AA Naczynka, Krem nawilżający na dzień z filtrem UVA/B

AA Naczynka, Krem nawilżający na dzień z filtrem UVA/B

Krem polecany do każdego typu cery, również tłustej i mieszanej z pękającymi naczynkami i skłonnością do rumienia. Zawiera specjalny FITOKOMPLEX pięciu ziół, które doskonale wzmacniają, uszczelniają i uelastyczniają ściany naczyń krwionośnych. Dodatkowo krem działa łagodząco i przeciwobrzękowo, pozostawia uczycie komfortu i świeżości. Peparat intensywnie nawilża, wygładza naskórek i nadaje cerze ładny kolor i szczególną aksamitność. Posiada filtr UVA i UVB.

Dobry krem

Raczej nie mam zarzutów, co do tego kremu.
\\nKosmetyk dobrze nawilża skórę, nie podrażnia jej, ani nie uczula.
\\nDużą zaletą jest to, że szybko się wchłania.
\\nKrem ma lekką konsystencję i przyjemny zapach.
\\nJest wydajny.
\\nWarto wypróbować.

bez szału

Krem rzeczywiście bardzo dobrze się wchłania nie pozostawiając na twarzy tłustego filmu. skóra po jego użyciu jest gładsza, przyjemna w dotyku.

Niestety jednak co do jego głównego zastosowania, czyli niwelowania problemów z naczynkami to w moim przypadku nie sprawdził się dość dobrze. Mimo tego, iż używam go już ponad miesiąc to nie zauważyłam większych efektów. Moja skóra nadal posiada dość widoczne "pajączki".

Duży plus za pomysłowe opakowanie. dzięki niemu krem nakłada się bardzo przyjemnie

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Dobrze nawilża

Zdecydowanie praktyczne opakowanie,specjalny dozownik sparwia ze krem jest bardzo wydajny.
Dobrze nawilża,ma przyjemna konsystencje i dobrze sie wchłania.
Nie podraznia.

Używam tego produktu od:skończyłam ok miesiac temu

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

W porządku.

Krem kupiony w ciemno pod wpływem chwili, ale okazał się trafionym i udanym zakupem. Na ulotce producent szeroko rozpisuje się o składnikach zawartych w kremie, które mają korzystnie wpływać na naczynka. Ja oczywiście nie zauważyłam spektakularnych efektów, ale trochę wybledził policzki i "pozamykał" naczynka, teraz nie są aż ta bardzo widoczne. ;) Policzki już tak nie pieką, trochę się uspokoiły. Nawilża, lekko odżywia cerę, ale nie chcę się wchłonąć do końca. Krem niestety (!) pozostawia na mojej skórze tłusty film, przez co dość szybko podkład traci świeżość i trzeba się przypudrować. Średnio mi to pasuje, bo jak do tej pory nie myślałam o błysku na twarzy... W związku z tym nie wiem czy go jeszcze kupię, bo nie podoba mi się ten film.
Pomysłowym rozwiązaniem jest dozownik, co powoduje higieniczne aplikowanie kremu, ale ja wyjęłam tę przykrywkę, bo sporo kremu pozostawało w zakamarkach aplikatora. Samo opakowanie też miłe dla oka z masywnie wyglądającym, ale lekkim słoiczkiem. ;)
Jest wydajny i tani-zapłaciłam 12,50 zł.

Zostawiam 4 gwiazdki, choć lekko naciągane.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy?!
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze.

dobrze nawilża :)

Mam drobne naczynka w okolicach nosa i dbam o to, żeby naczynka wzmocnić i , żeby były jak najmniej widoczne. W związku z tym raz na jakiś czas kupuje krem do cery naczynkowej. Tym razem wybrałam Mincera.

Krem jest bardzo lekki, błyskawicznie się wchłania, o żadnym świecącym filmie nie ma mowy. Przy tym naprawdę bardzo solidnie nawilża (mam suchą cerę). Jest bardzo wydajny - potrzeba naprawdę niewiele, żeby zaaplikować go na całą twarz.
Nadaje się pod makijaż.
Co do naczynek - mam wrażenie, że zbladły i są mniej widoczne, czekam jednak na bardziej spektakularny efekt ;)

EDIT - EFEKTY NIE NADESZŁY, POCZĄTKOWA "CZERWONOŚĆ" NACZYNEK NIE ZMNIEJSZAŁA SIĘ Z CZASEM... :(

Sławna "membrana - dozownik" jest faktycznie bardzo ciekawym rozwiązaniem, choć wydaje mi się, że wyciskanie odpowiedniej ilości kremu wymaga nabrania odrobiny wprawy. Poza tym trzeba z niej dokładnie wybrać krem, a to jest dośc trudne, bo ma kilka zakamarków w którym krem sie odkłada. Mnie osobiście to denerwuje i zawsze wycieram membrankę płatkiem kosmetycznym.

Podsumowując: nie jest źle, ale dobrze też nie.

WARTO

Rozczarowana naczynkowym Erisem wyszperalam cos takiego kilka miesiecy temu w aptece. Podobno nowy produkt( ? ) Naczynka oczywiscie nie zniknely;-) ale:
WIELKIE BRAWO za pomyslowy i higieniczny dozownik!!! Raczej sie nie spodziewalam w kremie za taka cene;
krem naprawde przyzwoity, dobrze nawilza i lagodzi podraznienia, uspokaja cere i dzieki temu naczynka nie sa fioletowe a jedynie czerwone;-)
Cena rowniez bardzo atrakcyjna. Używam tego produktu od: 3 mies