Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Nuxe, Huile Prodigieuse (Suchy olejek o różnych zastosowaniach różne rodzaje)

Nuxe, Huile Prodigieuse (Suchy olejek o różnych zastosowaniach różne rodzaje)

Cena już od 42,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Sucha oliwka (olej z ogórecznika i słodkich migdałów), bogata w witaminę E. Do stosowania na ciało, twarz albo włosy. Istnieje też wersja letnio/wieczorowa ze złotymi drobinkami (Huile Prodigieuse Or).

Dla każdego rodzaju skóry i włosów.
Suchy olejek o wielu zastosowaniach.
Bez konserwantów.

Cudo

Wspaniały olejek, cudnie pachnie. Szybko się wchłania i nie zostawia tłustego śladu. Dla mnie idealny zamiast perfum. Gorąco polecam. W wersji 100ml bardzo wygodna butelka - można przysłać jak perfumy, co ułatwia aplikacje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1542201].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemniaczek

Po pierwsze - ależ on pachnie! Słodycz miodu i świeże wiosenne kwiaty koją zmysły i zachęcają do częstego sięgania po olejek. Konsystencja jest stosunkowo lekka i aksamitna, dzięki czemu olejek sunie po skórze z odpowiednim poślizgiem, pozwalającym wykonać krótki masaż. Pozostawia na skórze delikatną lipidową warstwą, ale bez wrażenia lepkości czy przesadnej tłustości. Nie obciąża, nie zapycha. Odpowiedni nawet na lato. Nadaje skórze zdrowy blask, świeżość, chroni i uelastycznia. Kropelka dodana do kremu potęguje jego odżywcze właściwości i podnosi komfort stosowania. Byłby ideałem, gdyby nie cena. Mimo niewątpliwych zalet, przesadzona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523941].usefull || 0 }}% pomocna.

ładnie pachnie ale to wszystko

Kupiłam olejek z ciekawości bo akurat był w dobrej promocji. Lubię olejki, stosuję czysty olejek jojoba i z maruli jako dodatek do codziennej pielęgnacji. Pomyślałam, że połączenie kilku będzie się znacznie lepiej sprawdzać i zaopatrzyłam się w wersję bez drobinek. Niestety nie jestem na tyle zachwycona aby kupić go ponownie. Produkt jest zamknięty w szklanym dozowniku aplikatorem w postaci spray'u. Jego największa zaletą jest to, że ładnie pachnie. Nawilżenie po nim jest krótkotrwałe, włosy też nie są w znacznie lepszej kondycji, nie stosuję go na buzię gdyż zapycha mi pory. Niby jest to olejek suchy a kilka minut po aplikacji dotknęłam przypadkowo ściany w sypialni i zostawiłam wielką tłustą plamę... Plus przyznaję produktowi za wydajność - mam go już kilka miesięcy a zużyłam odrobinę więcej niż połowę. (ale nies stosuję go bardzo regularnie) Reasumując, jest to olejek o przeciętnych właściwościach, bardziej chyba chodzi o "luksusowość" produktu - mam na myśli eleganckie opakowanie ( chociaż korek jest z bardzo taniego materiału) i zapach. Trzeba też uważać podczas aplikacji - zasięg spray'u jest znaczny przez co olejek lubi osiadać na wszystkim wokoło, łącznie z podłoga i strasznie tłuści. Nie spełnił moich oczekiwań i nie mogę go polecić. Na pewno nie kupię go ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502466].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja rąk

Zmieszana

Zastanawiam się dlaczego to suchy olejek..może trochę mniej się świeci od zwykłych olejków ale nadal jak dla mnie trochę za bardzo. Póki co używałam go tylko na twarz i ciało, pominęłam włosy. Jeśli chodzi o efekty nie ma szału, je nawilżenie, które mogłoby jedynie dłużej się utrzymywać. Najlepiej się sprawdza stosowany dwa razy dziennie, choć ze względu na jego ciężką konsystencję używam tylko w drugiej części dnia.
Plus za skład, bez dużej ilości syfów. Dzięki temu nie zapycha i jest łagodny dla skóry. Ta wersja z drobinkami jest słabsza pod tym kątem. No i opakowanie, jest cudne! Minus za zapach, zbyt mocny, perfumowany,.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497136].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny

Przyjemny w nakładaniu. Używam go tylko na skórę twarzy, natomiast nie stosuję na włosy i skórę ciała. Szybko się wchłania, nie zapycha porów i nie pozostawia "tłustego filmu". Dla mnie najlepiej sprawdza się na noc, niezbyt dobrze natomiast przy aplikacji z podkładem. Sporym minusem jest niezbyt praktyczny aplikator, a właściwie jego brak- sam otwór jest po pierwsze niewygodny, a po drugie średnio higieniczny- jak na produkt z takiej półki można by było spodziewać się więcej. Jeżeli chodzi o wydajność- bardzo wydajny, wystarczy zaledwie kilka kropel, aby odżywić twarz. Skóra po użyciu tego kosmetyku bardzo przyjemna w dotyku, jakby atłasowa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1465877].usefull || 0 }}% pomocna.

