Color Trend, Wstrząsający lakier nawierzchniowy z błyskotkami

Color Trend, Wstrząsający lakier nawierzchniowy z błyskotkami

Lakier zawiera małe drobinki brokatu leżące na dnie opakowania- aby je wydobyć, wystarczy wstrząsnąć. Dostępny w 2 wariantach, Blue (niebieskim) i Pink (różowym). Daje niewielką, niemal niewidoczną poświatę koloru.

Cena: 12,90 zł / 8 ml

milo wspominam:)

pamietam jak dostalam od mamusi:)
najpierw pomalowala mi paznokcie na rozowo a pozniej tym wlasnie lakierem nawierzchniowym. Naprwde dlugo sie to trzymalo-bo jak zrobila mi maniciure w swieta to jeszcze w sylwestra mi kolezanki zazdroscily paznokci:)
nie uzywalam go zbyt czesto i po pewnym czasie zgestnial jak to lakier. Mimo wszystko bylam bardzo zadowolona;)

Używam tego produktu od: uzywalam pare dobrych lat temu:)

Taki dziwny

Z jednej strony naprawdę niegłupi-daje całą poświatę migotek a sam lakier(ja mam różowy) nie wpływa znacząco na to jakiego koloru są paznokcie.Pięknie to wygląda ale tylko jeżeli pazury wystawimy na jakiekolwiek światło-naturalne lub sztuczne.Moim zdaniem najpiękniej wygląda w naturalnym.Wada jest taka że na zwykły szary dzień tylko oszpeci paznokcie.Bo wtedy mają niebieskawo-zieloną poświatę i są szorstkie w dotyku.I niestety odpryskuje.
No ale Avon to już dawno wycofał więc nawet nie wiem po co ja to wszystko piszę :D Może dla tych wizażanek co dorwą go na jakimś bazarku lub w ofercie netto