Nuxe, Huile Prodigieuse (Suchy olejek o różnych zastosowaniach różne rodzaje)

Nuxe, Huile Prodigieuse (Suchy olejek o różnych zastosowaniach różne rodzaje)

Cena już od 42,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Sucha oliwka (olej z ogórecznika i słodkich migdałów), bogata w witaminę E. Do stosowania na ciało, twarz albo włosy. Istnieje też wersja letnio/wieczorowa ze złotymi drobinkami (Huile Prodigieuse Or).

Dla każdego rodzaju skóry i włosów.
Suchy olejek o wielu zastosowaniach.
Bez konserwantów.

Przyjemny

Przyjemny w nakładaniu. Używam go tylko na skórę twarzy, natomiast nie stosuję na włosy i skórę ciała. Szybko się wchłania, nie zapycha porów i nie pozostawia "tłustego filmu". Dla mnie najlepiej sprawdza się na noc, niezbyt dobrze natomiast przy aplikacji z podkładem. Sporym minusem jest niezbyt praktyczny aplikator, a właściwie jego brak- sam otwór jest po pierwsze niewygodny, a po drugie średnio higieniczny- jak na produkt z takiej półki można by było spodziewać się więcej. Jeżeli chodzi o wydajność- bardzo wydajny, wystarczy zaledwie kilka kropel, aby odżywić twarz. Skóra po użyciu tego kosmetyku bardzo przyjemna w dotyku, jakby atłasowa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1465877].usefull || 0 }}% pomocna.

jak dla mnie lipa za kupę pieniędzy

olbrzymie rozczarowanie. nawet tanie olejki drogeryjne są lepsze niż ten olejek od nuxe. i nie chodzi tylko o to, że ogólnie suche olejki są dla mnie mało działające. trzeba mu przyznać, że nieziemsko pachnie, ale na tym kończą się jego plusy, a za nimi podąża cała parada minusów. działanie jest zerowe, a koszt spory. nie działa ani na twarz, ani na ciało ani na włosy. zupełnie nie mogę zrozumieć tego fenomenu a ciężko mi uwierzyć, że po prostu bardzo nie lubi się tylko z moją skórą. średnio nawilża skórę, włosy przetłuszcza, więc można go nieznacznie na końcówki nałożyć- pytanie tylko po co skoro niewiele na nich robi, a skora twarzy po nim piecze. generalnie BEZSENSU. pieniądze polecam wydać na coś innego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448356].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Kultowy, ale zupełnie niedziałający

Jeśli chodzi o te wszystkie kosmetyczne niezbędniki paryżanki to raczej mam pecha - nie podchodzi mi ani krem Embryolisse, ani suchy szampon Klorane, ani balsam do ust Nuxe w słoiczku, ani wszystkie te wody termalne, teraz zaś do listy mogę dopisać ten kultowy olejek.
Zużyłam trylion próbek i sporą miniaturkę i jego właściwości pielęgnacyjne określiłabym jako zerowe. Nie sprawdził się ani do ciała (a jest to ciało zadbane, regularnie nawilżane ;), ani do włosów (aplikowałam na mokre końcówki). Mojej wrażliwej twarzy wolałam nie ryzykować, ale podejrzewam, że również tam nic by nie zdziałał. Totalny bubel.

A zalety?
Oczywiście obłędny zapach i tylko za niego dwie gwiazdki. Byłaby tragedia, że tak pięknie pachnie i tak bardzo nie działa, ale na szczęście marka poszła po rozum do głowy i wypuściła rewelacyjne perfumy, w których ten tropikalny bukiet brzmi jeszcze cudowniej niż w kiepskim olejku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1436101].usefull || 0 }}% pomocna.

