Yves Rocher, Pur Désir de Mimosa, Woda toaletowa o zapachu mimozy

Yves Rocher, Pur Désir de Mimosa, Woda toaletowa o zapachu mimozy

Kwiatowa świeżość mimozy zawarta w prostym przypominającym łodygę roślinną flakonie.

Cena: 30 zł / 30 ml; 50zł / 60ml

Letni chillout

Początkowo nie byłam do niego przekonana, ale bardzo się ciesze, że go kupiałam, bo im dłuzej go mam tym bardziej mi się podoba.

Zadziwiająco wciągający zapach..

Czuję w nim ciepło, lekkość, troche mydlaną świeżość i troche białych płaków kwiatów.
Zdecydowanie kojarzy mi sie z ciepłem, promieniami słońca, z czystą, gładką, wypielęgnowaną i rozgrzaną skórą, z ciepłym letnim wiatrem.

Bezpretensjonalny zapach.
Jest lekki, nienachalny, delikatny, relaksujący, uspokajający.

Oczywiście nie są to rzecz jasna wyżyny perfumiarskiego kunsztu, ktoś może zarzucić banał - a ja powiem - oryginalny niespokmlikowany, i co ważne niewymusozny zapach. Czuć naturalność i prostote.
I dla takiego mam miejsce w swojej toaletce.

Bardzo mnie odpręża, czuję w nim jakąś taką beztroske, niewymuszoną lekkość bytu, sielanke.
i na takie właśnie momenty go używam letnią porą:) Bo zimą to już nie to samo.

Kupiłam go razem z wodą o zapachu bzu w ofercie 2 w cenie 1. standardowa cena jest za wysoka, tym bardziej, że niestety trwałość nienajlepsza.
Ale co tam, zapach rekompensuje mi to, tym bardziej, że zaliczam go do kategorii niezobowiązujących zapachów na niezobowiazujące sytuacje:)

Używam tego produktu od: w lato
Ilość zużytych opakowań: 1x 60 ml

pozytywny, słoneczny,piękny

Powąchałam tylko 1 raz i to wystarczyło. Był mój-chociaż nie planowałam go w ogóle.
Jest delikatny-ciepły-słoneczny...czuję w nim kwiaty i zioła-podoba mi się niezmiernie:)

Używam tego produktu od: dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

ciepły, słoneczny, b. ładny

zapach delikatny, cieply, kojarzy mi się z latem i nagrzana słońcem skórą.
nienachalny. trzyma się blisko skóry.

nie ma "pazura, nie ciągnie się za mną. ale z bardzo bardzo bliska ;) pachnie pięknie. prosty, delikatnie kwiatowy. i za to go lubię.

bardzo mi się spodobal. choć rzadko który zapach mi się podoba (ten jest dopiero 3, a mam juz 30-stke na karku :) )

zapach dla pewnej siebie, wrażliwej kobiety, która nie potrzebuje perfum do podkreślenia swojej osobowości albo wyróżnienia się w tłumie.

na początku silny, po paru minutach łagodnieje, roztapia się na skórze.
jak z trwałościa, trudno powiedzieć. ja przestaję go czuć po ok.3-4 godz, ale podobno czuć go na mnie i później

cena w czasie promocji w YR niska
opakowanie takie sobie, nie zachwyca, może się przewracać

polecam, choć wiadomo, każdemu podoba się coś innego

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ale drugie już zamówione

depilacja rąk

jak mgiełka - pozytywnie :)

Zapach kupiłam z rozpędu...
nie żałuję, jest przyjemny, ale... ale... jest lekko jakby mydlany, więc jak się dłużej używa to bywa męczący.
Szybko się ulatnia, dlatego jak się chce aby pozostał dłużej, należy go zabrać ze sobą ;)

niemniej mi odpowiada...
no i ostatnio kolega się nade mną nachylił...
zaciągnął....
i zapytał czym pachnę, bo MUSI to kupić swojej dziewczynie...
UROSŁAM *^^*

Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

początkowo było be

nie podobał mi się kiedy go dostałam na urodziny. Teraz podchodzę do niego z sentymentem ;) Jest taki w sam raz na lato; ciepły i radosny; czuje w nim kwiatuszki, a kojarzy mi się z ptakami (nie wiem czemu)
utrzymuje się na skórze długo a jak się nim popsikam to czuję się taka podbudowana.

ale nie kupie go więcej; jak się skończy to zamienie go na inny model :)

Ciepły, dyskretny, słoneczny

Piękny zapach. Jasny, słoneczny, lekki jak letnie popołudnie, delikatny. Pełno w nim słońca, jasności, ciepła, pogody. Zapach na przywitanie dnia, na co dzień. Wnosi pogodę. Bardzo mi odpowiada.

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

lekki i słodki

Dostałam właśnie duże opakowanie pod choinkę... Hmm zapach jest całkiem ładny,ale troszkę mdlący. Baaardzo szybko się ulatnia, chyba zawiera mało alkoholu,bo jest słaby ten zapach. Jak dla mnie taka mgiełka.... Sama nie kupiłabym go na pewno. Ale skoro dostałam to zużyje, zawsze jakaś odmiana ;)

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Niespotykany

Na pocżatku podeszłam do niego sceptycznie, wąchałam go na przegubie dłoni i na kartoniku, aż w końcu stwierdziłam, że podoba mi sie ten zapach i kupiłam go.
Zapach ten raczej z kwiatami mi sie nie kojarzy, ale jest taki rześki, lekki, trochę mydlany, ale mi sie podoba. Zdecydowanie jest to zapach bardziej wiosenno-letni.

Używam tego produktu od:roku

Trawa

Buteleczka bardzo fajna.
Zapach. cóż.
Kojarzy mi się z nim jedno słowo. Płaski.
Taki trawiasty,chłodny. Aż mnie telepie, gdy się nim spryskam.
Nie wyczuwam w nim kwiatów.
Używam go gdy szwędam się w domu lub ide do pobliskiego sklepu.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Ładne

Pierwsze perfumy z tej serii, jakie przyszło mi używać pachniały bzem. Te kupiłam jako drugie, ale przyznam, iż podobały mi się bardziej niż bez.
Są bardzo delikatne, mieszają się w nich nuty trawiaste i słodkie, jednakże pod koniec przeważają słodkie. Zapach orzeźwia, chłodzi i przyciąga uwagę otoczenia. Jest przyjemny szczególnie latem. W czasie zimnych pór roku może być zbyt delikatny i dość szybko się ulatniać, przez co może być niezauważalny.
Zapach nie dusi, jest naturalny. Sam flakon jest bardzo schludny i pomysłowy.

Używam tego produktu od:kilka lat temu

cud, miód, orzeszki

Dostałam w prezencie :) Śliczny, wiosenny, rześki, stworzony jakby dla mnie :D Kwiatowy, owocowy :D
tudno powiedziec. Tak jak w temacie. Cud, miód i orzeszki :D

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

może być

dostałam razem z żelem pod prysznic w prezencie od koleżanki.nie jest najgorszy, ale rewelacją też nie jest. jest słodki i dla niektórych może być mdły. nie mam pojęcia jak go opisać bo właściwie jest.... nijaki.można czasem użyć, byle nie za często;)

Używam tego produktu od: od kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 60 ml