Satynowy Brąz, Odżywka do włosów

Satynowy Brąz, Odżywka do włosów

Seria Gliss Kur Satynowy Brąz intensywnie odżywia brązowe włosy - zarówno naturalne jak i farbowane, wydobywając z nich prawdziwą głębię koloru i fantastyczny, satynowy połysk.
Odżywke oparto na formule Scan Repair, pielęgnującej matowe, zniszczone włosy, bez nadmiernego obciążania ich struktury. Kosmetyk nie wymaga spłukiwania.

Cena: 15 zł / 200 ml

Rewelacja!

W połączeniu z szamponem, można powiedzieć KWC. Odżywka nie obciąża włosów, nie przetłuszcza (większość odżywek, które wcześniej stosowałam, powodowały przetłuszczanie się i łupież), włosy są lśniące i zdrowsze!

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Nic specjalnego

Odżywka nie różni się od pozostałych z kategorii "uniwersalne". Żadnego podkreślenia naturalnego koloru włosów niestety nie zauważyłam i w związku z tym ma ogromnego minusa. Włosy łatwo się rozczesywały, a zapach utrzymywał się dosyć długo. Poza tym mam pewne uprzedzenia do firm które testują preparaty na zwierzętach...

Używam tego produktu od: 1.5 mc

jak każda inna

Niestety ta odżywka mnie nie zachwyciła. Owszem włosy po jej zastosowaniu są w lepszej kondycji, ale żadnego efektu podkreślenia koloru nie zauważyłam. A przecież to chyba właśnie ta właściwość miała ją wyróżnić spośród innych?
Koleją wadą jest konsystencja, jak dla mnie za rzadka i mało wydajna. Opornie się rozprowadza.
Dla "bajeru" producent dodał do odżywki lśniące drobinki. Tylko po co? Przecież są one spłukiwane z włosów razem z kosmetykiem.
Za to zapach jest przecudowny. Tylko co z tego...

Używam tego produktu od:1,5 mieś

Cellulit jak stosować kosmetyki

Dobra

Plusy:
-wydajna i tania
-włosy lepiej sie rozczesują
-rzeczywiscie coś tam podkreśla kolor
-włosy sa bardziej lśniące i gladkie
-pieknie pachnie
Minusy;
-jedyny minys jest taki(jak zauwazyła też moja poprzedniczka) że włosy chyba się do niej przyzwyczajają i juz nie sa taki ładne ja na początku a więc chyba poprzestanie na jednym egzemplarzu tej odżywki zachowując o niej dobrze zdanie

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno niecałe

Niezła, ale...

Kupiłam ją przy okazji wyjazdu do Austrii i byłam po prostu oczarowana jej cudownym działaniem. Włosy były jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Stan ten utrzymywał się aż do dnia, w którym wróciłam do Polski i teraz sama nie wiem czy jest to wina tego, że moje włosy się przyzwyczaiły czy tez wody.

Być może kupię ją jeszcze raz aczkolwiek zastanawiam się nad kupnem olejku oleifera badz innego kosmetyku na jego bazie.

Cudo :)

Szukałam czegoś do moich brązowych włosków i wpadła mi w ręce ona:) I się zakochałam :love:

+ super zapach
+ włoski po użyciu są cudownie mięciutkie
+ rozczesują się bajecznie, są takie lejące :)
+ błyszczą sie jak wściekłe ;) :slina:
+ pogłębia kolor
+ wydajna

Z minusów to może tyle, że trochę złotych refleksów nadaje, ale idzie to wybaczyć :)

Oczywiście trzymam ją dłużej, niż ta przepisowa minuta-efekt wtedy dopiero jest bajeczny :D I cena też połowę niższa :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

mój kwc

moje zniszczone wieloletnim farbowaniem na czarno, prostowaniem doprowadził do porzadku. sa gładnie, "sliskie", błyszczace. pachna nieziemkso, tak jakby woda toaletowa. nie obciaza ich nie przetłuszcza..mój kwc:)

Używam tego produktu od: miesiaca

bardzo ok .

Naprawdę działa. Włosy lśnią, są lejące, pięęęknie pachną. Łatwo się rozczesują. Nie czaruję ; )
3małam na głowie pół godziny i oh, eh i ah . Cudenko. Za tą cenę naprawde warto.

Używam tego produktu od:wczoraj
Ilość zużytych opakowań:w trakcie einz

wzmacnia włosy

Bardzo dobrze działa na przesuszone włosy-nawilża,wzmacnia (moje wydają się wyraźnie grubsze),skutecznie likwiduje suche końce.Działa znacznie silniej niż balsam.Włosy nie są przy tym obciążone,zachowują kształt.Nie przyznaję 5 gwiazdek,bo nie lubię preparatów bez spłukiwania (wrażenie klejenia się włosów od momentu nałożenia do wysuszenia-potem ok).Stosuję na zmianę z balsamem z tej samej serii.

Używam tego produktu od:4ms
Ilość zużytych opakowań:2 w trakcie

bardzo fajny!!

Dobrze nawilża moje przesuszone włoski, po użyciu ładnie się błyszczą i ładnie pachną i dobrze się rozczesują. Jedyny minus zestawu szampon +odżywka to to, że nie oczyszcza dobrze włosów dlatego polecam odżywkę z innym szamponem.

EDIT: Teraz skończyłam drugie opakowanie. Odżywka
wspaniale pogłębiaja kolor farbowanych włosów. Włoski nadal pięknie błyszczą, są miękkie, nie elektryzują się przez co mam za sobą problemy z nagminnym rozdwajaniem końcówek.

Rewelka dla szatynki

Włosy błyszczą z całych sił! Odżywka idealnie uzupełnia sie z szamponem z tej samej serii. Nakładam ją na minutke na całą długość włosów a pod koniec u nasady, gdyż moje włosy maja skłonność do przetłuszczania się i nie chce aby były oklapniete. Po spłukaniu bezproblemu i kołtunów moge rozczesać gładkie, lśniace i śliskie włosy. Odżywka poprawiła strukture moich włosów, które stały się bardziej sprężyste, mocne, grubsze, lśniace, bez łupieżu, wypadania i rozdwojonych koncówek.

To Zdecydowanie Mój faworyt!

bez rewelacji

Odżywka ma chyba tylko jedną zaletę - bardzo ładnie pachnie, a jej zapach kilka godzin utrzymuje się we włosach. Poza tym trochę jakby usztywnia włosy, dzięki czemu łatwiej je ułożyć. Mam wrażenie, że lekko wysusza włosy. Na pewno nie pogłebia, nie wzmacnia, nie zmienia, nie przedłuża trwałości koloru włosów. Nie widzę żadnych pozytywnych skutków używania tego kosmetyku, poza tym że ma przyjemny zapach.