Sensibio AR (Krem do cery wrażliwej ze skłonnością do rumienia i widocznymi rozszerzonymi naczynkami)

Sensibio AR

Cena już od 39,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem zawiera mieszankę wybitnie łagodzących składników, które natychmiast redukują rumień i uczucie ciepła. Innowacyjny, opatentowany kompleks Rosactiv działa bezpośrednio na czynniki odpowiedzialne za rozszerzanie i osłabianie naczynek (źródło ciągłego zaczerwienienia). Krem nawilża, koi, zmniejsza nadaktywność skóry, ogranicza intensywność rumienia i zapobiega jego nawrotom.
Zawiera wyciągi z miłorzębu japońskiego, lukrecji i zielonej herbaty, bogate we flawonoidy, które łagodzą i zmniejszają wrażliwość komórek skóry, wzmacniają ściany naczyń krwionośnych i zapobiegają ich rozszerzaniu.
Nieperfumowany, doskonale tolerowany, hypoalergiczny. Na rynku francuskim ta seria nosi nazwę Crealine.

* Kompleks Rosactiv - głównym czynnikiem, odpowiedzialnym za powstawanie zaczerwienienia jest Naczyniowo-Śródbłonkowy Czynnik Wzrostu (Vascular Endothelial Growth Factor - VEGF), który powoduje rozszerzanie naczyń krwionośnych oraz sprawia, że staja się słabe i kruche. Kompleks Rosactiv hamując syntezę VEGF (zielona herbata, ziarna soi, miłorząb japońskie), zapobiega powstawaniu zaczerwienienia i zmniejsza jego intensywność.

Cera

• Phenoxyethanol,
  • Methylparaben

Napisanych recenzji: 21

Leczy i broni

Był taki moment (trwał blisko rok), kiedy z różnych przyczyn moja skóra oszalała. Na zmianę sucha i przetłuszczająca się, zaczerwieniona, nerwowa nie dawała się okiełznać. Krem znalazłam w szufladzie, leżał zakupiony dużo wcześniej na jakiejś szalonej wyprzedaży w Ziko. Nieciekawy był. Płaska tubka, zerowy zapach.

Okazał się być absolutną rewelacją! Używam go z małymi przerwami na eksperymenty i zawsze mam w zapasie tubkę.

+brak wyraźnego zapachu
+konsystencja lekka i treściwa zarazem, jakby nieco tępo rozprowadzająca się po skórze (mni eto pasuje)
+cera jest matowa, szybko się wchłania, idealny na poranny pośpiech
+nawilżanie w sam raz na dzień (na noc potrzebuję jednak czegoś bogatszego)
+łagodzi natychmiast, niemal chłodzi (pewie to wrażenie, ale jest)
+widocznie zmniejsza rumień i zaczerwienienia
+niweluje podrażnienia
+pasował pod lekki podkład
+proste, lekkie opakowanie
+cena

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2,5 opakowania 40ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033624].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Ratownik

Sensibio ar to jedyny krem, który tolerowała moja skóra w czasie ciąży. Wszystkie inne powodowały potworne uczulenia :( Po porodzie natomiast uratował mi skórę i to dosłownie! Po wielogodzinnym parciu (przepraszam za tę szczerość :) tak strasznie popękały mi naczynka, że, kiedy poszłam się umyć, po prostu się rozpłakałam. Wyglądałam, jakby ktoś pokreślił mi twarz czerwonym flamastrem. Dobrze, że nie zapomniałam zabrać do szpitala mojego ulubionego kremu; dzięki niemu po dwóch dniach wszystkie naczynka zniknęły i przestałam straszyć :D

Używam tego produktu od: od ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006571].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

prawdziwe ukojenie dla mojej cery!

Krem używałam w momencie kiedy borykałam się z trądzikiem różowatym i ciągle zalewał mnie rumieniec, w dodatku naczynka miałam permanentnie powiększone i widoczne.
+nawilża, pielęgnuje i odżywia cerę
+widocznie redukuje rumieniec
+wygładza i poprawia kondycję skóry (jest bardziej elastyczna)
+redukuje widoczność pękniętych naczynek i zapobiega powstawaniu kolejnych
+bardzo wydajny
+szybko się wchłania
+nieperfumowany
+nie powoduje podrażnień, ani nie wysusza
+niska cena
+dostępność

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988993].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja brwi

Dodanych produktów: 138

Napisanych recenzji: 1242

idealny duet z micelem z tej samej serii

Problemy z cerą wrażliwą spadły na mnie jak grom z jasnego nieba. Z cery bezproblemowej, przerodziła się we wrażliwą, z początkiem trądziku różowatego. Kuracja Zinerytem i Rozexem pomogły szybko, bo szybko też została postawiona trafna diagnoza przez dermatologa, ale stanęłam przed dylematem wyboru nowej pielęgnacji do cery z moim problemem, czyli cery wrażliwej, naczynkowej.

Pani w aptece poleciła serię Sensibio AR, kupiłam w promocji dwa micele (w sumie 500ml) za 45zł i dwa kremy (w sumie 80ml) 79.90zł.

+ krem naprawdę działa na naczynka, przy regularnym stosowaniu sprawia, że bariera ochronna skóry jest większa i nie czerwieni się tak łatwo;
+ krem jest lekki, szybko się wchłania;
+ po aplikacji daje uczucie ukojonej i nawilżonej cery;
+ nie zapycha i nie podrażnia;
+ bardzo wydajny, wystarcza naprawdę odrobina, na całą twarz;
+ idealny jako baza pod makijaż;

1 opakowanie wystarczyło mi na prawie 2 miesiące, także wydajność jak najbardziej ok.

