Nuxe, Huile Prodigieuse, Suchy olejek

Nuxe, Huile Prodigieuse, Suchy olejek

Z okazji 25. lat Huile Prodigieuse ®, NUXE zmienia formułę kultowego olejku, na jeszcze bardziej idealną. Jednak pewne cechy i właściwości ukochanego przez kobiety na całym świecie produktu, na zawsze pozostaną niezmienne:
TA SAMA NATURALNOŚĆ – 98.1% składników pochodzenia naturalnego – bez parabenów, olejów mineralnych, składników pochodzenia zwierzęcego
(poza składnikami pochodzącymi od pszczół).

NADAL TAK SAMO ZMYSŁOWY – dzięki unikalnej formule suchego olejku.

TE SAME EMOCJE – ponieważ zapach to najsilniejszy nośnik wspomnień, cudowna i charakterystyczna nuta zapachowa pozostała niezmieniona.

HUILE PRODIGIEUSE® TO NIE TYLKO UWODZICIELSKA PRZYJEMNOŚĆ STOSOWANIA, TO TAKŻE EFEKTYWNOŚĆ
I INNOWACJA, POTWIERDZONA NOWYMI TESTAMI:

Twarz: działa jak antyoksydacyjna tarcza, chroni skórę przez szkodliwym działaniem wolnych rodników i czynników zewnętrznych.
Ciało: ujędrnia i redukuje widoczność rozstępów.
Włosy: poprawia ogólną kondycję włosów, co zostało potwierdzone przez profesjonalistów: fryzjerów i stylistów.Od dziś HUILE PRODIGIEUSE® jest jeszcze bardziej drogocenny. Formułę olejku uzupełniono o nowy składnik: olejek Tsubakio wyjątkowych właściwościach odżywczych i przeciwstarzeniowych.

Super

Olejek który chętnie używam do twarzy kilka kropli pod krem i świetnie wpływa i pielęgnuje mój rodzaj cery ora po kompieli chętnie używam tego suchego olejku do pielęgnacji całego ciała.

Nuxe, Huile Prodigieuse

Olejek jest świetny do pielęgnacji twarzy. Już kilka minut po nałożeniu produktu można zauważyć, że podrażnienia na twarzy znikają, a stan skóry się poprawia. Świetnie nawilża. Zapach jest bardzo delikatny i przyjemny, a dodatkowo kosmetyk jest wydajny.
Stosuję go codziennie, na noc i jestem zadowolona.

Cudotwórca, luksusowy kosmetyk

Moja mała miłość i to w dodatku wielofunkcyjna, na różne sposoby, cudo!
Mowa o suchym olejku Nuxe Huile Prodigieuse. Bardzo mnie zastanawiało, jak olejek może być suchy, ale może. On ma taką nie typową konsystencję, nie jest oleisty jak typowe oleje. Nie potrafię tego nawet opisać szczerze. Olejek stosuję na przeróżne sposoby. Najczęściej jednak daję go na twarz, bo szkoda mi go dawać na ciało. :D Genialne nawilża skórę! Używam go jako kremu na noc, i rano gdy wstaję mam piękną skórę, promienną i cały czas nawilżoną. Na włosy też go dawałam, jednak wolę inne oleje w tym wypadku. Na ciele daje piękny efekt zdrowego ciała, z delikatnymi drobinkami. Nie mogę doczekać się lata i gdy założę szorty na pewno użyję tego olejku by lepiej wyglądały nogi. Absolutnie sie nie lepi i nie zostawia tłustej warstwy. Szybko się wchłania. Ten produkt jest bardzo wydajny i szczerze mam nadzieję, że nigdy się nie skończy.
Mam jedynie małe ale co do zapachu. Dla mnie jest zbyt mocny, duszący, intensywny i niestety bardzo długo utrzymuje się na ciele. Są osoby, które ten zapach kochają lub nienawidzą. Ja jestem po środku, drażni mnie w niektóre dni i nie ma mowy bym go użyła. Jednak za efekty jakie daje ten produkt nie jest to jakiś bardzo duży minus.

Cudowny olejek stosuję od lat

Wypróbowałam dwa warianty, również ten ze złotem, ale polecam tylko ten normalny. Choć trudno nazwać go normalnym bo to cudowna mieszanka olejków o pięknym zapachu. Bardzo wydajne proste opakowanie z aplikatorem w sprayu. Cudownie się wchłania i świetnie nawilża skore. Nie brudzi ubrań i pozostawia ładny zapach.

Bez efektów

Za namową koleżanki kupiłam- stosowałam na końcówki włosów, skórę twarzy. Niestety bez spektakularnych efektów. Sprawdził się jedynie jako olejek na skórki.

Olejek jest świetny! Używam go do włosów, rąk i twarzy. Jeśli chodzi o włosy, to na pewno trzeba uważać z ilością i sposobem nakładania kosmetyku na włosy, bo może je lekko skleić i uzyskamy efekt mokrych włosów. Bardzo fajnie utrzymuje końcówki w dobrej kondycji i rozświetla delikatnie włosy.

Rewelacyjny produkt

Kosmetyk świetny do pielęgnacji twarzy. Znikają drobne a nawet i większe podrażnienia skóry. Super zabezpiecza przed efektami mrozów. Ja stosuję go na noc bo na dzień jest dla mnie za tłusty, ale już jednorazowe stosowanie w ciągu dnia poprawia znacznie stan skóry.

