Nuxe, Huile Prodigieuse (Suchy olejek o różnych zastosowaniach różne rodzaje)

Nuxe, Huile Prodigieuse (Suchy olejek o różnych zastosowaniach różne rodzaje)

Sucha oliwka (olej z ogórecznika i słodkich migdałów), bogata w witaminę E. Do stosowania na ciało, twarz albo włosy. Istnieje też wersja letnio/wieczorowa ze złotymi drobinkami (Huile Prodigieuse Or).

Dla każdego rodzaju skóry i włosów.
Suchy olejek o wielu zastosowaniach.
Bez konserwantów.

Nie rzuca w żaden sposób na kolana

Recenzowałam również wersję ze złotymi drobinkami, więc mam porównanie. Ta wersja jest o tyle lepsza, że nie zawiera tych tandetnych, bo wielkocząsteczkowych drobinek "złota", natomiast działanie jest podobne.
Początkowo lekko nawilża/natłuszcza i... i tyle.
Zapach intensywny, długotrwały, specyficzny, dla jednych babciny i duszący, dla innych kwiatowy i zachwycający, bo taki trwały -no cóż, kwestia gustu.
Na pewno zapach zostaje na skórze dużo dłużej niż samo działanie olejku.
Relacja cena/efekt -średnia, jest sporo lepszych produktów tego typu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1642761].usefull || 0 }}% pomocna.

Moj kosmetyk must have

Jest to kosmetyk do wszystkiego twarzy, wlosow, ciala. Przy regularnym stosowaniu dziala cuda i jest tez bardzo przyjemy w uzyciu. Mi zastepuje kazdy krem. Jest bardzo wydajny, mimo codziennego stosowania starcza mi na kilka miesiecy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1642596].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham miłością szczerą i wieczną

Choć ten olejek nie posiada żadnych magicznych upiększających właściwości to jego używanie sprawia mi taką przyjemność, że nie wyobrażam sobie z nim rozstać. Zakupiłam go w cenie promocyjnej - około 38 zł za 50 ml, jest to dość wysoka cena za taką ilość olejku, ale nie żałuję wydanych pieniędzy. Jak już pisałam jego stosowanie jest prawdziwą przyjemnością, olejek ma cudowny, elegancki zapach, przypomina drogie perfumy, w dodatku zapach długo utrzymuje się na skórze i włosach. Buteleczka także przypomina perfumy i jest ozdobą łazienki. Najczęściej używam go do włosów na końcówki, dzięki temu są elastyczne i wcale się nie rozdwajają. Stosuję go także do twarzy, ale niezbyt często, gdyż posiada w składzie olejek migdałowy, który może zapychać pory. Konsystencja jest znacznie lżejsza niż innych olejków, nie obciąża włosów tak jak one. Skóra jest po użyciu przyjemnie nawilżona i gładka, przy oszczędnym nakładaniu, nie świeci się tak jak przy innych olejkach. Muszę także dodać, że olejek jest bardzo wydajny, więc myślę, że warto w niego zainwestować.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1591516].usefull || 0 }}% pomocna.
fakty i mity depilacja

Rewelacja

Dla mnie dwa rodzaje są rewelacyjne, olejek z drobinkami świetnie podkreśli opaleniznę na skórze idealny do wieczorowych stylizacji. Bardzo dobrze się rozprowadza na skórze i jest niesamowicie wydajny. Osobiście stosuje go już od ponad roku i jestem niezmiennie z niego zadowolona.
Serdecznie polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1565341].usefull || 0 }}% pomocna.

zbliżają się wakacje

Bardzo często reklamowany olejek i hit wakacyjnych magazynów. Podczas zakupów w aptece udało mi się upolować olejek na wyprzedaży. Produkt jest bardzo wydajny. Stosuję go tylko w jednym celu. Po nałożeniu balsamu dodatkowo wcieram olejek i wygładzam skórę na nogach.

