Eau Belle EDT

Eau Belle EDT

Cytrusowe, świeże, dziewczęce. Kojarzą się z latem i słońcem, jasnymi kolorami, zwiewną sukienką.

Wprowadzone na rynek w 1995 roku.

Nuty zapachowe: brzoskwinia, mandarynka, kolendra, fiołek, jaśmin, frezja, miód, ambra, cedr.

Cena: ok. 250zł / 100ml

Nijaki świeżak, na szczęście szybko znika ;-)

Bez większego zastanowienia przyłączam się do poprzedniczek. Bo też zapach ten nie wywołuje większych refleksji - nie zastanawia, nie intryguje.
Po prostu odświeża - i to też kiepsko.
Początek to gryzące wręcz, bardzo intensywne cytrusy, szybko jednak osładzają się i miękną, aby zaraz potem praktycznie zniknąć...
Na mojej skórze - albo dla mojego nosa - zapach wyczuwalny jest góra przez godzinkę. To stanowczo za mało nawet dla wiosenno-letniego świeżaka.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie mini flakonu

paskudztwo

Wielkie i ogromne rozczarowanie;) Jak mozna w takim pięknym opakowaniu zamknąc tak okropny zapach?
Najpierw okropne cytrusy, później swieze zioła a na koncu mieszanka cytrusowo-ziołowa. Nie podoba mi sie to.
jak juz pisałam, flakonik ładny.
Zapach nawet trwały.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: probka

Kakofonia zapachowa...

Słodycz, słoność, goryczka, kwiaty, zioła... zapachowa kakofonia. Co chwilę wyłapuję w tym zapachu coś innego, ale choć uparcie szukam jakichś atrakcyjnych nut, wcale ich nie znajduję.
Nie wiem dla kogo ten zapach, ani na jaki czas byłby dobry. Dla mnie jest zły zawsze i wszędzie.
Przekombinowany moim zdaniem.

Używałam tego produktu: parę miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: próbka

Make up no make up H&M

dziwny

Pierwsze testy - szok! Skojarzyła mi się ta woń z tandetnymi, rosyjskimi perfumami sprzed lat! Odczekałam trochę i zapach się uspokoił, ale nadal nie był "mój". Zostały jakies gorzkawo-ziołowe nuty, cos jakby sklepu zielarskiego...Nie jest to brzydkie, ale dziwne...Trwałość na szczęście - raczej słaba. Z ulgą wypsikałam próbkę i wyrzuciłam do kosza.

nijaki

Testowałam go parę razy i cóż, stwierdzam, że jest bardzo, ale to bardzo nijaki.
Buteleczka nie jest wielkim arcydziełem, a i to co kryje w sobie to moim zdaniem lekka porażka.
Jest słodki, czuję jakieś melony(?!), nie podoba mi się ani odrobinkę...ale pasowałby do letnich strojów i młodych dziewczyn. Niezobowiązujący, rozmyty, taki 'wypłukany'.
Trwałość - okej, ale bez rewelacji.

Ot nijaki taki.

Zwyczajny, bezbarwny; kompletnie pozbawiony magii, która emanuje, czaruje, kusi, zdobywa... ot, taki nijaki:((Flakonik, w moim odczuciu, równie chybiony co jego zawartość, wręcz infantylny.Ilość zużytych opakowań- miniaturka.

nieco rozczarowuje

Po perfumach sygnowanych tą marką można spodziewać się czegoś... jakby to ująć, po prostu czegoś lepszego. Nie powiem żeby te perfumy były złe ale to nie tego szukałam, są takie jakieś pospolite, choć świeże i lekkie, bardzo trwałe, wiosenne. Ale to nie mój zapach.

banalny

Ciepły, słoneczny zapach.Pachnie kwiatami i owocami, a odrobiny wytrawności dodaje kolendra.Miałam kiedyś ten zapach i nie mam żadnych skojarzeń związanych z używaniem. Podobnie pachnie teraz mnóstwo żeli pod prysznic i wód ze średniej pólki.Nic szczególnego. Na pewno nie pasuje do niego określenie :zapach selektywny. Ot, przyjemna , mało trwała woda na lato.

Bombowe na lato...

Fajne perfumki na lato. Słowo "perfumki" oddaje idee zapachu.<BR>Leciutki, świeży, cytrusek. To nie zapach dla kobiety, bardziej dla dziewczynki. Choć... Która kobieta, czasem nie ma ochoty pobyć dziewczynką:)? Ten zapach, na to pozwala:).