Polecam wrażliwcom.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 40ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976097].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 130

pomógł!

Bardzo fajny kremik! Poki co najfajniejszy krem do skory naczynkowej jaki uzywalam.
plusy:
- naprawdę poprawia stan naczynek krwionośnych twarzy, nie sa już tak bardzo widoczne
- calkiem fajnie nawilza, a w polaczeniu z olejkiem jest rewelacyjny
- wszystkie obiecanki producenta zostają spełnione
- nie podraznia, nadaje się nawet pod oczy :)

minusy:
- nie jest najfajniejszym kremem jakiego uzywalam, jednak brakuje mu kropki nad I ;) mój stan skory delikatnie się po nim pogorszyl

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno 40 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[952714].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Absolutne KWC

Nie mam zwyczaju recenzować kosmetyków, chyba że trafia mi się jakiś absolutny hit. I tak też jest z Biodermą. Używałam już wiele aptecznych kremów do cery naczynkowej, przez iwostin, la roche, avene, auriga, eucerin i inne, ale ten przebija wszystkie.

Moja cera: płytko unaczyniona, z tendencją do czerwienienia się, sucha, z naczyniowymi zmianami potrądzikowymi i tendencją do mocnego wysypu - kiedy zaczynałam stosować ten krem byłam po kilkumiesięcznej kuracji mocnymi peelingami dermatologicznymi.

Przy systematycznym używaniu ten krem potrafi zdziałać absolutne cuda - przetestowałam go w różnych klimatach i używałam przez wszystkie pory roku. Nadaje się zarówno na lato jak i na zimę, zarówno na noc jak i na dzień pod podkład.
Konsystencja jest bogata, ale sam krem nie jest tłusty, za to pozostawia delikatny film na skórze, który po czasie zanika, buzia staje się satynowa, bardzo gładka i delikatna w dotyku.

Koi, uspokaja, tymczasowe zaczerwienienia nie pojawiają się, bardzo dobrze, wręcz rewelacyjnie nawilża (chociaż typowym nawilżaczem nie jest). I co najważniejsze - jest to jedyny krem, który na dłuższą metę rozjaśnia moje potrądzikowe czerwone plamy, które zazwyczaj utrzymują się przez około rok czasu.

Jest to po prostu bardzo, bardzo dobry produkt.

Z minusów -
Regularna cena niestety odstrasza, ale można upolować go w fajnej promocji.
Opakowanie - jak się kończy, trzeba się namęczyć, żeby cokolwiek z niego wycisnąć - pozostaje przeciąć na pół i wydłubywać palcami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[932892].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Dla mnie idealny

Krem ten ma przyjemną, lekką konsystencję, dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustych śladów. Skutecznie zredukował małe pękające naczynka, w wyraźny sposób zmniejszył ślady po większych żyłkach. NIE PODRAŻNIA OCZU!

Używam tego produktu od: lipca 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[824890].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

IDEAŁ!!!!

ODMIENIŁ MOJE ŻYCIE!!!
Pomógł na blizny i czerwone plamki po trądziku. Inne zaczerwienienia zniknęły bezpowrotnie.
Nie zapycha porów, nawilża, łagodzi!!!
Po 31 urodzinach dostałam strasznego trądziku, który zostawiał straszne blizny...
Nie brałam antybiotyków, cała seria tych kosmetyków mi pomogła!!!
Jestem bardzo zadowolona!!!
Mam cerę mieszaną, bardzo alergiczna i bardzo świecącą.
Szczerze polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[780773].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 19

ZAPYCHA -Rozluznia pory..-ROZCIAGA pory ...

-ZAPYCH A BARDZO.. powoduje powstawanie grudek..
- ROZLUNIA PORY
-Rozszerza pory...
-powoduje powstawanie WAGROW...
-Bardzo tlusty ..nadaje sie tylko na noc,absolutnie nie pod podklad!!
-Gdy stosuje sie ten chocby nawet tylko na noc skora zaczyna sie w ciagu dnia bardziej przetluszczac..
-na pewno nie nada sie dla skor tlustych lub mieszanych!! tylko zrobi spustoszenie..moze suchym skorom sie sprawdzi

z plusow to to :
-ze nawilza dosyc dobrze..ale co z tego jak powoduje inne problemy skorne.. ROZCIAGA PORY..-po uzyciu tego kremu pory staja sie coraz wieksze...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[776012].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 158

Nawilżacz :)

Zacznę od tego, że nie mam problemów z naczynkami. Kupiłam go tylko dlatego, że trafiłam na ogromną promocję na ten krem. Kupiłam jednorazowo 2 opakowania.

Stosowałam go na noc. Mimo, iż wydawał mi się mały jest bardzo wydajny!!! Starczył mi spokojnie na 3 miesiące codziennego używania. Krem ma lekką konsystencje. Łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania nawilżając buzie. Jest bezzapachowy.

Dużym minusem jest opakowanie, z którego bardzo ciężko wydusić kończący się krem! By go wydobyć musiałam używać dwóch rąk, więc już nie miałam na co go wyciskać, więc była to ciężka procedura :P

Drugim mało miłym faktem jest jego cena regularna. Nigdy bym się na niego nie skusiła w tej cenie. Jednak cieszę się, że mam jeszcze jedną tubkę tego kremu bo robi to czego oczekuje czyli nawilża :) Buzia rano jest nawilżona i miła w dotyka.

Czy radzi sobie z naczynkami nie wiem, ale nawet jeśli nie to osoby borykające się z tym problemem na pewno nie pożałują bo ich buzia będzie dobrze nawilzona, a to już polowa sukcesu ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[731886].usefull || 0 }}% pomocna.