Bądz FIT: ćwiczenia na zgrabną pupę

długo się na niego czaiłam

długo, bardzo długo aż na cosmedice była promocja; zapach boski, wtarłam w twarz, szyję, włosy, dekolt i masakra tak w ponad 50%
-do mojej mieszanej skóry się kompletnie nie nadał, marzyłam o tym,żeby go jak najszybciej zmyć, bo niby się wchłonął, ale to coś co zostało na skórze drażniło,
-włosy do mycia, przetłuściło, może za dużo, ale chyba jednak nie do moich włosów,
- szyja ok, i ten zapach, achhh
-dekolt lekko błyszczący, opalenizna pięknie pokreślona i tu nie drażnił (mam wersję z drobinkami)
-używałam jeszcze na: łydki, uda, odkryte plecy - ze względu na efekt odbijania światła i podkreślenia delikatnego opalenizny
stwierdzam, że to nie do końca produkt dla mnie, może gdyby kosztował co najmniej przez 4 to bym go kupiła częściej, ale tak? jest masa lepszych i tańszych
została mi 1/3 opakowania, skończę, ale nie kupię więcej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1402641].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Co za zapach! Co za działanie!

Póki co jest to najlepszy i najprzyjemniejszy w używaniu olejek jaki miałam okazję stosować. Doskonale nawilża moją skórę, nadaje się do używania zarówno na dzień jak i na noc, nawet pod makijażem sprawdza się świetnie. Zapach jest cudowny, lekko słodki, elegancki, czuć jakbyśmy miały na skórze ekskluzywny kosmetyk.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1379221].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok.

Któż nie słyszał o tym olejku? O jego legendarnym zapachu i działaniu. Skusiłam się któregoś razu po dostrzeżeniu nalepki z napisem PROMOCJA.

Plusy:
- nawilża, odżywia i natłuszcza
- ma suchą formułę, nie maże się, nie tłuści, nie brudzi
- świetnie nadaje się do pielęgnacji paznokci i skórek
- dobry celem regeneracji włosów
- pięknie odżywia skórę, nie lepi się

Neutralne:
- zapach typowy dla produktów do opalania ( słońce, piasek, gardenia, miód)
intensywny i długo utrzymujący się
- średnio wydajny
- można nakładać na twarz (ale ja wolę oleje bezzapachowe)

Minusy:
- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1331506].usefull || 0 }}% pomocna.

Must have

Przygodę z marką Nuxe rozpoczęłam kilka miesięcy temu. Wtedy to zakupiłam soją pierwszą butelkę olejku Huile Prodigieuse, wersję bez złotych drobinek. Po jakimś czasie postanowiłam wypróbować jeszcze Huile Prodigieuse OR- czyli wersję z drobinkami.

Wersja czysta- bez drobinek- Huile Prodigieuse
Ten kosmetyk z pewnością zasługuje na miano mojego hitu. Dobrze rozprowadza się na twarzy i ciele, szybko się wchłania, i co najważniejsze- nie występuje po nim uczucie lepkości, gdyż jest preparatem "suchym" w dotyku. Często, gdy nie mam już czasu aby czekać na wchłonięcie zwykłego balsamu, nakładam odrobinę tego kosmetyku na ciało, i po kilku sekundach mogę się ubrać, bez obaw o to, że pobrudzę sobie ubranie.
Stosuję na twarz, przed snem. Nakładam samodzielnie albo pod krem do twarzy. Odkąd go używam, moja skóra nabrała ładniejszego koloru, pozbyłam się także suchości na policzkach.
Używam także sporadycznie na ciało- w sytuacji którą opisałam wyżej, i również jestem zadowolona z jego działania. Ciało jest gładkie, miękkie, a olejek szybko się wchłania.
Po każdym myciu włosów, a także wtedy, gdy są po prostu przesuszone, nakładam kroplę oleju na końcówki włosów. Włosy są później miękkie i dobrze się układają.
Olejek jest bardzo wydajny- butelka 50 ml przy regularnym używaniu starczyła mi na 2 miesiące. No i przepięknie pachnie, co tylko czyni korzystanie z niego przyjemniejszym.

