Under Twenty, Krem-żel ultra-nawilżający

Under Twenty, Krem-żel ultra-nawilżający

Delikatna emulsja nawilżająca, zmniejszająca cienie i obrzęki pod oczami, likwiduje również uczucie zmęczenia. Zawiera mikroelementy, Triclosan (działający antybakteryjnie) oraz filtry SPF8. Nie zawiera tłuszczu.

Znikł:(

Ostatnie opakowanie zużyłam półtora roku temu,może 2 lata temu..

Krem był idealny dla cery zanieczyszczonej z wągrami, na dodatek tłustej.

+ nawilżał
+ zmniejszał ilość wyprysków
+ wygładzał

- trzeba było zużywać szybko bo żel miął tendencję do zamieniania się w gluta:/

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

był świetny...

Był świetny a dlaczego był ?? bo już nigdzi ego nie moge znalezć bo Eris wycofał tą zieloną serię :((( to był jedyny krem który sprawiał że moje pryszcze znikały - i praktycznie nie mialam tego problemu... doskonale nawilżał i koił a mam cerę mieszaną... może troszke się świeciła ale dla mnei juz samym zbawieniem było to że pozbyłam sie dzieki niemu pryszczy i moja skóra wyglądąła tak zdrowo... a teraz znowu mam problemy z cerą .. nie potrafie trafic na odpowiedni krem... i jestem w trakcie poszukiwań nowego.

Używam tego produktu od: 1 roku

Schizofreniczny

Na początku byłam bardzo zadowolona:
+ Znośna cena, delikatny zapach, obecność filtrów w składzie.
++ Beztłuszczowa konsystencja, dobry poślizg, szybkie wchłanianie, wystarczy malutka ilość, aby pokryć całą twarz (blyszczący nadmiar wystarczy zetrzeć, ale lepiej po prostu mniej nakładać), dobrze nakłada się na niego podkład.
+++ Mniej pryszczy, niepodrażnione oczy, zlikwidowane cienie pod oczami.
++++ Buzia miękka, gładka, promienna, nawilżona, niepodrażniona, nieświecąca się.
- Wodnista konsystencja, problemy z lepkością cieczy - raz nie chce wyjść, a raz wylewa się za dużo, czasem mi się wydaje że zostało go jeszcze sporo, a czasem że zaraz się skończy.

Jednak po 1,5 roku zepsuł się:
+ Znalazłam nowe zastosowanie - jako maść na podrażniony od kataru nos i jako ułatwiacz depilacji brwi (mam grube, długie, mocne włoski, a po żelu wychodzą bez problemu).
++ Nadal nawilża, np. czoło podrażnione szamponem czy policzki w zimie, choć bardziej jak maść niż jak beztluszczowy żel.
- Lepi się, muszę go nakładać jeszcze mniej niż przedtem, dosłownie kroplę na całą twarz, inaczej twarz nie nadaje się do dotykania, jest nieprzyjemna.
-- Otluścił się (?), powoli wchłania, zostawia cieniutką, ale świecącą warstewkę.
--- Pojawiły się malutkie krostki, takie jak w przypadku uczulenia.

Nie wykluczam, że to moja wina - używałam go rzadko, w razie potrzeby, ponieważ nie lubię kremów - i przez ten czas rozwinęły się w nim bakterie i spowodowały zepsucie. Z drugiej strony, część Recenzentek odczuwa wady tuż po zakupie, więc może to wina przechowywania w sklepie lub błędu z recepturze? Szkoda, bo na początku było tak pięknie...

dla cierpliwych

Specyfik ten kupiłam ze względu na wysuszoną skórę. Jednak trudno mi oceniać jego włąściwości nawilżające, gdyż nie udało mi się jeszcze doczekać, aż się wchłonie. W końcu bez przesady, ile można? Po 20 min w końcu wycieram twarz i tyle.

Tam gdzie zdąży się wchłonąć, czyli trochę na policzkach, sprawia, że skóra jest niemiłosiernie lepka i jakas taka hmm tłusta? trochę dziwne jak na żel-krem beztłuszczowy.

Producent wyraźnie zaznacza, że nadaje się pod oczy, jednak mnie podrażnił, zaczął szczypać i musiałam zmyć.

Niewiele jest kremów do cery rtądzikowej, które bardzo nawilżają skórę, więc daje mu te **. W końcu pomysł jest dobry.

