Sea Salt Peeling

Sea Salt Peeling

Delikatny peeling z solą morską do twarzy, szyi i dekoltu. Drobinki peelingu zawieszone są w żelu o neutralnym pH. Delikatnie i skutecznie usuwa martwe komórki naskórka, działa keratolitycznie, pobudza krążenie krwi i limfy w skórze. Zależnie od typu skóry poleca się stosowanie 1 lub 2 razy w tygodniu; kroplę peelingu nałożyć na wilgotną skórę twarzy i delikatnie masować; spłukać letnią wodą. Osoby o skórze wrażliwej powinny pozostawić peeling na skórze przez ok. 5 minut i spłukać bez wykonywania masażu. Efekt: skóra ujędrniona, rozjaśniona i ożywiona.

Cena: 39,20 zł / 50 ml

fajny

calkiem mily peeling. Kupilam w promocji i meski zapach tez przypadl mi do gustu (czasem lubie). Krzywdy nie zrobil, ale tez staralam sie lekko masowac.
jednak kupilam zmielone pestki sliwki do mieszania z zelem do mycia twarzy czy mleczkiem. bo mopja cera nie przepada za czestymi zmianami i wieksza iloscia roznych skladnikow( nie chodzi o sztucznosc produktu bo i natura lubi jej zaszkodzic). Przy moim pudrze mam wieksza mozliosc miec taki peeling jak chce ( mniej lub bardziej scierajacy) i cenowo tez taka przyjemnosc jest tansza.

Używam tego produktu od: jakos od zimy

męski zapach

produkt o poziom lepszy od szerokodostępnych drogeryjnych peelingów więc nie żałuje że go zamówiłam. całkiem niezły w działaniu aczkolwiek dla mnie to nie jest jeszcze w 100% to. wystarczy niewielka ilość która jakby pieni się na początku następnie podczas masowania wchłania no i właściwy efekt peelingu powstaje dopiero po dłuższym tarciu już w końcowej fazie jakby na sucho aby wraz z resztką wyczuwalnych granulek zetrzeć naskórek. zapach ..taki męski jak krem do golenia czy coś w tym rodzaju ale znośny, odświerzający. granulek ścierających jest sporo i nie podrażniają skóry twarzy. do dekoltu czy pleców za słaby.

Używam tego produktu od:1 mies

bardzo dobry!

Bardzo fajny peeling i mila odmiana w porownaniu z gruboziarnistymi peelingami.

Jedyna rzecz do jakiej sie doczepie, to zapach, który mnie do gustu w ogóle nie przypadł. Początkowo przypomina on mocną męską wodę kolońską. Jednak ma pewną "morską głębie" ;)
Drobinki ścierające są małe i nie jest ich zbyt wiele, ale faktycznie peeling daje efekty.
Wygładza skórę, nie ściąga jej, nie podrażnia. Dobrze przygotowuje ją na nałożenie maseczki.

Bardzo dobry produkt!

Używam tego produktu od:paru dni
Ilość zużytych opakowań:jedna saszetka

depilacja rąk

jak po pierwszym peelingu

to jest mój ukochany peeling. i kropka.

po pierwsze, pachnie morzem i wakacjami.

po drugie, ma rozpuszczalne granulki, które dobrze masują skórę i pobudzają ukrwienie.

po trzecie, dodatkowo działa też jako peeling enzymatyczny (!), czyli podwójnie złuszcza. (moja kosmetyczka radzi, żebym nie robiła masażu, tylko pozwoliła działać enzymom, kiedy chcę zrobić peeling, ale mam podrażnioną skórę. tak samo robi klientkom ze skórą naczynkową).

myślę, że to właśnie przez ten podwójny mechanizm złuszczania plus różne łagodzące składniki po pierwszym teście (z próbki) przypomniałam sobie dokładnie to wrażenie, które miałam po pierwszym peelingu w żcyiu: jakbym miała całkiem nową skórę! uwielbiam.

Używam tego produktu od: 2 lata

Mocne i skuteczne oczyszczanie

No muszę przyznać że peeling jest godny zauważenia.Przy pierwszym zastosowaniu zdębiałam ponieważ po nałożeniu skóra wyrażnie zareagowała mrowieniem i zwątpiłam czy to nie przypadkiem peeling do stóp.Jest ostry w swym działaniu ale skuteczny.Skóra jest lekko zaczerwieniona ale szybko wraca do normy a efekt boski,super oczyszczona twarz,zero ściągnięcia...Dla mojej cery super ale dla wrażliwców może mieć zbyt ostre działanie...

Używam tego produktu od:3mieś