jak dla mnie lipa za kupę pieniędzy

olbrzymie rozczarowanie. nawet tanie olejki drogeryjne są lepsze niż ten olejek od nuxe. i nie chodzi tylko o to, że ogólnie suche olejki są dla mnie mało działające. trzeba mu przyznać, że nieziemsko pachnie, ale na tym kończą się jego plusy, a za nimi podąża cała parada minusów. działanie jest zerowe, a koszt spory. nie działa ani na twarz, ani na ciało ani na włosy. zupełnie nie mogę zrozumieć tego fenomenu a ciężko mi uwierzyć, że po prostu bardzo nie lubi się tylko z moją skórą. średnio nawilża skórę, włosy przetłuszcza, więc można go nieznacznie na końcówki nałożyć- pytanie tylko po co skoro niewiele na nich robi, a skora twarzy po nim piecze. generalnie BEZSENSU. pieniądze polecam wydać na coś innego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448356].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Kultowy, ale zupełnie niedziałający

Jeśli chodzi o te wszystkie kosmetyczne niezbędniki paryżanki to raczej mam pecha - nie podchodzi mi ani krem Embryolisse, ani suchy szampon Klorane, ani balsam do ust Nuxe w słoiczku, ani wszystkie te wody termalne, teraz zaś do listy mogę dopisać ten kultowy olejek.
Zużyłam trylion próbek i sporą miniaturkę i jego właściwości pielęgnacyjne określiłabym jako zerowe. Nie sprawdził się ani do ciała (a jest to ciało zadbane, regularnie nawilżane ;), ani do włosów (aplikowałam na mokre końcówki). Mojej wrażliwej twarzy wolałam nie ryzykować, ale podejrzewam, że również tam nic by nie zdziałał. Totalny bubel.

A zalety?
Oczywiście obłędny zapach i tylko za niego dwie gwiazdki. Byłaby tragedia, że tak pięknie pachnie i tak bardzo nie działa, ale na szczęście marka poszła po rozum do głowy i wypuściła rewelacyjne perfumy, w których ten tropikalny bukiet brzmi jeszcze cudowniej niż w kiepskim olejku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1436101].usefull || 0 }}% pomocna.

długo się na niego czaiłam

długo, bardzo długo aż na cosmedice była promocja; zapach boski, wtarłam w twarz, szyję, włosy, dekolt i masakra tak w ponad 50%
-do mojej mieszanej skóry się kompletnie nie nadał, marzyłam o tym,żeby go jak najszybciej zmyć, bo niby się wchłonął, ale to coś co zostało na skórze drażniło,
-włosy do mycia, przetłuściło, może za dużo, ale chyba jednak nie do moich włosów,
- szyja ok, i ten zapach, achhh
-dekolt lekko błyszczący, opalenizna pięknie pokreślona i tu nie drażnił (mam wersję z drobinkami)
-używałam jeszcze na: łydki, uda, odkryte plecy - ze względu na efekt odbijania światła i podkreślenia delikatnego opalenizny
stwierdzam, że to nie do końca produkt dla mnie, może gdyby kosztował co najmniej przez 4 to bym go kupiła częściej, ale tak? jest masa lepszych i tańszych
została mi 1/3 opakowania, skończę, ale nie kupię więcej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1402641].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Co za zapach! Co za działanie!

Póki co jest to najlepszy i najprzyjemniejszy w używaniu olejek jaki miałam okazję stosować. Doskonale nawilża moją skórę, nadaje się do używania zarówno na dzień jak i na noc, nawet pod makijażem sprawdza się świetnie. Zapach jest cudowny, lekko słodki, elegancki, czuć jakbyśmy miały na skórze ekskluzywny kosmetyk.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1379221].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok.

Któż nie słyszał o tym olejku? O jego legendarnym zapachu i działaniu. Skusiłam się któregoś razu po dostrzeżeniu nalepki z napisem PROMOCJA.

Plusy:
- nawilża, odżywia i natłuszcza
- ma suchą formułę, nie maże się, nie tłuści, nie brudzi
- świetnie nadaje się do pielęgnacji paznokci i skórek
- dobry celem regeneracji włosów
- pięknie odżywia skórę, nie lepi się

Neutralne:
- zapach typowy dla produktów do opalania ( słońce, piasek, gardenia, miód)
intensywny i długo utrzymujący się
- średnio wydajny
- można nakładać na twarz (ale ja wolę oleje bezzapachowe)

Minusy:
- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1331506].usefull || 0 }}% pomocna.