Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Nuxe, Creme Nirvanesque (Krem do twarzy na pierwsze zmarszczki)

Nuxe, Creme Nirvanesque (Krem do twarzy na pierwsze zmarszczki)

Nuxe Creme Nirvanesque to krem zapobiegający pierwszym oznakom starzenia się skóry i pomagający zwalczyć już te zaistniałe. Roślinne ekstrakty z błękitnego lotosu, maku polnego i prawoślazu, przywracają blask cerze i zmniejszają mikro skurcze skóry, zapobiegając tym samym tworzeniu się zmarszczek. Działanie kremu Nuxe Creme Nirvanesque ma być podobne do działania endorfin na wygląd naszej cery - ma być promienna i uspokojona, niczym po seansie jogi. Przeznaczony dla kobiet i mężczyzn 25-30 lat, kiedy pojawiają się pierwsze zmarszczki i oznaki starzenia skóry. Można stosować na dzień i/lub na noc.

krem
w słoiczku
Wiek
20+

Bardzo dobry krem

Od wiosny testuję kosmetyki nuxe i jestem pod wielkim wrażeniem. Prawie każdy kosmetyk się sprawdzł, kilka naprawdę zachwyciły. Seria Nirvanesque jest genialna. Ma wszystko -od delikatnej emulsji, przez treściwy krem do codziennego, uniwersalnego użytku po mega bogaty krem. Wszystkie sprawdziły się u mnie genialne. Pięknie Pachną. Super działanie -nawilżają, odżywiają, rozświetlają, nie zapychają, nie uczulają. Jedyny drobny minus to cena-mogłaby być niższa ;) ale kosmetyki są tych cen warte. Po prostu super.

Nie polecam - roluje się

Nie polubiłam się zbytnio z tym kremem. Konsystencja bardzo gęsta, zostawia po sobie lepką warstwę, czego ja bardzo nie lubię w kremach (chyba nikt nie lubi). Największą wadą kremu jest to, że się roluje! Niezależnie od tego, ile poczekam z nałożeniem podkładu, zawsze się zroluje. Zapach OK. Działanie OK. Nie zapycha (a to dla mnie bardzo ważne).

Ten zapach za mną chodzi

Krem był super dla mojej mieszanej->suchej skóry. Przyjemniaczek co dosyć fajnie nawilża i nie zmasakrował mojej twarzy, nie było wykwitów czy rozpalenia. Bardzo też kapryśny jeśli chodzi o makijaż, raz był hitem Nataszy Urbańskiej, raz spoko. Może to też kwestia cyku? Nie wiem, nie monitorowałam. Ale wszystko to było by do przejścia, gdyby nie ten zapach, u mnie migrenogenny. Czekam na wersję bezzapachową, ale znając moje szczęście, jak już wjedzie na rynek, to będę potrzebowała czegoś na zmarchy w stylu shar pei. Stosowałam go tylko na dzień. Z bólem serca oddałam po pewnym czasie krem lubemu, który posiada cerę mieszaną i nie jest przewrażliwiony zapachowo. On sobie chwali bardzo, też stosuje na dzień. I faktycznie jakaś taka bardziej promienna jest jego buzia. Dlatego oceniam produkt wysoko, ale odejmuję gwiazdkę za ten koszmarny zapaszek, który za mną chodził.

Dieta na trądzik

Dobry ale...

Gdyby nie to, że roluje się pod makijażem, czy nawet bez był by jednym z moich ulubionych.
Plusy:
zapach
dobrze nawilża
wchłania się
nie zapycha

Minusy:
roluje się!
brak działania przeciwzmarszczkowego

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące

Ja i ten krem niczym papużki nierozłączki

Krem można stosować już przed 25. rokiem życia - tak zrobiłam i ja. Właściwie trafiłam na darmowe badania skóry wokół oczu i dostałam kilka próbek tego kremu.

Stosuję go codziennie rano i wieczorem. Krem ładnie się rozprowadza, szybko się wchłania, ma działanie lekko matujące i nie zostawia tłustej maski. Nawilża, relaksuje i wygładza skórę wokół oczu. Wygładza delikatne zmarszczki. Nie rozjaśnia cieni pod oczami, jednak redukuje trochę wygląd "zmęczonych oczu" i tutaj ma u mnie wielki plus.

50ml kupiłam za 20 euro - 80 zł, opakowanie używam drugi miesiąc, jest dość ciężkie, więc nie zapowiada się na to, żeby to cudo się skończyło. I dobrze.

Zapachem przypomina mi stary, polski Linomag :)
Używam go czasem na wysuszone usta.

Ilość zużytych opakowań: jedno + 3 próbki x 7ml

Cudowny..

Krem idealny! Kupiłam zupełnie przypadkiem, a okazało się, że trafiłam na prawdziwą perełkę :) Ładnie pachnie, , nawilża, koi i rozpromienia skórę. Odkąd go używam, nie mam żadnych problemów z cerą, wręcz nigdy nie była tak doskonała :) Nie zamienię na żaden inny!

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

dobrze nawilża

Słyszałam o tym kremie dużo pozytywnych komentarzy. Krem bardzo dobrze nawilża. Dobrze współgra z podkładem. Jak na krem treściwy szybko wchłania się. Jedyny minus- opakowanie. Preferuje kremy z pompką ze względu na higienę.

