Nuxe, Huile Prodigieuse (Suchy olejek o różnych zastosowaniach różne rodzaje)

Nuxe, Huile Prodigieuse (Suchy olejek o różnych zastosowaniach różne rodzaje)

Sucha oliwka (olej z ogórecznika i słodkich migdałów), bogata w witaminę E. Do stosowania na ciało, twarz albo włosy. Istnieje też wersja letnio/wieczorowa ze złotymi drobinkami (Huile Prodigieuse Or).

Dla każdego rodzaju skóry i włosów.
Suchy olejek o wielu zastosowaniach.
Bez konserwantów.

pozytyw

Olejku używałam prawie rok ale głownie dlatego, że nieregularnie i raczej okazyjnie na jakieś wyjścia itp. Przyjemnie pachnie, delikatnie nawilża skórę i obłędnie pachnie, a do tego jeszcze ta piękna buteleczka :)
Na pewno polecam ale głównie na ciało. Do włosów i do twarzy zupełnie mi się nie sprawdził.

Nuxe, Huile Prodigieuse

Mój ulubiony olejek! Testowałam wersję z drobinkami i bez - moim faworytem jest ten bez, wg mnie lepiej pachnie (zapach ma niby ten sam, ale mam wrażenie, że jest subtelna różnica). Stosowałam do ciała (głównie na nogi, fajnie wygładza) i na końce (ładnie ujarzmia fryzurę).

Nuxe, Huile Prodigieuse

Jeden z tych tzw. "ulubionych" kosmetyków.
Testowałam wersje z drobinkami i bez drobinek.
Obie oceniam na 5! Bardziej lubię jednak bez drobinek ponieważ używam go też na noc. Z drobinkami za to idealny na dzień na lato - przepięknie rozświetla skórę. Polecam

depilacja jak się przygotować

Dotyk luksusu

Mam obie wersje z drobinkami i bez drobinek jednak do gustu przypadła mi bardziej wersja z drobinkami. Olejek ma piękny zapach jednak nie oczekujmy nawilżenia, chyba że będziemy codziennie się nim smarować ale szkoda mi tak drogiego produktu aby używać go na codzień. Drobinki które w nim znajdziemy nie są wielkie więc subtelnie odbijają światło.

Jak dla mnie Ideał!

Olejek ten pierwszy raz dostałam w prezencie. Nie wiedziałam czego mam się po nim spodziewać. Słyszałam i czytałam wiele dobrych opinii. Śmiało mogę potwierdzić, że jest to fantastyczny kosmetyk!
W lato smaruję nim w szczególności nogi aby miały ładny kolor i połysk choć zdarza mi się na imprezy używać na całe ciało. Jestem z niego bardzo zadowolona!

Kultowy produkt

Fantastyczny produkt, o szerokim zastosowaniu. Można używać go:

- do twarzy (np. łącząc z kremem nawilżającym)
- na ciało
- na włosy (stosuję go na końcówki).

Stosowanie to czysta przyjemność. Polecam.

Sztos nad sztosy

Dot. Wresji z drobinkami złota
Olejek rewelacja.
Uwielbiam w nim wszystko od opakowania, przez aplikację i działanie po zapach i to jak wygląda po nim skóra.
Wiem, że jest to produkt kultowy i wiele osób zarzuca nuxe wygórowaną cenę i efekt placebo, ale ....
Wypróbowałam wiele olejków od czystych, naturalnych po mieszane i suche i żaden nie może się z nim równać
Owszem, cena jest wysoka, ale wolę zapłacić stówę za Nuxe HP i cieszyć się jego działaniem niż 15 czy 20 złotych za olejki nie warte żadnych pieniędzy:/
Jedyną kwestią do rozważenia jest to czy chcesz wydać 100 zł na dobry olejek czy nie. HP nie zdziała żadnych cudów poza dobrym nawilżeniem, ukojenie i rozświetleniem skóry, ale naprawdę nie znam żadnego olejku o podobnych właściwościach ani droższego, ani tańszego ;)

