Wellness & Beauty, Dusch-Peeling Algen & Meersmineralien (peeling pod prysznic algi i minerały morskie)

Bardzo lubię :)

swietny peeling, niesamowicie przyjemny i kocham jego zapach ! Pozostawia uczucie napięcia, takiego śmiesznego chłodu. Plus za delikatne drobinki, które nie zdzierają naskórka, ale własnie wygładzają. Mi bardzo przypadł do gustu, stosuję 2 razy w tygodniu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

zapomniałam!

Zapomniałam, że go stosowałam, a tak lubiłam ! :)
Od kiedy używam kawowego oczywiście żaden mu nie dorównuje, ale ten jest naprawdę dobry. Konsystencja gęsta, galaretkowata, mnóstwo dość grubych, piaskowatych drobinek, które rewelacyjnie ścierają. Zapach sztuczny i intensywny, ale rzeczywiście przypomina algi i błotko - trochę słodki, trochę mdły - mnie podobał sie bardzo ! Ja już dawno nie widziałam go w Rossmanie, ale jeśli ktoś z Was trafi to naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: dawno temu

... gluty i wodorosty ;/ ...

Dla mnie to straszny kosmetyk, z opakowania wydobywają się ciemnozielone gluty, których rozprowadzenie po skórze i wypeelingowanie graniczy z cudem.

Ponadto peeling tak obrzydliwie śmierdzi, że na samą myśl o tym mnie odrzuca, mimo iż używałam tego dawno.

Nie w tym kosmetyku nic absolutnie, co mogłoby mnie skłonić do ponownego kupna.

Po prostu dno i wodorosty ;)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

Botoksu zastosowania

Porządny

Oto kosmetyk dla osób, które nie przepadają za drapakami w rodzaju antycellulitowego Lirene, a jednak lubią czuć, że używają peelingu. W zielonkawym żelu zatopione jest mnóstwo malutkich, ale wyczuwalnych drobinek, które wyglądają jak piasek - są to zmielone pestki brzoskwiń. Peeling bardzo dobrze oczyszcza i wygładza ciało, nie podrażniając przy tym. Nie nawilża, ale od tego są inne kosmetyki, natomiast na pewno nie wysusza skóry dodatkowo. Dla niektórych minusem może być bardzo silny zapach, rzeczywiście przypominający produkty dla mężczyzn, dość ostry i kontrowersyjny. Ja przyzwyczaiłam się dość szybko i nie przeszkadza mi on. Naprawdę bardzo solidny peeling do ciała.

sprawdził się

Bardzo porządny peeling do ciała. Dużo drobinek peelingujących, dość ostrych. Daje efekt gładkiej skóry, idealnie sie splukuje. Zapach trąci męskimi żelami pod prysznic, ale jest bardzo miły. Gwiazdkę odejmuję za gęstość - trochę mu jej brakuje.