Eveline, Happy Day, Demakijaż 3 w 1

Eveline, Happy Day, Demakijaż 3 w 1

Kosmetyk dla każdego rodzaju skóry, posiadający właściwości mleczka, toniku i płynu do demakijażu. Oczyszcza skórę twarzy i oczu, usuwa makijaż, odblokowuje pory, nie wysuszając naskórka.Usuwa zanieczyszczenia, chroniąc skórę przed utratą wilgoci. Odświeża, nawilża, wygładza. Zawiera Happy-Dorfiny składniki aktywne z ziaren kakaowca i owoców noni i Hydra-Complex, zapach poprawia samopoczucie.

Cena: ok. 10 zł / 150 ml

ok!!

Jestem zdziwiona taka ilością niepochlebnych komentarzy- faktycznie z tymi endorfinami przesadzili, ale ja nie mam problemów ze zmyciem makijażu nawet jesli jest to wodoodporny tusz do rzęs!! Myślę, ze trzebaby zadozować go prosto z opakowania do oka- wtedy uwierzę, że może zapewnić doznania opisywane w poprzednich komentarzach. Używałam juz kilku innych tego typu produktów i zawsze oddawałam je siostrze, mamie lub koleżankom, eveline mogłabym ewent pożyczyc:) Podsumowując- pięknie pachnie, super oczyszcza skórę, ale nie sprawia, że jest przesadnie naciągnięta lub przetłuszczona. Jednym słowem - polecam!!

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:2,5

tylko zapach...

Kupiłam go w zestawie z kremem i stosowałam głównie do zmywania makijażu oczu. To był błąd. Oczy piekły i łzawiły, a nawet łatwy do usunięcia (za pomocą innego mleczka) tusz wymagał kilkuminutowych manipulacji płatkiem kosmetycznym. Zapach ładny, kwiatowy i opakowanie bardzo wygodne (nie lubię odkręcanych). To jednak za mało, skoro podrażnia oczy.

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pół pierwszego

Tak / Nie

Napisze w ten sposób:
do demakijażu twarzy - tak
do demakijażu oczu - stanowczo NIE!!

O ile z twarzy dobrze usuwa zabrudzenia, puder itp, to z oczu idzie mu to opornie strasznie! Na dodatek okropnie podraznia - oczy łzawią i pieką!
Jedym plusem jest wygodne opakowanie, bo zapach tez raczej nie ciekawy

Test redakcji – Podkład Eveline Liquid Control HD

nie 3 w 1 tylko 1 w 1

mial to byc kosmetyk 3 w 1. demakijaz twarzy oczu i tonizowanie.

do oczu to nie polecam nawet najbardziej gruboskornym, bo moze i po wiekszych mekach tusz niewodoodporny zejdzie, ale pieczenie jest powalajace.

jak mleczko do twarzy- tylko dla niewrazliwcow, i w ogole bezproblemowcow ze sklonnosci do ryzyka

jako tonik- nie odwazylaym sie przy wczesniejszych efektach zostawic na twarzy pod kremem.

sama nie wiem

Kupiłam z ciekawości, choć przecież w cuda nie wierzę ;). Kosmetyk do demakijazu - ma nie pogarszac w żaden sposób stanu skóry i skutecznie oczyszczać. Endorfinowej ekstazy nie potrzebuję...Skojarzenie - oczywiście z Lorealem, tyle, że Eveline jest tańsze. Cóz...praktyczna rzecz na wyjazd, jesli nie będzie mi się chciało targac zestawu mleczko+ tonik. Zmywać oczu nawet nie spróbuję, bo wszystko poza płynami - bardzo mnie podrażnia.
Kosmetyk to krem, dość przyjemnie pachnący, wydajny, dobrze oczyszczający skórę - tak, jak inne używane przeze mnie mleczka. Ułatwiam mu pracę, bo się nie maluję ;).I tyle. Można testować - byle bez wygórowanych oczekiwań...