Pierre Rene, Calcium Gel (Odżywka z wapniem)

Pierre Rene, Calcium Gel (Odżywka z wapniem)

Hypoalergiczny żel z supermocnymi właściwościami odżywczymi dla ochrony i perfekcyjnego wygldu płytki paznokcie. Zawiera specjalną sól calcium (witamina B5 + calcium salt) znaną ze swych dobroczynnych właściwości. Idealny jako odżywcza baza do leczenia nierówności paznokcia, zapobiega kruchości płytki, reguluje stopień samonawilżenia paznokci.

Cena: ? zł / ? ml

bardzo dobra

Stosowałam tę odżywkę dosyć dawno po przeczytaniu recenzji, iż pomaga paznokciom pękającym wzdłuż. I to prawda, pomaga! Każdy, kto tego doświadczył wie, jaka to zmora. Odżywka pomogła mi na jakieś 3 lata, niestety na moim paznokciu znowu pojawiła się biała kreseczka będąca zapowiedzią pękania, na szczęście wiem czego użyć. Niestety odżywka gęstnieje pod koniec.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

zwykła odżywka

Nie wiem czy wzmacnia, bo nie mam już problemów z paznokciami. Na pewno nie jest trwała jeżeli jest na paznokciach samodzielnie, po 2 dniach zaczyna odpryskiwać. Ale za to lepiej radzi sobie z lakierem. Jako podkład zapobiega odbarwieniom paznokci. Szybko schnie i nie gęstnieje w buteleczce.

Używam tego produktu od: 4 mies.

jak dotąd nie znam lepszej

Świetny lakier-odżywka, który uratował mi nie raz paznokcie. Wypróbowałam już kilka, łącznie z Sally Hansen, który okazał się zwykłym bublem, który pogorszył mi paznokcie. Kupuję go zawsze kiedy znajdę w sklepie :) polecam każdemu! Paznokcie naprawdę stają się piękne! I mocne!

Muszę dodać, że na moich paznokciach się długo trzyma i muszę wręcz zmywać co kilka dni aby nałożyć nową warstwę. Świetny jako baza lub bezbarwny lakier. Ja kupuję za 10zł.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Manicure - pastelowe paski

rewelacja

Swietny produkt. Widocznie wygladza plytke paznokcia, wzmacnia i zapobiega rozdwajaniu sie. Dobrze tez wyglada jako baza utrwalajaca lakier. Tani i wydajny produkt. Nie mam zastrzezen.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

dobra, ale...

Dobra odżywka, choć ma też wady.Zacznijmy od zalet:
+ wzmacnia paznokcie
+ rozjaśnia płytkę pożółkłą np. od stosowania ciemnych lakierów
+ mimo niebieskiego koloru w buteleczce na paznokciach jest transparentna,ładnie błyszczy
+ nawilża płytkę paznokcia, zapobiega rozdwajaniu
+ niska cena

Wady:
- bardzo szybko gęstnieje i przez to trudno się ją nakłada
- na paznokciach utrzymuje się 1 dzień, czyli trzeba ją codziennie zmywać i aplikować od nowa (na paznokciach u stóp trzyma się 2 dni)
- trudno ją usunąć zmywaczem bez acetonu.

Nie wiem, czy kupię ją ponownie bo znalazłam odżywkę bez w/w wad :)

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca

nie ma sobie równej!!!

Tak wiec odżywka kosztuje różnie, zalezy od sklepu, ale cena oscyluje koło 11, 12zł najczesciej.. trafilam na nia przypadkiem - polecila mi sprzedawczyni w drogerii. jest to najlepsza odzywka jakiej kiedykolwiek uzywalam!!

+ZNACZNIE wzmacnia paznockie
+widocznie wybiela płytkę w krótkim czasie
+zapobiega łamaniu paznokci
+jest niedroga
+bardzo wydajna
+wygodnie, szybko rozprowadza się po płytce
+ma ładne estetyczne opakowanie
+chciałabym jeszcze dodać że niemalże od kiedy pamiętam łamał mi się paznokcieć(wzdłuż tak dziwnie), a po jakichś dwóch miesiącach nie ma po tym łamaniu śladu nawet i paznockie u stópek są ładniejsze =)

MINUSÓW BRAK!!

2 opakowanie, używam od roku