Wersja ze złotymi drobinkami- Huile Prodigieuse OR
Tę wersję kupiłam z ciekawości- jak te złote drobinki będą rozświetlały skórę, Jestem lekko rozczarowana- ponieważ po nałożeniu olejku i rozprowadzeniu go, skóra rzeczywiście staje się rozświetlona; niestety- efekt po kilku minutach przestaje być widoczny w świetle dziennym. Rozświetlenie widoczne jest natomiast w sztucznym świetle, także polecam używać tego olejku na jakieś wieczorne wyjścia, gdy faktycznie będzie operować na nas światło sztuczne, a efekt rozświetlenia będzie bardzo dobrze widoczny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1284566].usefull || 0 }}% pomocna.

lubię

Przyznaję, lubię ten olejek bardziej niż zasługiwałby na to z racji samego działania. Mam do niego sentyment - za zapach, za opakowanie...
Olejek Nuxe swoim działaniem nie odbiega właściwie od innych suchych olejków. Miałam ich wiele (suchych i nie-suchych) i ten naprawdę nie jest taką petardą. Używam go przeważnie do końcówek włosów po umyciu a przed suszeniem, bo stosując go właściwie nie da się zrobić "tłustych strąków" (co w przypadku wieeelu olejków przychodzi bardzo łatwo). Do tego zastosowania jest więc idealny. Kiedyś zdarzyło mi się go rozlać na lniany obrus i o dziwo nie został po nim najmniejszy ślad, żadnej plamy, wszystko wyparowało.
Do twarzy używam go od czasu do czasu, jak mam dzień, gdy mojej skórze krem nie wystarczy. Na ciało raczej go nie stosuję, bo mi szkoda (do przyczyny dojdę później).
To, co dla mnie w olejku Nuxe jest szczególnie pociągające, to zapach. To najładniej pachnący olejek z jakim miałam do czynienia. Uwielbiam ten aromat - klasyczny, elegancki, ciepły, ale nie duszący... coś jak bardzo drogie perfumy sprzed wielu, wielu lat. Bardzo bym chciała, żeby się utrzymywał dłużej, bo bardzo szybko się ulatnia, nawet z włosów.
Uwielbiam też buteleczkę - śliczna, dająca poczucie luksusu.
Mimo wszystko poważnie się zastanowię nim kupię Huille Prodigieuse ponownie. Dlaczego? Ponieważ jego cena jest niewspółmierna do działania. Dlatego jest mi żal używać go do całego ciała. Piękny flakon i cudowny zapach nie są w stanie mi zrekompensować uczucia, że dostaję ślicznie opakowaną, ale drogą przeciętność.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1262911].usefull || 0 }}% pomocna.

przecietny

Troche sie rozczarowalam..zapach ladny ale intensywny, dlugo sie wchlania. z atomizera cieknie w czasie apikacji..uzywam do masazu bo mam go dosc..nie wart tych pieniedzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239258].usefull || 0 }}% pomocna.

Numer 1 we Francji. A jak u nas?

Jakże opakowanie, czyli taki banalny "dodatek" do zasadniczej części kosmetyku wpłynął na moją opinię. Zacznę od opakowania 100 ml z atomizerem.
Używam zawsze po prysznicu/kąpieli na wilgotną skórę. Dzięki temu nieco szybciej się wchłania i (mimo iż nazywa się suchym olejkiem to potrafi zalegać na skórze i pobrudzić ubranie) i długo długo w ciągu dnia nadal czuje ten zapach. Nie chcę go oceniać - albo się go uwielbia albo mdli od niego. Ja absolutnie uwielbiam. Co do nawilżenia - bez rewelacji ale i tak oceniam na plus, używając tylko do ciała. Zakup tego produktu oceniam trochę jako przejaw kaprysu --> raz na jakiś czas zafunduje sobie coś innego niż klasyczny balsam, ale samo użytkowanie uzależnia. "Ojej, ciekawe perfumy" otóż nie, to olejek :)

A teraz pojemność 50 ml - szklana flaszka z wylewaną zawartością. No i niestety w mokrych dłoniach nie ma się kontroli nad tym czymś. Wylewa się za dużo, aż w końcu popłynęło do odpływu w wannie...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227166].usefull || 0 }}% pomocna.