Zapach nie daje się aż tak bardzo we znaki. Wchłania się dość szybko i można spokojnie ruszać na spacer czy na imprezę. To chyba po to właśnie powstały suche olejki. Oczywiście nie można przesadzić... Nie zapycha porów, nie tłuści, nie brudzi. Nałożyłam kilka razy na włosy zmoczone morską wodą. Do stylizacji włosów raczej się nie nadaje. Można używać podczas plażowania nawet na twarz. Przed słońcem nie chroni.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556751].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo

Wspaniały olejek, cudnie pachnie. Szybko się wchłania i nie zostawia tłustego śladu. Dla mnie idealny zamiast perfum. Gorąco polecam. W wersji 100ml bardzo wygodna butelka - można przysłać jak perfumy, co ułatwia aplikacje.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1542201].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemniaczek

Po pierwsze - ależ on pachnie! Słodycz miodu i świeże wiosenne kwiaty koją zmysły i zachęcają do częstego sięgania po olejek. Konsystencja jest stosunkowo lekka i aksamitna, dzięki czemu olejek sunie po skórze z odpowiednim poślizgiem, pozwalającym wykonać krótki masaż. Pozostawia na skórze delikatną lipidową warstwą, ale bez wrażenia lepkości czy przesadnej tłustości. Nie obciąża, nie zapycha. Odpowiedni nawet na lato. Nadaje skórze zdrowy blask, świeżość, chroni i uelastycznia. Kropelka dodana do kremu potęguje jego odżywcze właściwości i podnosi komfort stosowania. Byłby ideałem, gdyby nie cena. Mimo niewątpliwych zalet, przesadzona.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523941].usefull || 0 }}% pomocna.

ładnie pachnie ale to wszystko

Kupiłam olejek z ciekawości bo akurat był w dobrej promocji. Lubię olejki, stosuję czysty olejek jojoba i z maruli jako dodatek do codziennej pielęgnacji. Pomyślałam, że połączenie kilku będzie się znacznie lepiej sprawdzać i zaopatrzyłam się w wersję bez drobinek. Niestety nie jestem na tyle zachwycona aby kupić go ponownie. Produkt jest zamknięty w szklanym dozowniku aplikatorem w postaci spray'u. Jego największa zaletą jest to, że ładnie pachnie. Nawilżenie po nim jest krótkotrwałe, włosy też nie są w znacznie lepszej kondycji, nie stosuję go na buzię gdyż zapycha mi pory. Niby jest to olejek suchy a kilka minut po aplikacji dotknęłam przypadkowo ściany w sypialni i zostawiłam wielką tłustą plamę... Plus przyznaję produktowi za wydajność - mam go już kilka miesięcy a zużyłam odrobinę więcej niż połowę. (ale nies stosuję go bardzo regularnie) Reasumując, jest to olejek o przeciętnych właściwościach, bardziej chyba chodzi o "luksusowość" produktu - mam na myśli eleganckie opakowanie ( chociaż korek jest z bardzo taniego materiału) i zapach. Trzeba też uważać podczas aplikacji - zasięg spray'u jest znaczny przez co olejek lubi osiadać na wszystkim wokoło, łącznie z podłoga i strasznie tłuści. Nie spełnił moich oczekiwań i nie mogę go polecić. Na pewno nie kupię go ponownie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502466].usefull || 0 }}% pomocna.

Zmieszana

Zastanawiam się dlaczego to suchy olejek..może trochę mniej się świeci od zwykłych olejków ale nadal jak dla mnie trochę za bardzo. Póki co używałam go tylko na twarz i ciało, pominęłam włosy. Jeśli chodzi o efekty nie ma szału, je nawilżenie, które mogłoby jedynie dłużej się utrzymywać. Najlepiej się sprawdza stosowany dwa razy dziennie, choć ze względu na jego ciężką konsystencję używam tylko w drugiej części dnia.
Plus za skład, bez dużej ilości syfów. Dzięki temu nie zapycha i jest łagodny dla skóry. Ta wersja z drobinkami jest słabsza pod tym kątem. No i opakowanie, jest cudne! Minus za zapach, zbyt mocny, perfumowany,.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497136].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny

Przyjemny w nakładaniu. Używam go tylko na skórę twarzy, natomiast nie stosuję na włosy i skórę ciała. Szybko się wchłania, nie zapycha porów i nie pozostawia "tłustego filmu". Dla mnie najlepiej sprawdza się na noc, niezbyt dobrze natomiast przy aplikacji z podkładem. Sporym minusem jest niezbyt praktyczny aplikator, a właściwie jego brak- sam otwór jest po pierwsze niewygodny, a po drugie średnio higieniczny- jak na produkt z takiej półki można by było spodziewać się więcej. Jeżeli chodzi o wydajność- bardzo wydajny, wystarczy zaledwie kilka kropel, aby odżywić twarz. Skóra po użyciu tego kosmetyku bardzo przyjemna w dotyku, jakby atłasowa.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1465877].usefull || 0 }}% pomocna.