Delia, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Delia, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Pojemność 3,99 ml

lakiery do paznokci
matujące
Efekt
perłowe, brokatowe
hipoalergiczna

Biedronkowy koszmar

Kupiłam ten produkt w czerwcu. Na małej półeczce obok kasy stały malutkie, kolorowe opakowania lakierów. Zauroczona kolorami tęczy szybko chwyciłam produkt i dwa, najbardziej wakacyjne zabrałam do kasy. Nie wiedziałam czego mogę się spodziewać po tych mikroskopijnych lakierach. Pierwszy wypróbowałam lakier niebieski (więcej na zdjęciach). Pierwsza warstwa, brak koloru. Druga warstwa, ciągły brak koloru. Trzecia, nareszcie kolor. Więcej informacji poniżej.

Adekwatna jakość do ceny.

Lakier kupiłam w dyskoncie i pisząc krótko ma też "dyskontową" jakość.
Lakier jest niewielki, niestety pędzelkiem trudno się operuje. Lakier ma dziwną konsystencję, która powoduje, że raz za jednym pociągnięciem pędzelka jest idealne krycie, a innym razem robią się zacieki, a lakier lekko przebija.
Kolor w porządku, ja wybrałam jasny róż, taki jak na zdjęciu. Na paznokciach ten kolor wygląda ładniej niż w opakowaniu. Ze względu na to, że konsystencja lakieru jest dziwna i nierówna trudno ocenić czy wystarczy jedna warstwa czy lepsze będą dwie.
Jestem zawiedziona, choć za taką cenę oczywiście nie oczekiwałam lakierowego Lexusa.

Może być

Lakiery kupiłam w Biedronce. Jestem posiadaczką trzech kolorów. Takich jakie są na zdjęciu. Używałam wszystkich. Wszystkie zawierają drobinki. Lakier ma mały pędzelek, który jest niestety dość nie wygodny. Sama trwałości lakierów to 1 do 3 dni.