Złota legenda

Chyba nie ma osoby, która przynajmniej raz nie spróbowałaby tego olejku, nawet próbki. Używam HP z przyjemnością, więc dołączam do grona zwolenniczek.
Nie mam czego skrytykować - bardzo lubię używać na szyję i dekolt, troszkę na dłonie. Ładnie się wchłania, nie lepi się, nie przesusza. Świetnie spisuje się też na końcówki włosów (używam kropelkę po myciu i osuszeniu ręcznikiem), nie zauważyłam przetłuszczania, lekko zabezpiecza przed rozdwajaniem (!).
Zapach nie męczy, jak robił to krem do rąk tej marki. Lubię i na pewno będę wracała.
Mała wada: opakowanie. W tej chwili mam buteleczkę 30 ml i potrzeba zręczności i ostrożności, by z powodu braku aplikatora, nie upuścić opakowania, trzymanego w tłustych od olejku palcach. Poza tym, wszystko w porządku.
Oceniam wyłącznie wersję bez drobinek!

Nie rzuca w żaden sposób na kolana

Recenzowałam również wersję ze złotymi drobinkami, więc mam porównanie. Ta wersja jest o tyle lepsza, że nie zawiera tych tandetnych, bo wielkocząsteczkowych drobinek "złota", natomiast działanie jest podobne.
Początkowo lekko nawilża/natłuszcza i... i tyle.
Zapach intensywny, długotrwały, specyficzny, dla jednych babciny i duszący, dla innych kwiatowy i zachwycający, bo taki trwały -no cóż, kwestia gustu.
Na pewno zapach zostaje na skórze dużo dłużej niż samo działanie olejku.
Relacja cena/efekt -średnia, jest sporo lepszych produktów tego typu.

Moj kosmetyk must have

Jest to kosmetyk do wszystkiego twarzy, wlosow, ciala. Przy regularnym stosowaniu dziala cuda i jest tez bardzo przyjemy w uzyciu. Mi zastepuje kazdy krem. Jest bardzo wydajny, mimo codziennego stosowania starcza mi na kilka miesiecy.

Kocham miłością szczerą i wieczną

Choć ten olejek nie posiada żadnych magicznych upiększających właściwości to jego używanie sprawia mi taką przyjemność, że nie wyobrażam sobie z nim rozstać. Zakupiłam go w cenie promocyjnej - około 38 zł za 50 ml, jest to dość wysoka cena za taką ilość olejku, ale nie żałuję wydanych pieniędzy. Jak już pisałam jego stosowanie jest prawdziwą przyjemnością, olejek ma cudowny, elegancki zapach, przypomina drogie perfumy, w dodatku zapach długo utrzymuje się na skórze i włosach. Buteleczka także przypomina perfumy i jest ozdobą łazienki. Najczęściej używam go do włosów na końcówki, dzięki temu są elastyczne i wcale się nie rozdwajają. Stosuję go także do twarzy, ale niezbyt często, gdyż posiada w składzie olejek migdałowy, który może zapychać pory. Konsystencja jest znacznie lżejsza niż innych olejków, nie obciąża włosów tak jak one. Skóra jest po użyciu przyjemnie nawilżona i gładka, przy oszczędnym nakładaniu, nie świeci się tak jak przy innych olejkach. Muszę także dodać, że olejek jest bardzo wydajny, więc myślę, że warto w niego zainwestować.

Rewelacja

Dla mnie dwa rodzaje są rewelacyjne, olejek z drobinkami świetnie podkreśli opaleniznę na skórze idealny do wieczorowych stylizacji. Bardzo dobrze się rozprowadza na skórze i jest niesamowicie wydajny. Osobiście stosuje go już od ponad roku i jestem niezmiennie z niego zadowolona.
Serdecznie polecam