Używam tego produktu od: 4 mies
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

uwielbiam

Mój hit.
Na początku uwiódł mnie zapach tego kremu.
Zakup był nieplanowany nosiłam się z zamiarem kupienia czegoś innego , ale kiedy w sklepie odekrecilam sloiczek i powąchalam wiedzialam , że kremik wraca ze mną do domu.Nie używałam wczesniej poroduktow tej firmy , ale slyszałam o nich dużo pozytywnych opinii.
Dla mnie jest to krem idealny, porzadnie nawilża , łagodzi podraznienia , delikatnie rozjasnia.
Zanim zaczełam używać tego kremu(mam wersje do skóry normalnej, balam sie ze wesrsja do skory suchej bedzie troche za tlusta) moja skora była przesuszona i podrazniona bo traktowałam ją antytrądzikowymi mazidłami, wielkie bylo moje zaskoczenie gdy po uzyciu Nirvanesque na noc , rano moja skora byla ukojona , nawilżona i dopieszczona, a zaczerwienienia i ranki po pryszczach zredukowane o polowe!!! Teraz uzywan na noc i na dzien. U mnie swietnie sprawuje się pod makijaż
Wchlania sie szybko , ale nie blyskawicznie.
Podklad ladnie sie na nim rozprowadza, jedyny minus to to ze czasem jak naloze za duzo to wlazi w brwi i tam sie walkuje , ale ja brwi wyczesuje wiec specjalnie mi to nie przeszkadza.
Buzia sie nie swieci , tzn. ma zdrowy polysk a nie tlusta warstwe.
Dosyc drogi bo zaplacilam za niego ok. 34 euro (drogo jak na nawilzacz , krem zapobiegajacy zmarszczka) za tyle można kupic clinique albo clarins ale ja i tak wolę ten! Na szczeście pani w aptece dorzucila gratisowo pelnowymiarowe opakowanie maseczki Creme fraiche- maseczkę tez bardzo polubilam.
Postanowilam dac szanse tej marce bo tak bardzo polubilam krem i dzis dokupilam zel do demakijazu , tonik i maseczke oczyszczająca pory.

Mój ulubiony

Używam tego kremu już od kilku lat i za każdym razem, gdy wpada mi do głowy pomysł aby spróbować czegoś nowego, żałuję wydanych pieniędzy.

Używany regularnie świetnie zapobiega powstawaniu pierwszych oznak stażenia. Czy je usuwa cieżko mi powiedzieć, bo gdy kupiłam go po raz pierwszy nie miałam z tym zbyt dużego problemu, ale minęło kilka lat, a mi zmarszczki nadal nie spędzają snu z powiek.

Plusy:
+ bardzo dobrze się wchłania,
+ nadaje się pod makijaż,
+ dobrze nawilża,
+ skóra jest gładka i delikatna,
+ wydajny

Minusy: jak dal mnie minusem jest tylko cena, pamiętam że kiedyś słoiczek tego kremu kupić można było za mniej niż 60 zł, teraz kosztuje 99 zł.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Lubię go

Dostałam ten krem w prezencie, w zasadzie to go lubię, ma dużo naturalnych składników i dobrze się wchłania, przeszkadza mi tylko zapach tego kremu, jest znośny ale nie jest jakiś tam rewelacyjny, wolałabym żeby nie miał zapachu.

Używam tego produktu od: zużyłam 1 op. i nie kupiłam jeszcze nast.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

Super

Bardzo porządny kosmetyk. Krem dostałam w prezencie od bratowej, troszkę się obawiałam, bo z kremami u mnie zawsze "coś". A to konsystencja nie taka, a to za małe nawilżenie, a to znowu zapychały. Nie miałam dobranego kremu, tego swojego jedynego. Szukałam, zmieniałam i nie mogłam znaleźć.
Dzięki bratowej juz znalazłam. Mam, ten właśnie chyba już jedyny.
Jest fantastyczny pod każdym względem.
+ zapach - dla mnie w sam raz, intensywny, ale nie nachalny
+ nawilżenie idealne
+ możliwość stosowania dzień/noc
+ idealny pod makijaż
+ nie zatyka
+ lekki
+ skóra gładsza, wypoczęta

Tak, to jest to czego szukałam.

Ilość zużytych opakowań: kończę 4 op

NAJLEPSZY jaki kiedykolwiek stosowałam

Krem jest idealny, najlepszy jaki do tej pory stosowałam, jednak nie uznaję go za mój hit, chyba mam jakiś niedosyt
Plusy:
-nie zapycha!!! ( dla mnie to jedna z najwazniejszych cech kremu)
-ślicznie pachnie
-nawilża
-uniwersalny, używam go na dzień i na noc
-buzia po miesiacu stosowania ma ładniejszy równomierny kolor

Minusy:
-dostepność!!!( poza aptekami internetowymi nie widziałam go nogdzie)
-cena
- minus za ten mój niedosyt, który wynika chyba z tego, iz krem jest za mało przeciwzmarszczkowy
-szybko się kończy

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania, teraz zrobiłam przerwę