Isana Pflege, Pianka do depilacji dla skóry wrażliwej

Isana Pflege, Pianka do depilacji dla skóry wrażliwej

Pianka do depilacji Isana delikatnie i dokładnie usuwa niepożądane owłosienie ciała. Cenne substancje, takie jak aloes i witamina E nawilżają skórę i sprawiają, że po depilacji pozostaje ona gładka i sprężysta. Pianka jest wyjątkowo łatwa w użyciu i szybko oraz dokładnie usuwa owłosienie nóg, okolic ramion i bikini. Jej subtelny zapach sprawi, że golenie zamieni się prawdziwą przyjemność.

Cena: ok. 8zł / 200ml

Okropna

Nigdy wiecej nie kupie

Wady
-śmierdzi
-nic nie robi z włoskami
-podrażnia

Zalety
-niska cena
Pianka nie spelnia zadnych oczekiwan nie warta kupienia napewno

Używam tego produktu od: nie pamietam

Nieee!!!!!

Kupiłam zachęcona niską ceną, ładnym opakowaniem i posiadaniem innych kosmetyków tej firmy i....wielka klapa! :( Pianka nie usuwa włosków! Pozostawiłam ją na nogach nawet dłużej niż napisane na opakowaniu i nic! Włoski zrobiły się kręcone!!!!!!!! :mdleje: Ale nie odpadały! Musiałam ogolić je maszynką :( Koszmar! Pod pachami to juz całkowita klapa, nic się nie działo :( Wywaliłam do kosza całe opakowanie! Strata pieniędzy!

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Tragedia!

Zdecydowałam się na kupno tej pianki ze względu na niską cenę i to fajną,małą gąbeczkę.
Myślałam,że depilacja tą pianką będzie łatwa i szybka.
Niestety tak nie było.
Po nałożeniu od razu zaczęła mnie piec skóra na nogach. No ale wytrzymałam te 15 minut nawet. Spłukałam tą gąbeczką a tu...nic - włoski jak były,tak są.
Na dodatek pojawiło mi się bardzo dużo czerwonych kropeczek.

Minusy :
-zapach, śmierdzi okropnie,
- podrażnia skórę,
- po prostu nie działa!

Plusy :
- fajna, mała gąbeczka,
- niska cena - chociaż nawet nie wart tej ceny.

Używałam chyba ze dwa razy - i nigdy więcej.
Zużyte opakowania : nawet nie jedno.

Manicure - glitter nails

Do niczego!

Zapach tragiczny.Nie spływała to fakt,ale na mnie kompletnie nie działa.No wszystkie włoski zostały a trzymałam ją tak długo jak tylko można wg producenta(10 minut)Jak dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od:dziś
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

niby ok

jest bardzo skuteczna ale .. śmierdzi i zawsze mam po niej podrażnienie hm chyba jest za bardzo chemiczna ale nie mam porównania kiedy raz zagapiłam się z czasem nogi miałam jak po oparzeniu przez tydzień(czerwone i piekące w zagłębieniach pod kolanami) a jak nie zagapiam się z czasem to po kilkunastu h wszystko wracado normy ..Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

rewelacja to to nie jest

nie rozumiem czemu dziewczyny skarżą sie na spływanie? u mnie pianka trzyma się b. dobrze (moze chodzi o to, ze piankę należy stosować na wilgotną skórę?). lekko piecze. jak któraś już recenzentka napisała: gąbka sprawdza sie b. dobrze, lepiej niż te okropne łopatki. jak dla mnie świetny pomysł na spray, bo ułatwia stosowanie i pozwala na dokładną aplikację. zapach niestety fatalny! same działanie tez nie najlepsze. włoski łamią się tuż nad skórą, w taki sposób, ze skóra rzadko kiedy jest gładka tuż po zastosowaniu. jednak forma spray'u pozwla na szybką depilację okolic bikini, gdy czasu mamy mało... za tą cenę i wygodę użytkowania polecam.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 0,2 op.

taka sobie

Nie odpowiada mi sposób aplikacji - rozpryskuje się wszędzie dookoła, a pozatym troche spływa. Włoski usuwa w miarę dobrze (stosuje do nóg), gąbeczka jest wygodniejsza w użyciu niż łopatki dołaczone do kremów, więc za to plus :) Zapach tak jak u większości kosmetyków tego typu - nieprzyjemny.

Używam tego produktu od:miesiac

beznadzieja

ciągle szukam dobrego chemicznego środka do depilacji. Ten zawiódł mnie na całej linii. Pianka spływa chwilę po nałożeniu, nie usuwa większości włosów, zapach, jak zapach - chemiczny, ale w tego typu kosmetykach inny nie będzie. Działanie znikome,zawiodłam się!!

dziwna zmiana

Jestem zmuszona zmienić recenzję tego kosmetyku. Nie wiem jak to się stało, ale użyłam go jeszcze kilka razy, i zaczął działać! Zniknęły podrażnienia skóry (no chyba, że zagapię się z czasem), usuwa większość włosków (zwykle nakładam go niezbyt dokładnie, to pewnie dlatego). A zapach - niestety nie kwiatowy, śmierdzi jak każdy depilator.