Absolutny hit

Olejek ma wszechstronne zastosowanie, dlatego zawsze mam go przy sobie. Świetnie sprawdza się jako preparat nawilżający i rozświetlający do twarzy - szczególnie latem, kiedy skóra często jest przesuszona. Olejek przydaje się także jako kosmetyk do ciała - sprawia, że staje się ono subtelnie świecące. Używany na włosy na właściwości wygładzające. Produkt bardzo wydajny.

beznadziejny

Skuszona recenzjami kupiłam od razu duże opakowanie 100 ml i żałuję do dziś. Olejek użyty dosłownie 1 raz . Nawet się nie przekonałam jak działa i czy działa. Jego zapach po prostu mnie odrzuca. Ogromny minus za ten właśnie zapach. Olejki, balsamy do ciała powinny mieć w miarę neutralny zapach aby nie kłócił się z zapachem ulubionych perfum ten niestety stawia przed wyborem: olejek czy ulubione perfumy? Ja zawsze wybieram ulubione perfumy.
Wg mnie nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę.

pięknie pachnie, dobrze działa na skórę i włosy

olejek najpierw dostałam dwa razy w formie minikosmetyku, potem kupiłam pełne opakowanie. zapach uwielbiam, aplikacja jest dzięki niemu czystą przyjemnością. olejek bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu na skórze. nawilża ją i zmiękcza, podobnie działa też na włosy (aplikowałam go głównie na przesuszone końcówki). stosowałam go też do oczyszczenia twarzy (z ręcznikiem zwilżanym gorącą wodą), wówczas wchłaniał się głębiej, a skóra po takim wieczornym zabiegu była rano idealnie gładka i wypoczęta.
nie podrażnia, nie uczula mnie, mimo bardzo intensywnego aromatu.
minusem jest cena, ale mam poczucie, że jest on naprawdę świetnej jakości. inna sprawa, że nie porównywałam z olejkami suchymi od innych producentów.

Mityczny olejek

Ach, ten olejek Nuxe, niegdyś tak wychwalany w Twoim Stylu, synonim luksusu ;) Kupiłam go w końcu, skuszona opowieściami o dobroczynnych i wielostronnych zaletach pielęgnacyjnych i pięknym zapachu. Wszystkie się potwierdziły: olejek przyjemnie się wchłania, natłuszcza, słoneczny zapach z nutą kwiatów pomarańczy jeszcze długo unosi się w powietrzu - u mnie dłużej niż niektóre wody toaletowe. Szczęśliwie jest naprawdę wydajny, przy wysokiej cenie to ma znaczenie ;) Tylko że suchych olejków o równie dobrych właściwościach i miłych dla nosa zapachach jest teraz na rynku multum: może kiedyś Nuxe wyróżniał się składem i uniwersalnością stosowania, ale teraz, mimo jego oczywistych zalet (czy mówiłam, że zapach jest boski???) jednak sięgnę po produkty, które są kilkakrotnie tańsze, a jakość mają nie gorszą.

Kocham od lat.

Ten olejek towarzyszy mi już od dawna, ale wiem, że będzie ze mną jeszcze długie, długie lata.

ZALETY:
+luksusowe, szklane opakowanie, ja nie mam problemów z dozowaniem, wylatuje tyle, ile dokładnie mi potrzeba
+konsystencja: olejek jest teoretycznie suchy, ale dosyć gęsty, mimo to, rozprowadza się idealnie (najlepiej na wilgotnej skórze)
+wspaniały, mega kobiecy zapach. Upajający bukiet kwiatu pomarańczy, magnolii oraz wanilii kojarzy mi się z latem, jest taki odurzający, relaksujący, bogaty! Do tego niesamowicie trwały!
+wydajność
+cena
+skład
+wielofunkcyjne zastosowanie (twarz, ciało, włosy)

DZIAŁANIE:
Zadaniem tego olejku jest nawilżenie, wygładzenie, nabłyszczenie oraz regeneracja. Stosuję go wyłącznie na ciało, z reguły na wilgotną skórę, po prysznicu - nie polecam na suchą, za cholerę nie chce się wchłaniać i brudzi ubrania, dopiero zastosowany na mokro działa, jak należy.
Zostawiam na kilka minut, po czym wycieram skórę miękkim ręcznikiem. Skóra wygląda fantastycznie! Mięciutka, gładka jak u niemowlęcia, o promiennym kolorycie, dobrze nawilżona, podrażnienia znikają, do tego wokół mnie unosi się ten cudowny aromat. Bajka, po prostu....
Wspaniale rozświetla skórę, choć latem kupuję wersję Huile Prodigieuse Or, w połączeniu z St.Tropez Instant Wash daje efekt jak u aniołków z Victoria's Secret ;).
Nie uczula mnie, mimo intensywnego aromatu, nie zapycha skóry i daje dobre efekty.

Cóż, można twierdzić, że inne są takie same, a do tego tańsze. Ale...ja, jako posiadaczka suchej i wrażliwej skóry z AZS zdecydowanie wybieram olejek Nuxe, chociażby za to, że działa...tak jakoś inaczej. Po prostu lepiej, niż inne.

I ten zapach....Kocham!