Phytovolume Actif, Odżywka do włosów cienkich w sprayu

Phytovolume Actif, Odżywka do włosów cienkich w sprayu

Odżywka w sprayu dla cienkich i miękkich włosów, trudnych do uniesienia u nasady. Pokrywa włos cienką powłoką z zawartych w produkcie aminokwasów i keratyny, zwiększając średnicę włosa i tym samym dodając objętości fryzurze. Pomaga teą ją ułożyć i zachować jej kształt. Odżywki nie należy nakładać na suche włosy. Nie spłukiwać.

działa

Mam gęste, ale cienkie włosy, i po wiekszosci szamponow i odzywek wisza smetnie jak mop po swietach.
Uzywalam Phytovolume i szamponu, i odzywki pare lat temu, kiedy byly bardziej dostepne w sklepach, i bylam zwykle zadowolona. Ostatnio kupilam sama odzywke i uzylam po ulubionym szamponie, i jestem pod wrazeniem - unosi wlosy u nasady, sa puszyste i dobrze sie ukladaja. Za pierwszym razem polecam uzyc mniej i tylko u nasady. Zauwazylam tez, ze wlosy po Phyto sa dluzej swieze - nastepnego dnia sa rownie puszyste jak poprzedniego (a to u mnie nie jest norma.) Minusy to dla mnie zapach - znosny, ale zadna rewelacja, i odrobine wysusza (patrz: pierwszy skladnik). Ale suma sumarum, bardzo, bardzo dobry kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Odżywia tak objętość nie

Zakupiłam jakiś czas temu z szamponem Photocitrus-to zupełna porażka. Phytoavolume actif spray byłby do przyjęcia jeśli występował by pod nazwą odżywki do włosów a nie sprayu dodającego również objętość.

Owszem nawilża włosy, ładnie pachnie, jest przyjemny w stosowaniu ale...zupełnie nie nadaje objętości, przez obecność składników odżywczych działa odwrotnie, włosy są obciążone, więc stosuję baardzo rzadko w dni pt powrót do natury.

Daję dwie gwiazdki za właściwości odżywiające, ale nie więcej bo nie spełnia obietnicy objętności.
Używam tego produktu od: