Isana Pflege, Rasierschaum (Pianka do golenia - stara wersja)

Isana Pflege, Rasierschaum (Pianka do golenia - stara wersja)

Pianka do golenia Isana jest przeznaczona specjalnie dla kobiet do golenia na mokro. Przyjazna dla skóry formuła wraz ze składnikami nawilżającymi, takimi jak aloes i witamina E nadają skórze niezbędną podczas golenia gładkość oraz sprężystość. Alantoina łagodzi podrażnienia oraz dostarcza substancji pielęgnujących wrażliwej skórze nóg oraz okolic ramion i bikini.

Dobry!

Kupiłam kilkanaście sztuk tych pianek i byłam zadowolona, pianka świetnie się sprawdzała. Nie miałam podrażnień po goleniu, nogi były gładkie. Zapach piękny! Tanie, wszędzie dostepne. Ocena jak najbardziej pozytywna.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

godny polecenia :)

używam go dooobrych kilka lat i nigdy nie zauważyłam różnicy pomiędzy tą , a inną droższą pianką do golenia.
+Ma bardzo przyjemny zapach (w wersji brzoskwiniowej :))
+przyjemna konsystencja,
+dobrze rozprowadza się na skórze
+nie wywołuje podrażnień

- mało wydajny

Ilość zużytych opakowań: wieeele ;)

Zdecydowanie warta uwagi

Używam brzoskwiniowej. Zapach całkiem miły. Bardzo wydajna. Sama niewiem jak to możliwe ale używam ją ponad pół roku i nadal się nie skończyła. A używam jej na całe nogi i okolice intymne conajmniej raz w tygodniu. Bardzo fajna konsystnecja, dobrze się rozprowadza, skóra po niej jest całkiem gładka i nie podrażniona. Jeśli wziąć pod uwagę jeszcze dostępność i cenę, najlepsza.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Słabiutka........

Nie przypadła mi do gust. Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii o tym jeszcze mniej niż przeciętnym produkcie??
Oprócz niskiej ceny i dobrego dostępu do pianki na więcej "plusów" się nie pokuszę.

Na wielki minus:
- fatalna konsystencja, pianka nie trzyma się na skórze
- niewydajna
- chemiczny zapach
- daje kieski poślizg,
- od kiedy jej zaczęłam używać częściej się kaleczyłam,
-efekt pięknie wydepilowanych nóg?? Zapomnij!!! Nie z tą pianką

Nie skuszę się ponownie. Szkoda czasu na skrobanie włosków z tą pianką, kiedy życie jest takie krótkie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu. 2 tyg.

po co przepłacać kupując inne

Bardzo dobra pianka.Mam zapach brzoskwiniowy.Doskonale sie pieni,nie uczula stosuje ją także do miejsc intymnych.Jest łagodna ,nie podraznia-bardzo wydajna,doskonała jakosc za niewielkie pieniądze

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam ile

ŚWIENTY!!!

I pianka i żel z tej firmy są świetne!!! POLECAM!

+ świetny zapach
+ niedrogie
+ starcza na bardzo długo
+ spełnia w 100% swoje zadanie

Dziewczyny nie warto jest wydawać ok 20 zł na żele i pianki np z Veet. Te z Isana wcale nie są od nich gorsze!
Ja POLECAM z całego serca!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Tania jak guma :P

To była moja pierwsza pianka do golenia :) I okazała się b.dobra!Wystawiłam pięć gwiazdek,ponieważ na ogół testowałam mało pianek a chcę to nadrobić.Pianka ma bardzo przyjemny, brzoskwiniowy zapach.Jest tania jak guma :P Nie podrażnia skóry i ta wydajność miałam ją chyba przez pół roku! :D Naprawdę polecam,po co przepłacać.

Używam tego produktu od:1,5 roku

super pianka;D

Do zakupu tej pianki zachęciły mnie opinie na KWC, dzewczyny na wątku Rossmanna:D oraz cena:) nie zawiodłam sie.
Plusy:
+zapach
+wydajna
+dostępność
+nie podrażnia ważliwej skóry
+bardzo dobrze zmiękcza włoski, ja nie czułam żadnego bólu
+pozostawia idealnie gładką skóre
+i tak jak już wspomniałam cena:D (zapłaciłam za nią niecałe 5zł, bez promocji)

czego chcieć wiecej???:)
dla mnie KWC!!!

Używam tego produktu od:2 tyg.
Ilość zużytych opakowań:początek 1.

Warta polecenia. ;-)

Ostatnio kupiłam krem do depilacji skóry wrażliwej z Isany i bardzo się zawiodłam. Kilka dni później postanowiłam wypróbować plastry z woskiem, aczkolwiek zobaczyłam na półce pianki i żele Isany. Początkowo nie byłam przekonana, ale po zastanowieniu wzięłam brzoskwiniową piankę do golenia, trochę różniąca się wyglądem od tej, ale, jak mniemam, jest to tylko inne opakowanie. Wywnioskowałam to z innych opinii.

Spokojnie mogę polecić tą piankę. Jest wydajna, ma ładny, brzoskwiniowy zapach i nie podrażnia. Minusem jest to, że dość trochę pianki zostaje na rękach.

Warta polecenia, lecz następnym razem chcę wypróbować żelu z tej samej serii. ;-)

Używam tego produktu od: kilku dni

Doskonały!

Jest niesamowicie wydajny, a do tego tani i przede wszystkim nie uczula, co dodatkowo mi się w nim podoba, bo cierpię na wrażliwą i skłonną do alergii skórę. Naprawdę godny polecenia :)

Chyba polubię:)

To moja pierwsza pianka do golenia, zawsze radziłam sobie innymi kosmetykami.
Nie lubię brzoskwiniowych zapachów w kosmetykach, ale ten jest całkiem przyjemny, choć dość mocny.
Co do właściwości pianki to mogę stwierdzić, że zmiękcza włoski i nawet nie najostrzejszą już maszynką poszło gładko:)
Efektu pielęgnacji i nawilżenia nie zauważyłam,jak zwykle bez pielęgnacyjnego kremu się nie obeszło:P
I barwi wodę na lekki pomarańcz <lol>
Zmiękcza włoski i to chyba jedyna jej zaleta i główne zadanie, które spełnia należycie.
Od pianki chyba nie należy oczekiwać więcej...?
Może być, a następnym razem wypróbuję tę do skóry wrażliwej...choć jak porównałam składy to są niemalże takie same:>

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam pierwsze.

KWC!

Mam wersję brzoskwiniową mmmmm ślicznie pachnie:) Jest w formie żelu ale wystarczy rozetrzeć i zamienia się w gęstą pianę...:) Co czyni ją niesamowicie wydajną :) Nareszcie koniec z zacięciami i podrażnioną skórą po goleniu ;D Już nie wychodzą mi krostki jak nie posmaruję się balsamem zaraz po depilacji;] Do tego świetnie nawilża, skóra jest gładka i mięciutka;)

Używam tego produktu od: kilku tyg
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.