Może jak ktoś ma dużo czasu na czekanie godzinami aż się wchłonie, to będzie mu służył?

okropny

Nie polecam nikomu. Skusilam sie na niego bo pisze na nim ze ma filtry - 8 SPF i jest ultra-nawilzajacy, beztluszczowy i ma konstynstencje zelu. Jak dla mnie okropny, po pierwsze nie nawilza ( a co dopiero ultra-nawilzanie:] ), jest strasznie wodnisty- za bardzo. Nie szkodzi, ale nie pomaga. Cera po nalozeniu go swieci sie i jest lepka. Uzylam go kilka razy i teraz lezy na polce, az mu sie skonczy termin waznosci i go wyrzuce do kosza (bo tak odrazu to mi zal, w koncu 11 zl z groszami na drodze nie lezy). Moim zadaniem pieniadze wyrzycone w bloto

miłe zaskoczenie !!!

No, no, no, jestem mile zaskoczona. Kremik kosztuje tylko 11zł, a jest w stanie zastąpić mi mój ukochany Oligo 25 Vichy. Ma konsystencje żelu, dzięki czemu czuję, że skóra oddycha (mam cerę normalną). No i jest idealny na lato. A moja skóra na twarzy zrobiła się dobrze nawilżona, mięciutka i miła w dotyku. Gwiazdkę odejmuję za opakowanie- preferuję kremy w słoiczkach.

Lekki, przyjemny krem. Świetnie się wchałania. Bardzo dobrze nawilża. Lekko wodnista konsystencja nadaje miłe uczucie lekkiego chłodu. Dobry dla osób o tłustej cerze.

Średni

Krem-żel kupiłam ze wględu na swoje właściwości antybakteryjne, spektakularnych efektów nie zauwżayłam, ale na pewno nie pogorszył stanu cery. Dobrze się wchłania, ale pozostawia na skórze lekko świecącą i klejącą warstwe. Słabo zauważalne właściwości nawilżające. Nadaje się pod makijaż. Przyjemny zapach: cytrusy i zielona herbata. Cena przystępna, ja kupiłam go za 11,50. Niestety jest mało wydajny i szybko znika z tubki.

kiepściutko

KLEI SIE i świeci się na twarzy!! zgadzam się z dziewczynami że są to jego główne cechy - po prostu pozostawia na twarzy połyskliwy, klejęcy film.wyrzucę go chyba bo nie będe go dalej używać - zaległ sobie na półeczce

lubię

Lekki, rzeczywiście beztłuszczowy. Bardzo ładnie, świeżo pachnie zieloną herbatą. Dobrze się rozprowadza, ale bardzo długo wchłania, a w dodatku ze względu na filtr trzeba go nałożyć sporo. Rzeczywiście bardzo się klei, ale dobrze robi się na nim makijaż. Dość dobrze nawilża i nie obciąża skóry. Plus za filtr, choć niski, ale dzięki temu krem jest lekki. Mało wydajny. Mimo wszystko lubię go.

KREM "NAKLEJAJĄCY"

No brak mi słów po prostu:(Wściekła jestem i tyle. TO JEST KREM-ŻEL-ULTRA-"NAKLEJAJĄCY".MOJA BIEDNA BUZIUCHNA CAŁA SIĘ PO NIM LEPI!!!CZUJĘ SIĘ JAK NAKLEJKA, Z KTÓREJ KTOŚ ZDJĄŁ OCHRONNĄ WARSTWĘ, A ZAPOMNIAŁ PRZYKLEIĆ WE WŁASCIWYM MIEJSCU!Pełna optymizmu i zapału nałożyłam go na bużkę wczoraj wieczorem i... przykleiłam się do pościeli, a przez cały dzisiejszy boży dzionek starałam się jak najmniej dotykać twarzy, gdyż towarzyszyło mi nieustannie poczucie strachu, że się bez pomocy osób trzecich nie odkleję:( Oczywiście w kwestii dogłębnego nawilżenia skóry nie mogę być obiektywna, gdyż jedynie parokrotne użycie na pewno nie upoważnia mnie do wydawania jakichkolwiek sądów w tej sprawie, dlatego też tego nie robię, jestem jednak w 100% przekonana, że nie starczy mi po prostu cierpliwości na dalsze używanie tegoż kosmetyku, gdyż czucie się naklejką nie należy zdecydowanie do moich ulubionych czynności.Reasumując-jedna gwiazdka ode mnie za to, że kosmetyk po prostu jest, a druga za zapach, który jest na razie jedyną pozytywną cechą tego produktu, jaką udało mi się do tej pory zaobserwować.

db-

chyba dobry... nie podrażnia oczu, ale moja skóra nadal woła po nim pić, bardzo się błyszczy... niestety jest gorszy od swojego konkurenta z serii, kremu o silnym działaniu przeciwtrądzikowym