Potrójny zestaw cieni

Potrójny zestaw cieni

Pojemność 4,5 g

Trójkolorowy elegancki zestaw cieni pozwalający na w pełni perfekcyjne wykonanie subtelnego i trwałego makijażu.

warto mieć

po długich poszukiwaniach w końcu trafiłam na dobre cienie. są trwałe. mają ładne kolory. mam zestaw 306 (subtelne odcienie, idealne na codzienny, delikatny makijaż). chcociaż na mokro można uzyskać bardziej wyrazisty efekt. eleganckie pudełko z lusterkiem. cena jak za taką jakość jest przystępna. napewno kupie jakis jeszcze zestaw. cienie są trudno dostepne, ale warto pochodzić po drogeriach :)

tak z pewnym ale

Mam zestaw 305. Ogolnie ladne zestawy w ladnym opakowaniu i umiarkowanej cenie. Dlugo sie trzymaja, przetrwaly cala noc, chociaz nadluzej wytrzymuja kolory ciemniejsze. Szczerze mowiac, spodizewalam sie bardzo intensywnych kolorow, moj zestaw akurat az taki nie jest, ale pare innych kolorkow bije w oczy (na pewno sie skusze!). To jedno male ale jest takie, ze kolory lekko blakna, traca na swojej intensywnosci, w efekcie makijaz jest stonowany (zlewajace sie kolory) i delikatny (utrata intensywnosci). PS I kupilam zapowiadany zestaw 301. Taaak te kolory sa juz wyjatkowo intensywne i nie traca koloru. Poprzedni zestaw mimo wszystko jednak bardzo mi odpowiada - to jedyne cienie, ktore biore w kilkudniowe wyjazdy, bo sa uniwersalne, stonowane i nie wymagaja uzycia bazy. Stwierdzam wiec, ze cena, jakosc, kolorystyka, trwalosc razem tworza udana calosc i zasluguja na max..Używam tego produktu od: kilka dni

rewelka

ostatnio używam nowej trójki firmy Paul Sagane nr 305 sa bardzo dobre jakościowo i mają fajne zestawienie kolorów,długo sie utrzymuja,nie zwijają,i mozna nimi na mokro robic kreseczki bomba(pokazała mi to ich wizażystka,gdyż firma robi bezpłatne pokazy w sklepach)

Max Factor 3

*****

Przed chwilą pisałam o jedynkach, więć nie chce mi się zbytnio powtarzać. Trójki są u Paula Sagane od niedawna -chyba trochę różnią się receptutą od jedynek ale również jest to ideał za bardzo przyzwoite pieniądze. Ja wolę jednak jedynki albo dwójki, bo są najwydajniejsze. Za to trójki są w eleganckiej puderniczce z lusterkiem. Imają dobre zestawienia kolorystyczne.

Dla zdecydowanych

Oceniam zestaw o numerze 302. Jeśli chodzi o jakość cieni to bez zastrzeżeń -jedwabiste, doskonale się rozprowadzają a kolory są intensywne ale o kolorach za chwilę. Nie wałkują się i dl€go utrzymują nawet bez bazy (chyba zółty troszkę szybciej znika). Jedyny minus to taki sobie aplikator (ale widziałam, że w trójkach z jesiennej kolekcji jest inny więc może postanowili to poprawic.
KOLORKI! - niesamowite - po prostu jak cartridge - czyli intensywne barwy podstawowe: żółty, magenta i lekko turkusowy niebieski.- na pierwszy rzut oka dość szokujący zestaw ale okazuje się, że mieszają się idealnie i można z nich otrzymać dokładnie wszystkie kolory tęczy
Polecam ten zestaw, bo dla mnie stał się inspiracją do wielu mniej lub bardziej odważnych eksperymentów. Nie wiem czy kupię następny, bo kolorki są mocno wydajne a mam też całą paletę Paula Sagane i tam są te kolory, więc wystarczy mi ich na bardzo długo

SUUUPER!

Kolejny super kosmetyk Sagana. Potrojne cienie, w opakowaniu z lusterkiem. Ladne kolory, swietna konsystencja. Bardzo ladnie dobrane kolorki - trojki sa w zestawach bardziej szalonych tu znajdziemy mocne roze, zielenie, pomarancze i w stonowanych wieczorowych barwach brazach, fioletach, baklazanach. Najladniej wygladaja nakladane palcem, kolor jest wtedy bardzo intensywny. Szalenie wydajne! Polecam, opaca sie poszukac drogerii ktora ma te kosmetyki w swoim asortymencie :) Nastepne ktore dodam beda roze i pudry brazujace - rowniez rewelacyjne! W krotkim czasie stalam sie wielbicielka tej firmy :) Ah dodam jak ostatnio makijaz bez specjalnych wyczynow trzyma sie caly dzien i caly wieczor :)