę bardzo wrażliwą, mieszaną, ze skłonnością do podrażnień i przesuszeń. Nierzadko pojawiają się również niemiłe niespodzianki, krostki, zaskórniki, plamki...
Żel Kolastyna idealnie oczyszczał mi skórę, również z makijażu (nawet tusz do rzęs, za co ogromny plus)
Niestety po jakimś czasie okropnie wysuszył mi twarz. Czułam nieprzyjemne ściąganie, jakbym miała na sobie zaschniętą grubą warstwę maseczki typu peel-off...a później to łuszczenie;(
Raczej wątpię, żeby to była wina wody (choć nie wykluczam niewielkiego jej w tym udziału)Musiałam nałożyć po nim sporą ilość kremu głęboko nawilżającego, aby poczuć ulgę.

Tak więc ogólnie, nie polecam osobom posiadającym skórę suchą, oraz ze skłonnościami do przesuszeń.
Jeśli jednak ktoś nie ma takowych problemów, z pewnością będzie zadowolony;)

Bardzo delikatny

Bardzo dobry żel ,nie podraznia , dobrze zmywa makijaż -nawet tusz do rzęs. Nie szczypie w oczy. Jest bardzo wydajny - jedno opakowanie miałam 4 miesiące!!Wystarczy kropelka zeby umyć całą twarz.Ciekawe po co sa te czerwone kuleczki? ;-) Ogólnie polecam - teraz testuje inny zel ale jak się nie sprawdzi to napewno wrócę do tego.

delikatny..

bardzo dobry żel,ładnie pachnie,odpowiednia konsystencja,jest wydajny,i co najwazniejsze nie wysusza mojej twarzy jak inne zele,ale tez nie nawilza zbytnio..mimo wszystko milo sie go uzywa,polecam...

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

mile zaskoczenie

Kosmetyk o optymalnej konsystencji z drobnymi czerwonymi kuleczkami. Nie wysusza skory, przyjemnie pachnie. Osobiscie nie musze stosowac po nim kremu, nie czuje sciagnietej skory. Dobry produkt.

ilość zużytych opakowań: 1

Dobry.

Dobrze i łagodnie zmywa twarz, nie podrażnia a nawet łagodzi, ma troszkę sztuczny zapach ale można się przyzwyczaić, nie wysusza skóry, konsystencja faktycznie nieco leista ale wystarczy odrobinka, żeby umyć całą twarz. Czy uszczęśliwia? Tego nie stwierdziłam :) Po prostu dobry kosmetyk!

niezły

Nie mam się do czego przyczepić nawet jak bym chciała. To jest już drugi żel Kolastyny, który mi naprawdę odpowiada. Konsystencja trochę lejąca, ale w sumie niezła. Czeerwone drobinki nie wiem do czego służą, ale lubię się nimi bawić rozmzując je na twarzy:) i może wg producenta takie zachowanie uwalnia endorfiny?:D
Nie wysusza skóry twarzy, nawilża, nie powoduje pojawienia się wyprysków. Zapach klasyczny, typowy dla Kolastyny, ale w sumie dość miły.

Używam tego kosmetyku od kilku tygodni
ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

happy? chyba sad... ;)

Miałam go z wymiany i w drodze wymiany się go pozbyłam. Może i dobrze oczyszczał (nawet z makijażu), może i nie podrażniał, ale mi nie pasował. Nie podobał mi się jego pseudoowocowy chemiczny zapach, nie podobała mi się obecność drobinek (o których producent nie raczył nawet wspomnieć) - całe szczęście baaardzo mało ich w żelu było, nie podobało mi się dziwne uczucie tępej twarzy po umyciu. Także poużywałam go przez parę dni i ponieważ mnie ani trochę nie uszczęśliwiał (prędzej smucił), to bez żalu się z nim rozstałam.

Używałam tego kosmetyku przez kilka dni / ilość zużytych opakowań: niewiele z pierwszego i ostatniego