Bonne Bell, Smackers, Splash & Shine (Balsam do ust `Splash & Shine` )

Bonne Bell, Smackers, Splash & Shine (Balsam do ust `Splash & Shine` )

To jeden z wielu rodzajów kultowych błyszczyków Smackers. Super-nawilżająca formuła tego sztyftu nadaje wargom wilgotny połysk i apetyczny smak. Zamykający go kapturek można przypiąć np. do breloczka z kluczami. Dostępny w ośmiu smakach:
- smooth vanilla,
- blue raspberry shush,
- cherry chill,
- sugar d`mocha.

Fajny i bajecznie tani

Fajny. Kupiłam go jako minibłyszczyk na oficjalnej stronie www.lipsmacker.pl. Co mogę powiedzieć? Za 5.99 mamy tyle przyjemności że grzechem jest się nie skusić. Moja wersja Raspberry Splash czyli malinowy, bardzo fajnie, wyraziście pachnie. Nadaje ustom pólysk, który długo się trzema.

Podoba mi się wąska końcówka którą wygodnia nakłada się błyszczyk. Smakuje przyjemnie, opakowanie można gdzieś przypiąć ja mam przy kluczach.

Ogólnie super! Warto.

Używam tego produktu od: 6 misięcy

Super<LOL>

Miałam dużo tych błyszczyków i najlepszy jest truskawkowy odzywiał bardzo dobrze moje wargi i nadawał im lekki połysk.Bardzo lubiłam te smackersy ponieważ rewelacyjne smakują i pachną.Polecam kazdej dziewczynie która lubi tego typu błyszczyki w takiej gamie każdy znajdzie coś dla siebie.!!

Używam tego produktu od:1 roku

Fajny gadżecik! :)

Miałam kilka wersji tego błyszczyka (najmilej wspominam waniliowy). Fajne połączenie balsamu z błyszczykiem. Świetne zapachy, ciekawe opakowanie, fajna szata graficzna. Właściwie jak na smackersy to średniaczek. Można spróbować, ale ja sie tym nie zachwycałam.

Używam tego produktu od:ojoj

depilacja ciąża

ma trochę wad

Tak jak poprzedniczki mam Sugar'd Mocha i tak jak poprzedniczki uważam, że świetnie oddaje zapach słodzonej kawy i ma pyszny słodki smak :) Do tego ładnie lśni, dając efekt lekko wilgotnych ust. Nawilża wystarczająco, ale prawie na pewno nie odżywia ani nie regeneruje - czego zresztą nikt nie obiecuje. I wszystko było by ok, gdyby nie to, że ten błyszczyk / balsam (cholera wie co to naprawdę jest ;) ) jest strasznie niewydajny, a jeszcze do tego trafiłam na jakiś felerny mechanizm - najpierw nie chciał się wkręcać z powrotem, potem zaczął się wkręcać, a nie chciał wykręcać, a teraz to już ani drgnie a sporo go jeszcze zostało :( Właśnie wygrzebuję jego resztki pędzelkiem... No i jeszcze jakiś czas temu albo wyrobiła się nasadka albo coś tam się odłamało, bo błyszczyk zupełnie mi się nie chce jej trzymać i ciągle spada, także musiałam zrezygnować z trzymania go na kółku z kluczami. A szkoda, bo musze przyznać, że kupiłam go ze względu na to właśnie. Czasem mi się zdarza zapomnieć wziąć pomadki/błyszczyka i wtedy bardzo źle się dzieje z moimi ustami :( Także możliwość dołączenia go do kluczy to świetny bajer dla takich zapominalskich jak ja :D

super

rowniez mialam wersje kawowa, ktora slicznie pachniala i o dziwo super smakowala, nie chemicznie, a bardzo slodko. sztyft jest cieniutki i zgrabny, naklada sie mieciutko i latwo. nablyszcza niemal jak blyszczyk, konsystencja jest bardziej "mokra" niz w tradycyjnych sztyftach. dobrze nawilza, chroni i podkresla urode ust:) dosc szybko sie zjada, ale uwielbiam go aplikowac, wiec wybaczam:)

Mniam :P

Nie jest zły, choć na wargach trzyma się krócej niż klasyczny "Lip Smacker". Za to lepiej "smakuje". :D
Natłuszcza i nawilża na dość krótko, na szczęście jest pyszny, transparentny, w sztyfcie (a sztyfty lubię najbardziej) i można go nakładać choćby co pięć minut bez konieczności gapienia się przy tym w lusterko. Mam wersję "Sugar d\'Mocha", która ma autentyczny smak (niestety dość krótki) i zapach (o wiele dłuższy) kawy z mlekiem i cukrem. :D
Nie barwi ust, zostawia tylko połysk. Gdyby był ciut trwalszy dałabym bez wahania ****.
Oczywiście musiał mi się trafić felerny egzemplarz, który się nie wkręca w obsadkę. Wrrrrr...

Ilość zużytych opakowań: Na razie w trakcie 1. Sztyft jest bardzo miękki i przez to raczej małowydajny.