Phyto, Phytovolume, Szampon dla cienkich włosów

Phyto, Phytovolume, Szampon dla cienkich włosów

Szampon dodający objętości cienkim i przetłuszczającym się u nasady włosom, bez ich obciążania. Ponoć powiększa ich średnicę. Delikatnie pielęgnuje dzięki ekstraktom z krwawnika i pieciornika, a włosy zostają uniesione od nasady. Producent wspomnina o tym, aby używać minimalnej ilości produktu - wtedy włosy jeszcze będą się mniej elektryzować.Sklad: Achillea millefolium extract, potentilla erecta root extract, disodium laureth sulfate, magnesium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, disodium ricinoleamido mea-sulfosuccinate, sodium cocoyl hydrolyzed soy protein, PEG-120 methyl, glucose dioleate, polyquaternium-22, myristamine oxyde, hydroxypropyl chitosan, phenoxyethanol*, parabens (ethyl, butyl)*, methylisothiazolinone*, methylchloroisothiazolinone*, tetrasodium EDTA, fragrance.

!!!!!!!!

!!!!!!!
Kto by pomyslal, za te pieniadze, by szampon dzialal az tak nieskutecznie! Jedyna nadzieja w tym, ze ja sama nie umialam sie z nim obchodzic - ale co to jest za wymowka, ile trzeba fakultetow ukonczyc, by wiedziec, jak sie stosuje szampon do wlosow?
Nie spelnia zadnych obietnic producenta
Szkodzi wlosom.
To najkrotszy komentarz.
Szklana butelka a w srodku plyn o konsystencji wody. Barwionej wody. W lazience szkalen poejmniki sa wybitnie nieporeczne, ale widocznie prestiz wazniejszy: aplikacja szamponu rowniez przypomina aplikacje toniku, trzeba go skraplac na wlosy.
Bogato sie pieni, ale:
Wlosy po nim nie sa bardziej puszyste, zadbane, blyszczace czy tym bardziej zdrowe: moje zaczely sie przetluszczac tego-samego-dnia, staly sie matowe i bez zycia. Z ich przetluszczaniem do dzisiaj nie moge sobie poradzic, poza tym mam wrazenie, ze zaczely wypadac, albo to juz nienawisc kaze mi o to ten szampon posadzac.
Uwielbialam Phyto do tej pory, ale teraz bardzo, bardzo powaznie sie zastanowie przed glupawym kupowaniem tych produktow na tzw. marke.

Ilość zużytych opakowań: jedno pelne